2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kişisel bilgiler bölmün de hamilelik takvimi var bebeğin doğacağı günü ay yılı yazıp kaydet otamatik çıkıyor sonra
bende keseyi henüz görmedim ama yaptım

inanılmaz bi heves çok büyük korkularım var. Allah kötü sonuçlarla karşılaştırmasın. Tek sıgınagımız yüce Rabbimiz. Merak ettim acaba şuan ne durumdadır nasıldır nezaman kucagıma alabilirim İşimiz gücümüz rast gitsin inşallah..

Kızlar acilll e cevap yazın ne olur benden iki gündür sarı akinti geliyo bide kokulu pragestanla birlikte böyle olan varmı akinti zaten çok isiyo gibi ama rengi şu gibiydi bebeğim bişe olmasın ne olur Allahimmm

sağol cnm yaa Ya çok şaşkınım ben şuan anlatamam tuhaf hissediyorum. Ne yapmam lazım şimdi nasıl davranmalıyım bilmiyorum

canım hep yüreğini ferah tut. kendini de çok yorma. beslenmene dikkat et :) bak hepimiz senin aldığı güzel sonucu almak için bekliyoruz, bu güzel haberin tadını çıkar, dört haftalık bir sürenin artık sonuna geldiğini, bundan sonra yeni bir evrenin başlayacağını düşün :)

moral verdi yazdıkların çok teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu topiğin hamilesi çok olacak. Güzel haberler almanız için gönülden dua edeceğim. Allah büyük

Kızlar lütfen yardımmmm!
demin embiryolog aradı 6 yumurtam döllenmişti dün, bugün hepsinin gelişimi iyi dedi, fakat tranfer yarın da olabilir ertesi gün de dedi, sabah erken haber verebiliriz telefonunuz açık kalsın dedi... benim evim ile hastane mesafesi 2 saat sizce yarın Çağırlar mı ki yoksa 3. Gün ile 5. Gün Arası tranfer olduğu için mi hazır olalım diye tedbir amaçlı dediler? 4. Gün ya da 5. Gün tranfer olan arkadaşlar size de böyle bi uyarı yaptılar mı 3. Gün için tranfer olur deyip 4. Yada 5. Gün tranfer olan var mı ?

canim embriyonun gelisimine gore vagiriyorlar eger 3.gun embriyon 8 yada 9 hucreli olursa bu iyi gelistiginin gostergesi oldugu icin cagiriyorlar ama 3.gun 8 hucreli yerinne 4 yafa 5 hucreli okursa bu gelisiminin yavas oldugu icin istenen hucre sayisina gelene kadar bekliyorlar buda en fazla 5 gune kadar bekliyorlar sen icini rahat tut olumlu dusun

Kızlar 11.gün degerim 38 di 13.gün yani bugünkü degerim 109 çıktı bu artış iyimi sizce doktor eşime telefonda eşiniz hamile ancak artışları takip edeceğiz 2 günde bir tekrarlanacak test demiş sevinmekten çok stres var off ya ne zaman emin olup sevinmeliyim anlamadım

170,2 çıktı sonuç. İnananmıyorum kızlar yaa ilk defa 3. denememdi ilk defa tuttuuu rabbim devamını nasip etsin inşallahhhh Allahım nolurrr :)))))) Aklıma mukayet ol Allahımmmm
Ohh hadi hayırlı olsun tatlım. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallahh.. Süper haberrr...

canım evet, büyük ihtimal hamilesin ama değerlerin artış göstermeye devam etmesi gerek. 11. günden 13.güne çok güzel artmış canım. iki gün tekrar yap 109'un üzerine çıkar insallah alacağın değer. yorma kendini bu arada, yükseğe uzanma, ağır taşıma :)

Canım bana böyle bir uyarı yapmadılar ama bana 5. gün embryosu olacak demişlerdi en baştan. Senin ki 3-5 gün embryosu dendiğii için yarın sabah kontrolde embryo transfere hazırsa çağıracaklar demek ki. Telaşlanacak hiçbişi yok cnm. Hergünden hamilemiz var bu forumdaa.. Hiç farketmiyor 2-3-5.

Merhaba kızlar bende aycicegi gibi transferin 9.gunumdeyim .tahlile gittim.degerim 28.1 çıktı.hastanedeki kız yeni oluşuyor olabilir dr.unla konuş.birde 12.gün degerine bakalım katlanmış mi bakalım.dedi.ya sizce var mi

bebekokan senden esinlendim bende yaptım idrar testi ama çıkmdı benim

canım kaçıncı gündesin?

2 ve üzeri değer pozitif sayılır. sabret 12. günü bekle canım, testi tekrarla, değerin artar insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…