2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlarimmmm
Sizi cok ozledimmm.. Yazilarinizi okumaya calistim ama sonunu getiremedim.. Netim birden bitti.. bni merak edenler icin.. Tesekkur ederimm can dostlarim topigimin guzel anne adylari.. Ben dun keseyi gordum.. Haftaya sali kalbini duycam insallh..

Buarada.. Bebgini kaybeden arkadaslar gercektwn cok uzuldum rabbim hepimize guc kuvvet versin rabbim kimsenn basini yere egdirmesin.. Insalllh...

Pozitif sonuc alan arkadaslara.. Allhim kucaginiza almayi nasip eylesinnn hepimizin insaaaalllhhh..

Negatif alan arkadaslarim yola dewam sloganimiz belli..(O BEBEK BU EWE GIRECEK)

Aramiza yeni katilan arkadaslarimiza hosgeldiniz diyrummm..
Hepinizi cok ozlemisimm

:KK61:arkadaşlar merhaba ben tüp bebek ağustosta başladım.ilk tüp bebek denemem.20 yumurtadan 12 olgun yumurtaydı 5 döllendi .beştaneden birtane kaldı.oda dondurudu. opudan sonra vücudum ilaçlardan etkilenmesinden dolayı eylülün 1 inde olacaktı transferim ama ertelendi.sevinç yaşayamadım çok üzüldüm.dondurulumuş ikinci kalite sekiz hücreli bir embriyom var.benim de Allahın izniyle bir aksilik çıkmaz sa transfer ekim görünüyor.dr ikinci adetinde gel dedi adet olunca gidecem .bu süreçte neler bekliyor beni.direk transfer yapılıyormu yoksa yine ilaç mı verilecekmi.şans olanağim kac acaba .Hakkımızda herşeyın hayırlısı olsun..birde arkadaşlar ben herşeyi yiyip içiyorum kahve çay..yani dikkat etmem gerekiyormu şimdiden....:110:

Canlarimmmm
Sizi cok ozledimmm.. Yazilarinizi okumaya calistim ama sonunu getiremedim.. Netim birden bitti.. bni merak edenler icin.. Tesekkur ederimm can dostlarim topigimin guzel anne adylari.. Ben dun keseyi gordum.. Haftaya sali kalbini duycam insallh..

Buarada.. Bebgini kaybeden arkadaslar gercektwn cok uzuldum rabbim hepimize guc kuvvet versin rabbim kimsenn basini yere egdirmesin.. Insalllh...

Pozitif sonuc alan arkadaslara.. Allhim kucaginiza almayi nasip eylesinnn hepimizin insaaaalllhhh..

Hepinizi cok ozlemisimm
demek keseyi gordun canim masallah ozlettin kendini saglikla kucagına al darısı bizlere:nazar::KK19:

Canlarimmmm

Hepinizi cok ozlemisimm
Hoşbulduk canımmm :) Seni azminden dolayı tebrik ediyorum ve minik meleğine sağlıklı doğumlar diliyorum.Ayrıca bu topikte bizleri buluşturduğun için de çok teşekkür ediyorum sevgiyle sağlıcakla kal bebeğini kucağına sağlıkla al inşallah.Sevgiler...

MEB cnm OTE="Semanur00, post: 37046841, member: 626967"]Kese görmeye geez 10 günden sonra insallah görürüz. Kızlar kalbi ne zaman atar şimdi ben 3.5 yıldır bekliyorum cok heyecanlıyım[/QUOTE].
Slm Cnm seni II anliyoeum bende senin kadar bekledim ben 5+4 te keseyi gördüm kalp atisini duydum şükür daha doğrusu o gün vajinal muayene ile doktor duydu ben pek anlayamamistim ama 2 gün sonra bende duydum yalniz ben acil gittim kanamam oldu çok korktum tir tir titredim doktor yerleşmekanamasina benziyor ana eirisk var dinlen dedi simdi yatiyorum sukurki kanamam o aksam oldu sadece lekelwnmede olmadi 2 gün sonra kanama alanı geçmiş dedi doktor bunları dikkat et diye yaziyorum ama tabi sende olacak diye bisey yok ki inşallaholmaz ama tedbirli ol bende eeşime sürekli bi keseyiggörsem kalp atisini duysam diyorum acil gittik ole gördük rahatkadik tabi ama stres yapma görürsün sende Rabbim saglikla kucagimiza almayida nasip etsin

