2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Âmin canım inşallah sımsıkı tutunur bebişlerimizi bize.Benim 3 tane dondurulmuş bebişme vardı ya canım.Dr'um garanti olsun diye hepsini vermek istiyor:KK66:)Ama yine de son gün belli olucak.İnşallah güzelce çözülürlerde hepsini alırım:KK66:))39 yaşındayım ya Bebiş olmasını garanti altına almayı çalışıyor.Bu arada ben de hergüne 1 yumurta yemeğe,et balık tüketmeye önem gösteriyorum.Kabak çekirdeğide yiyorum .Bugün de ananas suyuna başlıcam.
Bu arada bende bu 3 Ay boyunca tam 3 kilo almışım:KK66:))
aynen benim de tedaviye başlayalı 3 ay oldu:KK49: benim belki yaştan dolayı acelem yok diye düşünmüş olabilir..ama tam zamanı şuan benim için :KK12: birde kaliteli embriyolarınız dedi. 5. gün embriyosuymuş. tutunmaması için hiç bi neden yok dedi. çok umutlu bizden konuşmalarına bakılırsa. ama Rabbim ol demedikçe ne yapsak boş. O istedikten sonra da olmaz denen bile oluyo..emeklerimizi boş çıkarmaz inşallah ...

canm bi iğne yaptır ağrı kesici.. benim adet sancılarım çok şiddetli oluyo her ay bi dikloronla ancak kesiliyo.. gerçi dün yazmışsın umarın iyisindir. ben dün çok kötüydüm giremedim hiç.. öldüm bittim. midemi üşütmüşüm sanırım. klozetin içine gömdüm resmen kafamı :KK43: en sonunda uzanmıştım.. uyumuş kalmışım öyle. eşim zile elimi 2 3 dk boyunca basılı tuttum nasıl duymadın diyo. korkmuş herkes bişe oldu sanmışlar.kayınvalidemin evinde vardı bi anahtarım ordan alıp girmiş en son :KK70:
Ay canim cok gecmis olsun sanada ben hastanelik oldum dun ya ayni hep benimde agrili hep hastanelik oluyorum hep igne elimde su torbasi kaldim oyle halada var agrim halbuki bugun 4 gunum bitmeside lazim

Ay canim cok gecmis olsun sanada ben hastanelik oldum dun ya ayni hep benimde agrili hep hastanelik oluyorum hep igne elimde su torbasi kaldim oyle halada var agrim halbuki bugun 4 gunum bitmeside lazim
kıyamam sana ya :KK19: canım uzun sürebilir. bir sürü ilaç kullanıyoruz hormonlar yükleniyo.. tez vakitte toparlanırsın inşallah.

R RUYA38 progestanı diyosan aynısı benmde öyle... gnlük pedlerle savaş açtım resmen... sanki hepsi geri çıkıyomuş gibi:KK45:ama illaki oluyordur bi hayrı sanırım ..çnkü hiç boş kalmıyo günde 3 tane kullanıyorm ben..

aynen benim de tedaviye başlayalı 3 ay oldu:KK49: benim belki yaştan dolayı acelem yok diye düşünmüş olabilir..ama tam zamanı şuan benim için :KK12: birde kaliteli embriyolarınız dedi. 5. gün embriyosuymuş. tutunmaması için hiç bi neden yok dedi. çok umutlu bizden konuşmalarına bakılırsa. ama Rabbim ol demedikçe ne yapsak boş. O istedikten sonra da olmaz denen bile oluyo..emeklerimizi boş çıkarmaz inşallah ...
Canım yaa ne güzel,inşallah Dr'un haklı çıkacak canım:KK66:))Benimkiler 3. Gün embriyosu ama ben de çok umutluyum :KK66:))Yaşım geç olabilir ama inanıyorum ki Yüce Rabbim bebişlerime can verecek.Allah'ın izniyle yılların özlemi son bulucak:KK66:)

Gunaydin kizlar ben yarin kan tahlili vericektim ama biraz once tuvalete gittim ve adet oluyorum .uzmemeye calisiyorum kendimi ama bu heyecanini yasayamiycagim icinde uzgunum .

Canım yaa ne güzel,inşallah Dr'un haklı çıkacak canım:KK66:))Benimkiler 3. Gün embriyosu ama ben de çok umutluyum :KK66:))Yaşım geç olabilir ama inanıyorum ki Yüce Rabbim bebişlerime can verecek.Allah'ın izniyle yılların özlemi son bulucak:KK66:)
inşallahh ya yaşla alakası yok aslında önemli olan içimizdeki bebek özlemi kii benimki de az değil 7buçuk yıl :KK43: erken evlenmiştim ben ..ama Allah biliyo hep istedim eşimin yaşı var biraz ben 25 o 32 yasında ikimz içinde zamanı geldi bence hatta geçiyo bile.. zaten moral önemli umutlarımızı yitirmemeliyiz. ben eşime sürekli diyorum arada umutlarımı canlandır. ben inanıyorum filan de bana iyi geliyo diyorum.ya birde geçen yıl 13 ekimde eşim bi kaza geçirdi kalbi durmuştu tekrar döndü :KK43: bu yıl aynı zamana denk gelcek benim sonuç.. inşallah en güzel hediyeyi veririm ona..

Gunaydin kizlar ben yarin kan tahlili vericektim ama biraz once tuvalete gittim ve adet oluyorum .uzmemeye calisiyorum kendimi ama bu heyecanini yasayamiycagim icinde uzgunum .
Canım merhaba. Hasta olsan bile gidip kan vermen gerekiyor biliyorsun. Kanaması olduğu halde pozitif alan çok insan var. Sakın hastalandım diye ilaçlarını bırakma, kan vermemezlik etme.

kıyamam sana ya :KK19: canım uzun sürebilir. bir sürü ilaç kullanıyoruz hormonlar yükleniyo.. tez vakitte toparlanırsın inşallah.
Sagol canim evet bende ona yoruyorum hormanlar alt ust ondan bu kadar oldu hic kurcalanmadigi kadar kurcalandi hakli oda :)

X