2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar dun catlatma ignem yapildi bugun sanki adet olucakmis gibi agrim var ama ara ara bu normal mi sizce

Ben de 9 Eylül transfer yaptırdım 12.gun 347 deyerim şimdi cok kotuyum böbreklerim aqriyor yardım edin
canım böbreklerindeki ağrının transferle bi ilgisi yoktur ama sen ne demek istedin anlayamadım.
varmıydı daha önce bir rahatsızlığın.
en olası sebep üşütmüş olabileceğin.
böbrek ağrısı olduğunu ayırt edebiliyomusun.kasıklarında da var mı ağrı.
bu arada tebrikler 12. gün değerin çok güzel.
benim de ona yakındı ve ikiz olduğunu gördük.senin de olma ihtimali olabilir.

oooo masallah canm insallah bebeklerimiz tutunur :)

Hayır hiç olmadı şimdi bebeyime Zarar gelmesinden korkuyorum Allah senden razı olsun
dur hemen panik yapma.
muayene de olmuşssun anladığım kadarıyla.
idrarını yaparken yanma var ise bazen kan da görülebilir-iltihap vardır muhtemelen.
bir ihtimal de kum döküyor olman.muayene olduğun dr. bir ön tespitte bulunamadımı

Hayır hiç olmadı şimdi bebeyime Zarar gelmesinden korkuyorum Allah senden razı olsun
Canım aslında yumurtalık ağrısı da arka sırt bölgesine vururr. Belki işlem gördüğü için ağrıyordur ama ihmal etme mutlaka doktorunla görüş.

Test sonucum belli deyil5 gune çıkar doktor sadece testi onerdi

R RUYA38 canim bana gobektenkan sulandırıcı verdi ama corasprin vermedi ne bileyim her detayı anlattı vardır bir bildiği şimdi kendi jinekoloğuma soruyorum oda sıkıntı yok kullanalım öyle başladık öyle devam edelim dedi offf düştük Dr eline

Bizlerde böyle şiddetli böbrek ağrısı gibi bir sorun yok sadece adet sancısı gibi bazen geli
Slm arkadaşlar,bugün transferin 3.gunu .ara ara agri oluyor kasıklarımda ve karnımda.henüz leke veya kan gelmedi.bu iyiye mi kötüye mi işarettir sizce
hepimizde benzer şeyler var iyiye işaret bence hayırlısı olsun canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…