2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allah yardımcın olsun arkadaşım gerilme sakın bebeklerini düşün hayırlısıyla al ve gel inşallah..

Günaydın arkadaşlar hepinize mutlu musmutlu günler))Dün geceden beri fitil olarak Progynex kullanmaya başladım.Günde 3 tane alıcam.yanlız sabah uyandığımda kilodum da beyaz beyaz aktığını gördüm.size de böyle olmuş muydu?

günaydın herkese transferi olacaklar sımsıkı tutunutlar bebekleri inşallah tekrar test yapacaklaiyi sonuçlar alırlar ilk testi yapacak olanlarda pozitif müjdesini verirler inşallah

Dere1905 her şeyin hayırlısı be canım kaderimizde ne varsa yaşıyoruz :)

bi ohh diyemedim gene.
tün o keseyi gördük,çok yürüdüm,yoruldum falan.eve geldik,bi ağrı.
vajina bölgesinde bıçaklar batıyor,kalp atışı gibi,pompa pompa küt küt bişeyler atıyo.tarifi bile zorki.acı,batma,zonklama...dün gece yatırmadı,uyutmadı.zaten beta hcg lerin 1700-3000 değerleri yüzünden kafayı yemiştik,bide şimdi ağrılar çıktı.bildiğiniz,içim böyle kalp gibi,küt küt atıyo.....bu nedir ,hiç böyle vajina bölgesinmde ağrı oldumu.yukarda rahimde değil.hani kilot iççamaşırı bölgesi nin bitimi gibi....yatıyorum yıne...

herkese günaydın ,bebğin kalp atışlarını görmeye hala gitmedim.hamileliği benimle aynı günler olan arkadaşlar sizler öğrendiniz mi?brde 3 gündür sabahları kahvaltı öncesi ve akşam yemeği öncesi miğde bulantısı oluyor.havalar değişken migdemi mi üşüttüm yoksa hamilelikten mi son olarak özür dileyerek soruyorum arkadaşlar cinsel yaşantımıza devam ediyoz. şimdilik bi sorun olmadı.acaba sizler ne yapıyorsunuz.kısıtlama var mı

cıkssss,biz artık kardeş olmaya karar verdik.....hem anne,baba oluyoruz,öyle ayıp şeyler yapamayız.çok duygusal bir çiftiz yaaa....şaka maka bi tarafa,bu kadar fitil,ilaç,ağrı,batma,...eşim zaten halime acıyor.son 2 aydır kardeş kardeş takılıyoz işte.

geçmiş olsun canım ya...allah yardımcın olsun.majezik içiriyolar ama.başkada bilmiyorumki.sıcak tut, çorap falan.
Canim sagol cevabin icin malesef hastanelik oldum igne yaptirdim cunku dayanilcak gibi degildi hep boyle ama bu daha beterdi

Günaydın kader arkadaşlarım;size sabah sabah güzel haberler vermek isterdim ki maalesef 14.gün test sonucu kötü çıktı.9.gün:28.1 di.12.gün:21.9 ve bugün 14.gün:11 çıktı.umutlar tükendi.hayirlisi.çok üzgünüm

Allah sana ve eşine sağlık versin herşey düzelir yoluna girer vardır bu iştede bir hayır.İsyan etmeden sabrederek beklicez bizim başka çaremiz yok tatlım.Allah sana sabır versin gönlünü ferah tut tüm güzellikler senin olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…