2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Sanırım bebişlerimi kaybettim. 2 gündür hiç ağrı sızı yok ve bugün kabız olduğum için ıkındım ve bişiler döküldü içimden. Moralim tam anlamıyla çöktü. daha test günüm salı ama çok ümitsizim kızlar

9 gün için değerin gayet iyi canım,inşallah katlanarak sağlıklı gider değerin sağlıkla kucağına alırsın

nasıl bir,şey döküldü canım üzme hemen morlini dur bakalım daha

her agriyi siziyi tutunmya yorma canim belirtiler herkeste bir olmuoki hem onlar dustuyse Allah kkrusun gozle gorulmyck kadr kucukler anlasilmaz yani tutunmadgi kanaman olmadgi surece sennledrler ki kanamsi olanlarin bile tutundgni gordk burda biz.norml yolla yumurtalar rahimdn adet do mnde kanmyla atilio buda oyle stres yapma hem kasik sancilari bel agrilari surekli surmuoki.benim 3gun belim agridi 7.gun kasiklarim agrimsti adet sancsi gibi oda gecmisti sonra bozma moralini rabbm nasip etsn insallah tez vakitte sana.

Hayirli olsun kizzzz.yeni hamisimiz sensin

Kızlar acilll e cevap yazın ne olur benden iki gündür sarı akinti geliyo bide kokulu pragestanla birlikte böyle olan varmı akinti zaten çok isiyo gibi ama rengi şu gibiydi bebeğim bişe olmasın ne olur Allahimmm

cnanim bendede basta askintim su gibiydi renksiz sonra sari gibi oldu rengi koyulasti akinti drum sordu kasinti varmi kokulumu diye hayir dedim o zaman bisey yoktr ama yinede idrr testi yapalim demisti eger sari renkli ve kokuda varsa enfeksiyon olabilir bende cikmadi ama Allah korusun kokuluysa olabilir sende bence druna danis hemen cunku enfeksiyon bebek icin zarrliymis Sana bagislasn Allahm bebegini.

bebekokan senden esinlendim bende yaptım idrar testi ama çıkmdı benim
oy nezoom bnm uzulme daha cok erken bir cok arkadas kanda pozitif goruyo ewde idrar testi yapio belli belirsiz cizgi cikiyo her vucut bir dgl cnm sende mutlu haberler alacaksin bn inaniyorum sakin simdiden moralini bozma cnm

Kızlar.çok teşekkür ederim inşallah pazar gününü katlanmış görürüm .9.gün için fena değil ama korkuyorum.bana destek olan sizlere çok teşekkür ederim hepinize.sizleri çok seviyorum.ağlamak aglamamak arasında gidip geliyorum.Rabbim kimsenin emegini boş cikarmasin .3.gün embriyosuydu.2 tane konuldu.12 sene aradan sonra tekrar.denedim.hayirlisi.

oy nezoom bnm uzulme daha cok erken bir cok arkadas kanda pozitif goruyo ewde idrar testi yapio belli belirsiz cizgi cikiyo her vucut bir dgl cnm sende mutlu haberler alacaksin bn inaniyorum sakin simdiden moralini bozma cnm

yok canım,üzülmüyorum herşey kısmet benim zaten çıkmıyor idrarda

Canım benim bir de 3.gün embryosu ise değerin süper hiç merak etme. İnşallah 12.gün katlandığını da görürsün rahatlarsın.

tuvaletteyken ıkınırken hissettim içimden bişiler süzüldüğünü...yazdıklarına tüm kalbimle inanmak istiyorum canım. ama bir moralim bozuldu ki sorma. Duan için Allah razı olsun, okurken gözlerim doluyor şimdi...

Canım yaa koku da bole ilaç kokusu gibi normalde mantar olursun ya ole deil acaba progestan mi kokuyor ki

Kendini uzme transferin 3.gününe kadar bendede oldu.çok ikinmadim ama.zor oldu.zeytinyagi ictim.sabah adam birer kasık.faydasi oldu.Rabbim bilir ya 9.gün degerim 28.1 çıktı inşallah katlanir.birde su iç bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…