2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bitoss uzme bni alma sunu agzina.. bak o gun orda kaldi simdi hersey yeni... tammi kasigin tabikide siser.. bebgim yumurtalarin doldu tasiyr.. biz nrmal bir kadin.. 2tane yumurta buytrkwn biz ignelerle.. yapiyruz 10 15 hatta 20... ondan olabilir..

Ama sorun orda iste sisen kasigim degilki sadece koca gobekli oldum bennnn:)) allahtan yarin kontrolum var. Gecen tedavi 7 gunde bitmisti. Bu uzun surdu yaa:KK43:

yesilinci

Ama sorun orda iste sisen kasigim degilki sadece koca gobekli oldum bennnn:)) allahtan yarin kontrolum var. Gecen tedavi 7 gunde bitmisti. Bu uzun surdu yaa:KK43:

yesilinci

Canim gaz yapmistir igneler sislik yapiyr diyrlar.. bnce ondandir emin ol.. bn innmiyrum hasta olcagina.. bnce 7gun gun surmesi daha anormal demkki sana dozajini fazladan fazladan verdiler.. hasta oldun uzun olmasi daha iyidir.. cnmm bakarlar dozajin az olur anladinmi.. kontrllerine gidersin seni dewamli kontrl.ederler..

Canim gaz yapmistir igneler sislik yapiyr diyrlar.. bnce ondandir emin ol.. bn innmiyrum hasta olcagina.. bnce 7gun gun surmesi daha anormal demkki sana dozajini fazladan fazladan verdiler.. hasta oldun uzun olmasi daha iyidir.. cnmm bakarlar dozajin az olur anladinmi.. kontrllerine gidersin seni dewamli kontrl.ederler..

Tatlim sende kafani adete takmaki stresten gecikmesin

yesilinci

Haydi bakalim zamanlama olarak bu topic banada uygun:)) benimde reglimin 4. Gunu haftaya ignelere basliyorum. Allah hepimizin bebeklerini bu tedavilerimizle kucagimiza almayi nasip etsin insalĺaahhh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tatlim sende kafani adete takmaki stresten gecikmesin

yesilinci

Yok yok ben.iyim ttlimmm doktr bana fitil verdi aksamlari at diye.. onu kullncam regli olana kadar birde folio diye folik asit verdi.. ona basliycam.. sen bnm dedimi anladin.dimi..

Son düzenleme:
Haydi bakalim zamanlama olarak bu topic banada uygun:)) benimde reglimin 4. Gunu haftaya ignelere basliyorum. Allah hepimizin bebeklerini bu tedavilerimizle kucagimiza almayi nasip etsin insalĺaahhh

Hayirli olsun ozamannnn:)

yesilinci

Hosgeldinnn canimmm bnmmm ... insallh sanda hayrli gelir... bol bol hamile haberi duymak istiyruummm umudumuzu yitrmek yokk allhim bizee yardim etcek..

Oooo unuttum senin gresunlu oldugunu... fizan da olsam gelirsin sen :))

yesilinci

Hahah canimsinnn yaa sen istee gercekten gelmeye calisirimm zaman yaratirimm.. sana destek veriirim.. sen mutlu ol..

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

Bendee geldimmmm👯✌️ bir bir bebişlerimiz göbüşlerimize girer 😃

Bende geldim anne adaylarının en güzelleri :KK3:

Ayyy bnmm zeytimimdee gelmissaa sweartimdaaaaaa h,geldiniz cnlarimm boll bebek hberleri bizim olsunnn insallh..

Tesekkur ederim hepimize hayirli olur insallah birsey soracagim sen reglin kacinci gunu igné vurunmustun ben 12 sinden sinra baslayacagim gec degilmi 9. gun oluyor

Canim bnde sana onu sorcaktim bnm nildigim.adetim 2.uada 3.gunu. baalanir doktrunn neden bole bir yol.izledi.. kistinmi var yoksam..

Canim su isaretleri nerden yapiyrsun.. cok guzelle.r hihihih

X