2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

üzülme canım Allah büyüktür.moralini yüksek tut.en önemlisi bu.güçlü ol.bu sefer olmadı ama kendini dirençli kılarsan eminim bebeğini kucağına alacaksın.Allah sabır ve güç versin.

Daha 4 gun once negatif sonuc alan ben seni cok iyi anliyorum hakkinda hayirlisi olsun canim herseyde bir hayir vardir Rabbim bizim icin neyi uygun goruyorsa o oluyor sabredip beklicez cok zor ama baska cagremiz yok herseyin vakti zamani var bizim icin dogru zaman simdi degilmis napalim Allah deyip yola devam pes etmek yok biz cok gucluyuz

hayırlısı böyleymiş canım çok çok şükür sağlığın yerinde bir daha denersin ailene sımsıkı sarıl vakit varken bir daha denersin bu işe yıllarını evlerini arabalarını verenler varsabır işi millet bir ayda kalıken biz uzun uğraşlar sonucu hamile kalıyoruz bizimde sınavımız böyle

Kızlar bu fitili ben atıyorum o çıkıyor.Çişimde parça parça görüyorum bide tuvalet kağıdıyla silince iyice geliyor.inşallah bi faydası oluyordur

Allah gücünü kuvvetini sabrını artırsın arkadaşım.Yılmak yok yola devam...

Valla al bizden de o kadar))neyse seneye acısını çıkartırız))()

Allah gücünü kuvvetini sabrını artırsın arkadaşım.Yılmak yok yola devam...
Yok tabi yilmak son gaz devam :) Allah buyuk ve ona acilan elleride geri cevirmeyecek kadar merhametli insallah bundan sonrasi coook guzel olur hepimiz icin

Sağol canım benim.duadan başka birseyimiz yok evet.hayirlisi

canım hayırlısıyla tutunur inşallah bebişlerin kaç tane koyulcak bilmiyorum da.. benim dr çok ısrar etmeme ragmen olmaz 2 koymam dediperşembe benimki de...son 2 gün eşim yeter burda durdukları verin artık gidelim biz demişti dr a ananas suyuna süte devam.. balıktan tiksinti geldi artık.. bide folik asit içerdiğ için kavrulmamış kabuklarıyla... işlem görmemiş fındık aldm.. 1 avuç yiyorum günlk..kilo aldım daha şimdiden tadaviye başladığmda 53düm 55 oldum...

Kizlar cok agrim var hap iciyorum banamisin demedi sicak su torbasi koyuyorum yok varmi onereceginiz biseyler dayanamiyorum ya
canm bi iğne yaptır ağrı kesici.. benim adet sancılarım çok şiddetli oluyo her ay bi dikloronla ancak kesiliyo.. gerçi dün yazmışsın umarın iyisindir. ben dün çok kötüydüm giremedim hiç.. öldüm bittim. midemi üşütmüşüm sanırım. klozetin içine gömdüm resmen kafamı en sonunda uzanmıştım.. uyumuş kalmışım öyle. eşim zile elimi 2 3 dk boyunca basılı tuttum nasıl duymadın diyo. korkmuş herkes bişe oldu sanmışlar.kayınvalidemin evinde vardı bi anahtarım ordan alıp girmiş en son

Âmin canım inşallah sımsıkı tutunur bebişlerimizi bize.Benim 3 tane dondurulmuş bebişme vardı ya canım.Dr'um garanti olsun diye hepsini vermek istiyor)Ama yine de son gün belli olucak.İnşallah güzelce çözülürlerde hepsini alırım))39 yaşındayım ya Bebiş olmasını garanti altına almayı çalışıyor.Bu arada ben de hergüne 1 yumurta yemeğe,et balık tüketmeye önem gösteriyorum.Kabak çekirdeğide yiyorum .Bugün de ananas suyuna başlıcam.
Bu arada bende bu 3 Ay boyunca tam 3 kilo almışım))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…