2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım tebrik ederim ne güzel haberler alıyoruz bugün rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin bizede nasip etsin inşaallah :) :)

aminnn. canı gönülden yürekten diliyorum kı her kim evlat hasretiyle yanıyorsa rabbim bi an evvel versin evladını. Çok zor beklemek. İnşallah devamı gelir güzel olur Allah büyük. İnşallah tedavinin sonu bebek olsun cnm..

kizlaar transferimin 8.gunu ve simdi idrar testi yaptim ikinci cizgi silikte olsa cikti boyle olup hamile olan arkadaslar var mi suan cok heyecanliyimm yardim edinn kizlarr

Mrb arkadaşım.. Benimde transferimin 10. Günü bende sabah idrar testi yaptım ikinci çizgi çıktı. Sanırım hamileyizzzzz.. Yani inşallahhh öyledir... Çok heyecanlı ve mutluyum cumartesi günü kan testimi yaptıracam. Arkadaşım inşallah allah sanada banada hayırlı evlatlar nasibeder...

Canım tebrik ederim.Çok sevindim sanki kendi sonucum çıkmış gibi.harika bir haber.benimde 9.günüm bende mi gitsem acaba.çok heyecanlandım şimdi.Allah hayırlısıyla eline versin

cnm benim ben idrar testi yaptım sabah uyanır uyanmaz baya net bi çizgi gördüm evde duramadım kendimi hastanede buldum. Rabbim seni de sevindirsin güldürsün inşallahh... diyecek kelime bulamıyorum Allahım herkese nasip etsin. İstersen yaptır illaki bişey çıkacaktır. İşin rast gitsin

Tebrik ederim canım allah devamını getirsin sağlıkla kucağına aldirsin

170,2 çıktı sonuç. İnananmıyorum kızlar yaa ilk defa 3. denememdi ilk defa tuttuuu rabbim devamını nasip etsin inşallahhhh Allahım nolurrr :)))))) Aklıma mukayet ol Allahımmmm

canım görmemişim bu mesajı. harika bir haber, güne güzel haberlerle başladık, insallah güzel haberler almaya devam ederiz. insallah saglıkla sıhhatle devam eder.

Allah korusun kötü birşeyler olsa mutlaka kanaman ve ağrılarin olurdu içini ferah tut allaha emanet olsun bebeğin
Amin canım Sağol benim şu an çok şükür ağrım kanamam lekelenmem yok hastanelerde verdiğim testlerde gayet normal gidiyordu sağlık ocağında verdim düşük çıktı bilmiyorum ya bişey olsa bi belirti olurdu heralde dimi

Inşallah hepsi dollenir birinci kalite embiryolarin olur tatlım :)

insallah canım insallah..bakalım. dün toplandıktan sonra embriyog hepsi çok iyi görünüyor dedi ama kısmet, bakalım..

güzel haberler gelmeye devam ediyorrr!!

güzel haberler gelmeye devam ediyorrr!! devamı gelir insallah!

insallah arkadasim bnm bende cok mutluyum seninde mi ikinci cizgi silik cikti insallah bebislerimizin mutlu haberlerinide aliriz yaa

R rozajaden canım 7 yumurtanın hepsi döllenir inşaallah kaliteli embriyoların olur :)

Kızlar dualarınız ve desteginiz için teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden bana ne dua ettiyseniz rabbim size en güzelini bahşetsin... Bu yağmurlu günde dualarımızı kabul etsin âmin :)

Tebrik ederim canım allah devamını getirsin sağlıkla kucağına aldirsin

canım görmemişim bu mesajı. harika bir haber, güne güzel haberlerle başladık, insallah güzel haberler almaya devam ederiz. insallah saglıkla sıhhatle devam eder.

Kızlar ya Allah razı olsun. Aminnnn inşallah.. sağlıkla devam eder umarım Yüca Rabbime sıgınıyorum..

kızlar farkındayım çok erken ama şu alt kısımda gebeliğinizi gösteren bilgiler var onu nerden yapıyorsunuz sadece merak ediyorum şuan ne aşamada görmek istiyorum

kızlar farkındayım çok erken ama şu alt kısımda gebeliğinizi gösteren bilgiler var onu nerden yapıyorsunuz sadece merak ediyorum şuan ne aşamada görmek istiyorum
kişisel bilgiler bölmün de hamilelik takvimi var bebeğin doğacağı günü ay yılı yazıp kaydet otamatik çıkıyor sonra
bende keseyi henüz görmedim ama yaptım

170,2 çıktı sonuç. İnananmıyorum kızlar yaa ilk defa 3. denememdi ilk defa tuttuuu rabbim devamını nasip etsin inşallahhhh Allahım nolurrr :)))))) Aklıma mukayet ol Allahımmmm
canım cok sevindim senin adına bende dün yaptırdım bugün 3 te cıkıcak inş benimde pozitif cıkar dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…