2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

benim 7 tane dolduruldu olmazsa onlar kullanılcak inşallah bunları düşünmeme hiç gerek kalmaz inş ilk denemem tutar..
insallah canım. hayırlısı hepimiz için. benim iki tane blastokist transfer edildi, kalan dört tanesi beşinci güne kadar geldiler ama blastokist olmadılar. dondurulacak kalitede değil dedi embriyolog, zaten 6. gün bölünmeye devam etmediler, donduramadık bizde.

insallah canım. hayırlısı hepimiz için. benim iki tane blastokist transfer edildi, kalan dört tanesi beşinci güne kadar geldiler ama blastokist olmadılar. dondurulacak kalitede değil dedi embriyolog, zaten 6. gün bölünmeye devam etmediler, donduramadık bizde.

canım olsun inan hiç gerek kalmıycak miniklerimiz tutunacak bizlere.. hayırlısıyla burdan müjdeli haber vericez.

aynı şekildeyim canım sabah kasık agrısı vardı şuanda hiç bişey yok. Dün de böyle olmuştum sanki regl olcakmışım gibi. İçimden ağlamak geliyor bi taraftan da gülmek ne hissettiğimi bende bilmiyorum çok garibim..
aynen canım bende hakkımızda hayırlısı artık :KK43:

kızlar, trasnferden sonra 4.günde uyku olur mu? ben de psikolojik midir nedir, yoksa sürekli dinlenmekten artık uyku uykuyu mu getirdi, bi uyku hali var bugün bende. sizde de var mı?

Erre canım sakin korkma düşük falan olunca öyle leke falan olmuyor direk kırmızı kan geliyor pihtili boşuna bekleme annesi 9 ay taşıcaksn bebişini :)) yerleşme tutunma transfer sırasında aşınma o lekeler gönlünü ferah tut :)
Canımsın içimi ferahlattın bugün hep yattım şükür lekem yok denecek kadar perişan oldum dün gece sizler anlarsınız beni anca

kızlar, trasnferden sonra 4.günde uyku olur mu? ben de psikolojik midir nedir, yoksa sürekli dinlenmekten artık uyku uykuyu mu getirdi, bi uyku hali var bugün bende. sizde de var mı?

canım seni yanlış yönlendirmek istemem ama benim de transferin ilk günlerinde çok uykum vardı akşam 8-9 gibi uyuyordum. Belki psikolojikti bilemem günler çabuk geçsin diye sanırım :)

Uyku uykunun mayasıdır derler ondan olabilir uykunu getirecek şeylerle meşgul olma tatlım:KK54:

valla canım psikolojik evet sanırım. bu kadar erken belirti olamaz :))

canım seni yanlış yönlendirmek istemem ama benim de transferin ilk günlerinde çok uykum vardı akşam 8-9 gibi uyuyordum. Belki psikolojikti bilemem günler çabuk geçsin diye sanırım :)

gündüz çok uykum geliyor iki gündür canım. belki de psikolojiktir belki de gerçek :))) günler çabuk geçsin diye de olabilir :) hepimize hayırlı haberler insallah canım.

canm hayırlısi olsun bebegini almıssın.. insallah sana sımsıkı tutunur,, sabırlı bekleyişin sonu,güzel günlerin başlangıcı olur :KK68:
canım aldım bebişimi geldim:KK16: inşallah sımsıkı tutunur anneciğine... ya 9 buçukta randevum vardı. hemen odaya aldılar beni. o pembe ameliyat önlüğünü giydim. bekle bekle ne gelen var ne giden. donrulmuş embriyolar oldugu için belli bi zamana kadar beklemek gerekiyormuş. beklerken biraz gerildim. ama aşağıya ameliyathaneye indik embriyolog geldi biraz konustuk rahatlattı. çok kaliteli emriyonuz dedi. 2 tane istemişsiniz ama 2 koyulursa bu güzelim embriyonuzu riske atmış oluruz dedi. 100 120 arasıymış hücre sayısı embriyoloğun dedğine göre. azcık gerginliğim geçmişti. sonra dr um geldi bıraz da onunla konustuk kıvamıma geldim :KK49: sonra bebişimi koydular. o küçücük embriyoyu gördükten sonra zaten çok garip oldum ben. hemen yanımdaydı ultrason ekranı. o bırakılıp süzülürken nolur sıkı sıkı tutun dedim sonra gözlerim doldu zaten iyce.. odama cıkınca da agladım biraz ya çok karmaşık ama çok heyecanlı biraz mutluluk diyelim. ama inşallah sıkı sıkı tutunur bebişim bana :KK33: ilk yarım saat çok önemliymiş ben öksürdüm:KK43: dr uma sordum ıkınmak öksürmek zararlı dedi ben öksürdüm ama dedim.. o kadar da değil bi kerecikle ne olcak sanki dedi gülerek. inşallah bişe olmamıştır :KK33:

X