2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım benim çok geçmiş olsun;(((Inşallah o kötü olaydaki tarihi unutucaksınız canım)Güzel haberi alıcaksınız ve Ekim ayını hep güzel hatırlayacaksınız)

Canm gözün aydın tebrik ederim bende de pko var kaç yumurtan toplandı acaba kaçıncı gün embriyosuydu azcık bilgilendirir misin beni sana zahmet :)

canım ya ben gittim 6+4 te duydum çok derindendi pazartesi tekrar gideceğim daha rahat duymak için 7+0 sonra daha net duyuluyor ama öncesi de duyulur bulantılar normal bende olmadı ama genelde herkesin var ve agır kusmaları bile oluyor cinsellikle ilgili kısıtlama vermedi dr ama eşimle uzun bir süre kanka olmaya karar verdik :) dogumdan sonra kankalık ne olur bilemem

canım allah sabır versin rabbim sana güç kuvvet tekrar deneme ve akabinde miniğini versin inş

Yok oyle akintimla geldi bu progestan varya fitil olarak kullaniyorum disari cikan kismiyla geldi canim ama benim adet baslarken oyle once akinti gibi geliyor sonra devami geliyor artik hayirlisi tutmasada iki aglayip susucam napabilirimki baska

Yok oyle akintimla geldi bu progestan varya fitil olarak kullaniyorum disari cikan kismiyla geldi canim ama benim adet baslarken oyle once akinti gibi geliyor sonra devami geliyor artik hayirlisi tutmasada iki aglayip susucam napabilirimki baska
Canım tutunmakanaması da olabilir uzme kendini benim oğlumda da oyle olmuştu ertesi gun idrar yaptım çizi belliydi sen yarın yap testıni inş hayırlı haberler alırsın

Gunaydin kizlar ben yarin kan tahlili vericektim ama biraz once tuvalete gittim ve adet oluyorum .uzmemeye calisiyorum kendimi ama bu heyecanini yasayamiycagim icinde uzgunum .
ya kızlar defalarca söylüyorum ne olur olumsuz olmayın korkmayın git hemen kan testi yaptır ilaç kullanırken adet olmayız o kanama başka olabilir özellikle jel kullanırken adet çok olmazsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…