2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Bende oyle yapayim madem ay esim cok kizicak ama banane dayanamiyorum :)

ben annemlerdeyim ondan yakında var hemen hastane oraya gidip yaptırıcam beklemek istemiyorum çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum ama inşallah olumlu sonuç çıkar miniklrrim sımsıkıbtutunmuştur oğlumda abi olur :)

Insallah canim Rabbim gonlumuze gore versin senin ikinci anneligin mi benim ilk insallah tedavimde bebegimde ilk olucak insallah :)

Caniiiiiim,cok saool,,ben hala soktayim.esim bile garibim inanamiyorum diye dolasip duruyo evde :) dediginiz cikti walla,insalla bi aksilik cikmaz artik...sen niye 6 ekimi bekliyon ki,kalp atisi icin mi?
Evet cnm 6ekim hem kese hemde kalp atisi icin bir cagirdilar
Belirtin varmi ben hicbirsey hissetmiorum yaa
Midem falan bulanmasi gerekmiomu acaba

Insallah canim Rabbim gonlumuze gore versin senin ikinci anneligin mi benim ilk insallah tedavimde bebegimde ilk olucak insallah :)
evet 2011 doğumlu bir oğlum var şimdi kinci tedavi ikinci çocuk için her şey zamanı geldi sanki inşallah çok beklemeden kucaklar dolar evlerin içleri o mis koku ile dolar:)

Bende düşüyorum bazen o umutsuzluğa deli gibi ağlamak istiyorum ne ailem yanımda ne eş ne dost kimsenin haberi bile yok kapı komşumun bile geçen hastamızın yavaş yürüyordun dedi ayağım ağrıyor dedim belki kimseye söylememek benim tercihim ama beklemek çok zormuş çok zaman ilaç olmuyor sanki daha çok umutlarım kırılıyor bilmiyorum KENDİMİde anlamaıyırum

Kızlar ya şimdi baktım camasırıma jel geri gelmiş jelinde azcık birazı cook acık pembeydi olabilirmi böyle bişe yaa kokrtum azcık acaba tahriştenmidir
Canım ben de yaşadım aynı şeyi doktorum hemen jeli bırakmamı söyledi progestan iğneye döndük tekrar bir de düşük önleyici iğne vurundum druna söyle ama sıkıntı olmuyor ben iyiyim şindi kahverengi akıntı günlerdir devam ediyodu ama şimdi geçti korkma ama druna haber ver

errecim burda çoğu arkadaş hep aynı durumdayız. Bak mesela ben bi eşim biliyor. 2. denemem ve anneme bile söylemedim. kimseyi umutlandırmak ve sonra utanmak istemiyorum. Aslında hata mı yapıyoruz diye düşünüyorum...çünkü en azından yakın çevremiz bize dua ederler. Ama sonra da diyorum ki; normal zamanda zaten iyi olmamı istemeyen arkadaşlarım neden şimdi hayır duası etsinler!!!! kesin köstek olurlar :) belki ben önyargılı davranıyorum ama kendime saklamak istedim bu deneyimimi. Bir burdaki benimle aynı durumda olan arkadaşlar var. Ben herkese dua ediyorum...herhalde biri de benim için eder diye düşünüyorum. Etmezlersede canları sağolsun :) sabahtan bende umutsuzdum...ama napabilirim ki...beklenecek ve yaşanacak bir süreç var. Allahım dualarımızı duysun ve kabul etsin. Ben eşimle evlenene kadar hiç çocuk düşünmedim. İş güç derken yolu yarıladım. Sonra geçen sene kendiliğmden hamile kaldım ama kese gözüktüğü halde kalp atışını duyamadık ve kaybettik. Sonra aklıma bebek fikri düştü tabii ki. sevdiğim bir kocam var ve bizim bir bebeğimiz olmalı dedim. Bir de ne öğreneyim...geçen sene ki düşükten sonra tüplerim tıkanmış...bir miyom ameliyatı geçirdim ve 1.dnemeyi yaptık. olumsuz oldu. şimsi 2. deniyorum. Allahım sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin diyorum hep. bakalım nasıl olacak...hep beraber göreceğiz. Canımızı sıkmayalım. Allahım bizler için ne planlıyor, bilemiyoruz malesef. kocaman öpüyorum. bu arada isim nedir? :)

Nezahatcim, Burcucum resmen sıraya girdik 22 si Burcu - 23 ben - 24 Nezahat sonuç alacağız. Allahım hepimize güzel haberler nasip etsin. Başka hiçbir şey istemiyorum ben. Bayram hediyesi olsun bize bebklerimiz inşallah.

Nezahatcim, Burcucum resmen sıraya girdik 22 si Burcu - 23 ben - 24 Nezahat sonuç alacağız. Allahım hepimize güzel haberler nasip etsin. Başka hiçbir şey istemiyorum ben. Bayram hediyesi olsun bize bebklerimiz inşallah.

inşallah canım iyi sonuçlar alacağız sırayla olmazsa da vardır bir hayır demekten başka yapabileceğimiz bir şey yok maalesef tabiki dua ediyoruz hepimiz birbirimize benim de sadece kendi ailem biliyor eşimin alesine soylemedik aynı binada oturunca biraz daha zor oluyor

Bttgmgn hep iyi tarafı o düşünelim,ama o kotu ihtimali de unutmamak gerekir hepimiz birer sınavdan geçiyoruz inşallah bizler bu sınavdan çok güzel geçeriz bizler veocuklatımız farklı oluyor bence biz özel insanlarız ve imtihanımız çok büyük

bu arada benimde test günün 22si 24 değil,biraz daha uzatma kız zor bekliyorum zaten :d

slm bütün anne adayları ve aday adayları ya siz transferi yaptırmıssınız beklemedesınız.benım transferım bıle yapılmadı daha. 10 12 gun sonra yapılcak tahmını. bana gunler gecmıyo Rabbim sabır versın valla hepınıze inşallah gonlunuzden gecenı hoop dıye yanıbasınızda buluverırsınız. ne acayıp gunler ben kendımı ev ışlerıne verdım oyle oyalanmaya calısıyorum. evde bı iş kalmasın transfer sonrasına dıye

aıle hekımlerını bılmıyorum da ben ılk hamılelıgımde hastanede kan testı yaptırmıstım hemen 1 saat ıcınde cıkmıstı sonucum. ama oncesınde evde yaptım silik çıkmıştı. biliyorum zor ama bekle bence yanlış bi sonuç alıp kendını kahretme yada düşük cıkar filan... moralini yuksek tut. Rabbim emeklerini boşa cıkarmasın inşallah

Canım yaaaa. sen daha transfer öncesi bu kadar takarsan, 12 gün bekleme sırasında bizden beter hale gelirsin :)))) rahat bırak kendini. Transfer sonrası 1 gün geçmek bilmiyor. Ama bu arada evinle kesin ilgilen çünkü en azından 3 gün ağır işler yapmamalısın. Klübe hoşgeldin diyorum <3

bildiğim,kadarıyla bir günde çıkıyor bende bilmiyorum ilk gün sayılıyor mu diye

Amin canım amin. Bende 1. de gününü beklemiştim ancak bir kaç gün önce idrar testi yapmıştım. olumsuz oldu ve şimdi 2. de heyecan ve kaygı tavan yaptı tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…