2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Hepinize kocaman gunaydin kizlar bugun 10.gunum yarin buyuk gun suraya hamileyim yazmak nasip olur Allahin izniyle insallah benim icin bisey hisseden varmi ? Herkese bunu soruyorum ya :) kayisi kirdim iyice beklemekten sanirim :)

170,2 çıktı sonuç. İnananmıyorum kızlar yaa ilk defa 3. denememdi ilk defa tuttuuu rabbim devamını nasip etsin inşallahhhh Allahım nolurrr :)))))) Aklıma mukayet ol Allahımmmm

hayırlı olsun sağlıklı bir hamilelik ve kolay bir doğum geçirmen dileğiyle

170,2 çıktı sonuç. İnananmıyorum kızlar yaa ilk defa 3. denememdi ilk defa tuttuuu rabbim devamını nasip etsin inşallahhhh Allahım nolurrr :)))))) Aklıma mukayet ol Allahımmmm
canım tebrik ederim ne güzel haberler alıyoruz bugün rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin bizede nasip etsin inşaallah :) :)

Canim hadi hayirli ugurlu olsun cok sevindim senin adina Allahim kucaginada almani nasip etsin saglikla sihatla hayirlarla insallah :) :) :)

hayırlı olsun.ayın 8.indemi transfer oldunuz.benimde bugün 10.günüm,ama yaptırmıyorum.siz erkenci mi davrandınız.inşallah allahım tamamına erdirir.

Hepinize kocaman gunaydin kizlar bugun 10.gunum yarin buyuk gun suraya hamileyim yazmak nasip olur Allahin izniyle insallah benim icin bisey hisseden varmi ? Herkese bunu soruyorum ya :) kayisi kirdim iyice beklemekten sanirim :)
benimde 10.günüm ,yarınmı yaptıracaksın.ama cumartesi dediler bize....bendemi cumadan yaptırsamki....sabırsızlanıyorum.

benimde 10.günüm ,yarınmı yaptıracaksın.ama cumartesi dediler bize....bendemi cumadan yaptırsamki....sabırsızlanıyorum.
Bana doktorum 11 gun cikar yaptirin dedi canim yok yok cumartesi falan duramam daha oldum bugun bile zor tutuyorum kendimi :) kocama soz verdim yoksa uca uca gitmistim :)

O OzlTzk nasiLsin cnm bulantilarin falan basladimi
Benim hala ayni sadece cok uyku hali var bide azimda aci tat
Bulanti yasamiycam galiba ben
Ayni canim ya.bulantim yok sukur.uyku hali var normalde 7 saat uyurdum ben simdi 9 saat uyuyorum vallakasiklarimda cok agri oluyo.isim geregi oturuyorum gun sonunda artik basunc cok gelyor galiba kasiklarim bayaa agriyo.aci tat bende de cok az var.kendimi kuruyemise verdim.cekmece badem findik ceviz dolu.surekli biseyler yiyorum

Canım tebrik ederim.Çok sevindim sanki kendi sonucum çıkmış gibi.harika bir haber.benimde 9.günüm bende mi gitsem acaba.çok heyecanlandım şimdi.Allah hayırlısıyla eline versin

Canım tebrik ederim.Çok sevindim sanki kendi sonucum çıkmış gibi.harika bir haber.benimde 9.günüm bende mi gitsem acaba.çok heyecanlandım şimdi.Allah hayırlısıyla eline versin
Git canım bak herkesin çıkıyor 8. 9. Gün inşallah varsa gebelik çıkar zaten :)

Tebrik ederim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.

hayırlı olsun.ayın 8.indemi transfer oldunuz.benimde bugün 10.günüm,ama yaptırmıyorum.siz erkenci mi davrandınız.inşallah allahım tamamına erdirir.

Kızlar tşk ederim Allah razı olsun. Herkese nasip etsin inanılmaz bi his. Devamı güzel olsun inşallahhh. Ayın 9.da transfer oldu bugün 9. gün cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…