2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İlk tedavim olumsuz ikinci tedavinin sonuna geldim yarın transfer olacak inşaallah :)
inşallah hayırlısı olur canım kaç tane trasnfer ettiriceksin peki birde nerde yaptırıyorsun tedavini

merhaba arkadaşlar bende burada yeniyim tüp bebek ile ilgili araştırma yaparken buldum bu forum sayfasını 34 yaşındayım 1 aşılamam var düşükle sonuçlanan şu anda da tüp bebek transferimin 10. günümdeyim çok güzel bir forum sitesi sevinçle sonuçlanan yada sonu üzüntülü biten yorumlar okudum bende çok heyecanlıyım çok garip duygular içindeyim allahım ilk önce hepimize sağlık versin daha sonrada dualarımızı kabul edip sağlıkla bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

N nezooo ne bileyim sanki orada gibi bir umut işte eskiden olsa geçmiş olsun derdim ama değerim yavaş büyüdü çok kanamam oldu çok korktum buda olmadı diye ama benimle sanki seninki de öyle gibi ne bileyim his işte

Kızlar opu gününe kadar ilaç kullanmaya devam ediliyo mu tedaviye duruma göre değişiyo mu

Kızlar opu gününe kadar ilaç kullanmaya devam ediliyo mu tedaviye duruma göre değişiyo mu
yumurta toplama gününden bir gün önce sadece çatlatma iğnesi vuruldum ve vajinal progestan kullandım şuanda iğne hariç ilaçlara devam transferimin 10. günündeyim bende hayırlısı olsun canım...

yumurta toplama gününden bir gün önce sadece çatlatma iğnesi vuruldum ve vajinal progestan kullandım şuanda iğne hariç ilaçlara devam transferimin 10. günündeyim bende hayırlısı olsun canım...
Teşekkür ederim canım ilk olduğu için pek bişey bilmiyorum bende 6-7gündür iğnelerimi kullanıyorum perşembe tekrar kontrol p.ertesi aksilik olmazsa opu dedi perşembe gidince tekrar vericek mi ilaç merak ettim o yüzden sordum seninde inş güzel haberlerini duyarıx

inşallah canım hepimiz güzel haberler alırız .

Sabahın kör ayazından Günaydın herkese kızlar çoook gerildim.rüyamda transfer oldum eve gelirken kaza geçirdik gibi şeyler gördüm sabaha kadar uyku haram oldu. Güya çok rahattım ama değilmiş demekki. Allahım hepimize kolaylıklar versin.dua istiyorum

Amiiinnn canım benim.... tutunduğunda Rabbim ruhundan üflediğinde kalp atışları da olacak inşaallah.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…