2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

bende ilk tedavimde kullanmıstım kotu bir igne ama ben bide göbekten igne oluyorum o daha kötü cok yakıyor hibor bilmiyorum kullanan var mı :KK43: ama vururken her igne yedigimde bir bebegi gözümün önünegetiriyorum acıyı falan unutturuyor insaallah emeklerimizin karşılıgını verir rabbim:KK68:

Bende göbekten oluyorum o iğnede bir acıtıyor bir acıtmıyor eserekli midir nedir :KK73: Cleaxone diye bir iğne kullanıyorum

kızlar transfer oldum ama bana progestanı hem fitil hem de iğne olarak devam etmemi söylediler. fitil öncesinde de kullanıyordum iğnede bugun başladım. siz de böyle mi kullanıyosunuz... ay herşeyi çok kurcalıyorum biliyorum ama napim elimde değil..
transferin hayırlı olun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın... benimde transfer günü yapılan tahlilde progesteron değerim düşük çıktı iğne kullanmaya başladım toplamda 40 tane iğne yedim ilk başlarda işgence gibi geliyodu ama zamanla alışıyosun hele hamile olduğunu öğrendiğinde o ağrısı falan vız geliyor bunun yanında fitil ve crinone jel de vardı neyseki bu hafta bütün ilaçları kesiyoruz...yağlı bi iğne olduğu için ağrıcak morarıcak ayağının üzerine dahi basamadığın günler olucak ama bebeğin sana sımsıkı tutunacak inşallah...

@@sensizim89 cok duygusal bi an degil mi transfer anı :))) insallah güzel sonuclar alırız canım hep birlikte. bol bol dinlen.
evet canım ya hakkaten bişeye benzemiyo aslında ilk bakışta ama bizler onun bebeiş olacagını biliyoruz ya insn tutamıyo kendini. eşim nasıl bişeydi dedi parlak bişeydi demeye kalmadı boşaldı benim gözler:KK61:

transferin hayırlı olun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın... benimde transfer günü yapılan tahlilde progesteron değerim düşük çıktı iğne kullanmaya başladım toplamda 40 tane iğne yedim ilk başlarda işgence gibi geliyodu ama zamanla alışıyosun hele hamile olduğunu öğrendiğinde o ağrısı falan vız geliyor bunun yanında fitil ve crinone jel de vardı neyseki bu hafta bütün ilaçları kesiyoruz...yağlı bi iğne olduğu için ağrıcak morarıcak ayağının üzerine dahi basamadığın günler olucak ama bebeğin sana sımsıkı tutunacak inşallah...
inşallah cnm bebişim bana sımsıkı tutunsunda herşeye razıyım ben :KK36:

Canm bende pcoluyum malum aşırı düzensizlik bende de var geçen ay soğan kürünü uyguladım ben soğan küründen sonra ilk adetimi de oldum ama tuhaf oldum 2. Günü yani dün biter gibi oldum bugün tekrardan başlıyo gibi sancılarım var buarda kendiliğinden olmayı bekleyemedim çünkü o kadar vaktim yok ilaçta içtim :) bidaha da sanırım yapamıcam tedaviye başlıcam çünkü ama çok işe yarıyomuş

başarısız bir tüp denemem oldu dahabyeni bir iki ay ara verecğim bu arda deniyim dedim bakalım deneyip goreceğim bendeki sonucu

Ben o kadar zorlanmadım Progestan ıgnede.. Ama o CLEXAN beni yedi:KK17:
Her Dr farklı ılac verıyo ben bi sürü hap kulnnmstum ama bu sefer sadece Progestan vıtamn ve prednol kulnnıyrn

Bugün gittim kontrole doktor yumurtaların çok güzel oluşmuş dedi bi iğne verseymişiz tam olucakmış dedi bugünde bi iğne bide çatlamasın diye bitane daha verdi yarın yine kontrole çağırdı sonra artık bide çatlasın diye bitane vericek heralde

Korkma canım bunlar standart şeyler değil senin tedaviye verdiğin cevapla da alakalı ,rahimin durumunu biz bilemeyiz bu igneler tutunmasını kolaylaştırıcı bir nevi düşüğü engelliyor diye biliyorum.Düşük riski olanların da kullandığı bir iğnedir.Sen önce Yardana sonra doktoruna güven tevekkül sahibi ol gerisi O'na kalıyor

ALLAH (c.c) ruhundan üfleyecek ve kalp atmaya başlayacak inşaallah
icimi rahatlattin birtanem bnm sagoll

X