2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

benim 7 tane dolduruldu olmazsa onlar kullanılcak inşallah bunları düşünmeme hiç gerek kalmaz inş ilk denemem tutar..
insallah canım. hayırlısı hepimiz için. benim iki tane blastokist transfer edildi, kalan dört tanesi beşinci güne kadar geldiler ama blastokist olmadılar. dondurulacak kalitede değil dedi embriyolog, zaten 6. gün bölünmeye devam etmediler, donduramadık bizde.

canım olsun inan hiç gerek kalmıycak miniklerimiz tutunacak bizlere.. hayırlısıyla burdan müjdeli haber vericez.

aynen canım bende hakkımızda hayırlısı artık

kızlar, trasnferden sonra 4.günde uyku olur mu? ben de psikolojik midir nedir, yoksa sürekli dinlenmekten artık uyku uykuyu mu getirdi, bi uyku hali var bugün bende. sizde de var mı?

kızlar, trasnferden sonra 4.günde uyku olur mu? ben de psikolojik midir nedir, yoksa sürekli dinlenmekten artık uyku uykuyu mu getirdi, bi uyku hali var bugün bende. sizde de var mı?
Uyku uykunun mayasıdır derler ondan olabilir uykunu getirecek şeylerle meşgul olma tatlım

Canımsın içimi ferahlattın bugün hep yattım şükür lekem yok denecek kadar perişan oldum dün gece sizler anlarsınız beni anca

canım seni yanlış yönlendirmek istemem ama benim de transferin ilk günlerinde çok uykum vardı akşam 8-9 gibi uyuyordum. Belki psikolojikti bilemem günler çabuk geçsin diye sanırım :)

Uyku uykunun mayasıdır derler ondan olabilir uykunu getirecek şeylerle meşgul olma tatlım

valla canım psikolojik evet sanırım. bu kadar erken belirti olamaz :))

canım seni yanlış yönlendirmek istemem ama benim de transferin ilk günlerinde çok uykum vardı akşam 8-9 gibi uyuyordum. Belki psikolojikti bilemem günler çabuk geçsin diye sanırım :)

gündüz çok uykum geliyor iki gündür canım. belki de psikolojiktir belki de gerçek :))) günler çabuk geçsin diye de olabilir :) hepimize hayırlı haberler insallah canım.

canm hayırlısi olsun bebegini almıssın.. insallah sana sımsıkı tutunur,, sabırlı bekleyişin sonu,güzel günlerin başlangıcı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…