2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Demek bana 1 adet transfer edecek bu durumda. hayırlısı olsun hepimiz için. İnşallah güzel haberini alırız.

ben bebeleri aldım canım 3 gün sonra test günüm 3 tanede dondurulmusum var sükür :) evdeyim yatıyorum kalkıyorum rabbime dua ediyorum
Heyyyy masaaallh subhanallh.. Bak simdi gunde bir avuc ceviz findik ye kayisiyi eksik etme kuzum hergun 1bardak sut iciyrsun.. Ayaginin altina yastik koyrsun.. Tammi.. Iyi ol insallh pozitif haberlerini duyarizz canimm

Heyyyy masaaallh subhanallh.. Bak simdi gunde bir avuc ceviz findik ye kayisiyi eksik etme kuzum hergun 1bardak sut iciyrsun.. Ayaginin altina yastik koyrsun.. Tammi.. Iyi ol insallh pozitif haberlerini duyarizz canimm
insallah bitanemmm yemeye dikkat ediyorum sukur hic kabız olmadım bugunde burda su kesintisi var aksam 6 da gelecekmis

Amin annesi seninledir küçük yaramaz sıkma canını hayırlı haberlerini bekliyoruz..

Canım normal böyle şeyler yapılan müdahaleden dolayıda ağrılar olabiliyor. Kendini dinlemeyi bırak sen hamilesin bunun tadını çıkar :)
Ay guldurdun beni ben daha toplatmadim yumurtalari yarin toplanicak dun aksam catlatma ignem yapildi sanki adet olucakmis gibi agrim bu normal mi diye sorduydum sen cok yasa emi

kizlar bnde kan tahlili werdim ikinci tahlil bu degerin artip artmadigi saat 3 de belli olacak kizlar[/QUO

hoş geldin canım, durumunu çok merak ettik, şükür keseyi görmüşsün darısı pıt pıtları duymana....Ben de cuma günü gidicem kontrole, inşallah hem keseyi hem kalp atışını duyarım, allahım hamişlerimizi ve bebişlerini korusun.....

Hamiş olanlar özellikle yardım. Genital bölgeme doğru sancılarım oluyo ara ara. Transferin 4. Günü bugün. Genelde adet öncesinyaşardım bunu. Çok moralim bozuk. böyle bi durum yaşayan var mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…