MEB cnm OTE="Semanur00, post: 37046841, member: 626967"]Kese görmeye geez 10 günden sonra insallah görürüz. Kızlar kalbi ne zaman atar şimdi ben 3.5 yıldır bekliyorum cok heyecanlıyım
.
Slm Cnm seni II anliyoeum bende senin kadar bekledim ben 5+4 te keseyi gördüm kalp atisini duydum şükür daha doğrusu o gün vajinal muayene ile doktor duydu ben pek anlayamamistim ama 2 gün sonra bende duydum yalniz ben acil gittim kanamam oldu çok korktum tir tir titredim doktor yerleşmekanamasina benziyor ana eirisk var dinlen dedi simdi yatiyorum sukurki kanamam o aksam oldu sadece lekelwnmede olmadi 2 gün sonra kanama alanı geçmiş dedi doktor bunları dikkat et diye yaziyorum ama tabi sende olacak diye bisey yok ki inşallaholmaz ama tedbirli ol bende eeşime sürekli bi keseyiggörsem kalp atisini duysam diyorum acil gittik ole gördük rahatkadik tabi ama stres yapma görürsün sende Rabbim saglikla kucagimiza almayida nasip etsin[/QUOTE]
Cok sagol canım teşekkür ederim ben doktor söylediği gun gitcem insallah bir sorun olmaz Allahım her kese hayırlı olanı nasip etsin

Canlarimmmm

Hepinizi cok ozlemisimm
Umudummmmm topicimizin nazar boncugu cok aradi gozlerim Seni
Cok sevindim keseyi gordugune insallah kalp atisini da duyucaksin nasil guzel umut oldunnn sen guzel kalpli arkadasim bnm yaaaa
Nasilsin belirtilerin baSladimi saglikla buyusun bebislerimiz insallah ben hala keseyi bile goremedim sabirla 6ekimi bekliorumm hep geliceksin dimiii artik

İnsalcherryviolinist, post: 37046894, member: 627357"]Bizlerde böyle şiddetli böbrek ağrısı gibi bir sorun yok sadece adet sancısı gibi bazen geli

hepimizde benzer şeyler var iyiye işaret bence hayırlısı olsun canım...[/QUOTE]
İnsallah

Kizlar sizde de oldu mu catlatma ignesinden sonra adet olucakmis gibi agri

Hoşbulduk canımmm :) Seni azminden dolayı tebrik ediyorum ve minik meleğine sağlıklı doğumlar diliyorum.Ayrıca bu topikte bizleri buluşturduğun için de çok teşekkür ediyorum sevgiyle sağlıcakla kal bebeğini kucağına sağlıkla al inşallah.Sevgiler...
Allh razi olsunn cnmmm nedemk hepimiz icin cok iyi bir yer burasi.. Baska kimimz varki birbirmizden baska.. Dualarin icinde sagolasincnmmm. Allhim insallh tum isteyen rabbime yalvaran.. Kimsenn elini geri cevrmesinn aminnnn

Herkesin bünyesine göre tabii ki değişebilir ben de climara fort bant kullanmıyorum mesela... isterseniz doktorunuza bir sormakta fayda var neden kestiğini içinizin rahatlaması için tabii...
Sormamaya karar verdim. Doktoruma bu güne kadar güvendim. Doğru kararlar aldığını düşünüyorum. İçim rahat sonuçta :)

Umudummmmm topicimizin nazar boncugu cok aradi gozlerim Seni
Cok sevindim keseyi gordugune insallah kalp atisini da duyucaksin nasil guzel umut oldunnn sen guzel kalpli arkadasim bnm yaaaa
Nasilsin belirtilerin baSladimi saglikla buyusun bebislerimiz insallah ben hala keseyi bile goremedim sabirla 6ekimi bekliorumm hep geliceksin dimiii artik
Mervusimmmmmm sanki sana simsiki sariomis gibi gozlerim doldu he.. Nasil ozlemisims izi yahuu.. Cok iyim tatlim bnde sadece uyku bas agrisi arada bir kasik agrisi okadar.. Baskada yik.. Doktr hemn sewinme.. Yakinda baslar.. Dedi.. :) allhim ne werrse hayrlisni versinnn allhimiza sukurler olsun.. Sen keseyi goremedinmi ozamn sen.. Kalbinide duycaksin gittginde.. Masallh.. Cifte sewinc olcak insallh.. Bnmde ya 30 u yada 1eylulde insallh.. Subhanallh.. Kuzummmm

X