2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

hadi hayırlısı canım al yumuşlarını yat dinlen içinde tutsun büyüt onları kocaman sağlıklı bebelerin olsun kucağına al biri sağından biri solundan çekiştirsin her daim mutluyken daha da çok mutlu olun dua et bol bol selavat çek masaya yatınca :)

Gunaydin kislar
Hepinize hayirli sabahlar
Yeni hamislerimizi cani gonulden tebrik ediorum
Sonuc bekleyenlere simdiden insallah hayirli olsun
Randevuma daha coookkk var bnmle beraber pozitif sonucu alanlar kesecigini kalp atisini duydu ben hala beklemedeyim
Ama dun dayanamadim ev doktoruna gidip beta hcg yazdirdim cok sukur snucum 157000 olmus haftasiyla uyumlu gidio sonuclar masallah kuzucuklarimiza
Bide kendini gorebilseydimm nasil rahatliycam
Herkese guzel bir gun gecirmesiyle dilegiyle bugun kurSa basladim bebisim icin ugurlu olur insallah

sağol canım benim ne güzel şeyler diyorsun.. Rabbim seninde yüzünü güldürsün :)

Canim benimde transfer olmadan yumurtalar donduruldu ve ilk adetim 9 gun surdu normallde 7 gun surer. Yani normal korkma.
teşekkür ederim .peki şuan durumunuz nedir.doktor bana ikinci adetinde gel demişti.bakalım kız 2.kalite 8 hücreli bir embriyom var dondurulmuş.Allahım bana hayırlısıyla nasip etsin.tüm isteyenlere de amin.

dualarimiz seninle cnm sende transfer bitene kadar dua et bn girmeden 7 ayetel kursu masada ise bol bol salavat besmele getirdim simdi emanetlerini almaya gidiyorsun insallah kucaginada almayi nasip eder rbbm

Kanaman varmi canim doktorunu rasaydin hemen
teşekkür ederim .peki şuan durumunuz nedir.doktor bana ikinci adetinde gel demişti.bakalım kız 2.kalite 8 hücreli bir embriyom var dondurulmuş.Allahım bana hayırlısıyla nasip etsin.tüm isteyenlere de amin.
Banada 2. Adetinle gel dedi ben ucuncu adetimle gittim. Rahim kalinlastirici Ilac olan estrofeme basladim bu ilac ayni zamanda yumurtlamayida baskiliyor. Ben ne yazikki yumurtlamisim kistlerim olusmus o nedenle tedavi iptal oldu 1 hafta once. Eger bugun adet olmazsam ( aslinda adetime 4 gun var ama adet olma belirtilerim basladi ) yumurta baskilayici ilaca baslayacagim. Adetimlede estrofeme baslayacagim.

kizlaar transferimin 8.gunu ve simdi idrar testi yaptim ikinci cizgi silikte olsa cikti boyle olup hamile olan arkadaslar var mi suan cok heyecanliyimm yardim edinn kizlarr

canım günaydın ben de 9.gün yapmıştım varla yok arasında ikinci çizgi silik çizgiden de daha silikti.. Allah'ın izniyle hamilesin gebelik idrara çok geç karışırmış silik çıkmasının nedeni ise çok erken yaptığın için ki yanılma payı çok düşük yaptığın testin doktorum da öyle söyledi hatta bana çok gülmüşlerdi kontrolde silik çıktı diye oturup ağlamıştım diye hadi hayırlı olsun canım

sagol birtanm bnm insallah dedigin gibidir bnimde silik cok detayli bakmaya gerek yok anlamak icin aama bakinca silik pembe bir cizgi insallah olumlu sonuclar allirim cnm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…