2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

tedavin hayırlı olsun canım insallah hersey basarılı gecer bebeginekavuşursun

kizlar yuotube de bir video izledim cok duygulandim videonun ismi Razvan Valentin Calinescu mutlaka izleyin kizlar ve yorymlarinizi bekliyorum sizde cok seveceksiniz eminim

Şekerim izledim yaaaa Kıyamam ben ona çok tatli yaa bende bende istiyorum Allahım o hissi yaşamayı bize de Hayırlısiyla nasip et

kizlar yuotube de bir video izledim cok duygulandim videonun ismi Razvan Valentin Calinescu mutlaka izleyin kizlar ve yorymlarinizi bekliyorum sizde cok seveceksiniz eminim

ay cok güzel ya, allahım bize de o hisleri yaşamayı nasip etsin insallah.

5. Gün gün bugün. Bazen umutlu bazen umutsuz. Bu Bayram çifte Bayram yapalım hepimiz inşallah.

benim de 4. gün canım. 2 ekim test günüm. bayram çifte bayram olsun insallah hepimize.

slm kızlar nasıl gidiyor maşallah size, okumaya bıraktığım yerden devam edeyim diyorum en az 5 sayfa geriden başlıyorum kader birliği olunca konuşacak çok şey oluyor Allah muhabbetinizi artırsın. kızlar cumanız mübarek olsun bu gece hacet namazı kılıp birbirimize dua edelim biz elimizden geleni yaptık Allah cc. dan istemekten başka yapacak bir şey kalmadı ayrıca zilhicce ayının ilk 10 günü ve gecesi bir yıl ibadete bedeldir değerlendirmek isteyene. test günüm yaklaştıkça hüzünleniyorum nolur bana dua edin

Amin arkadaşım inşallah güzel haberler alırsın Allahın izniyle Rabbim cumlemizin yüzünü güldürsun inşallah Hayırlısiyla

Kızlar güya kafama takmayacaktım ama transferin üçüncü günü bugün. Sol tarafımda bıçak saplanır gibi ağrı var. Ara ara tabi. Bir de bugün öğleden sonra şeffaf sıvı akıntım olmaya başladı. Sanki bu ağrı ile paralel. Bir şey yoktur di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…