2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

çook tşk ederim canım.. ya ben bide kimseye soylemedim transferin bu ay olacağını kimseyle konuşamadıkça içimden taşıyo başka hiç bişe düşünemiyorum sanki bi bebeğim olsa başka bişe gözüme görunmeyecek gibi.. cok odaklandım.

inşallah KIZLAR dua ediyorum hepimiz için inşallah RABBİM kucaklarımızı doldurur benimde 2. Deneme

hep öyle oluyor...insan transfer öncesi heyecanla taşıyor...herkese anlatmak istiyor. ama susuyor...nakil sonrası daha beter hale geliyor bu istek. gerçekten bundan başka bir şey düşünülmez oluyor. keçileri kaçırmak an meselesi yani :)

aynen oyle eşim bile bi bebiş olursa benim pabucumu dama atarsın sen diyo bende diyorum 7buçuk yıl seni sevdim bırak da artık bebiş seveyim bide insan çok düşünüyo hakkaten bazı şeyleri anlamaya çalışıyorum -196 derecede donduruldu 10 tane bebiş buzları çözülecek benim içimde canlanacaklar Allahın izniyle tabi mucize yani ama inşallah ilk ve son olur bida uğraşmak zorunda kalmam.yoruldum artık bu çocuk tedavisinden çevrenin lafından vs.. aşılamalarla vakit kaybettim. birde sebepsiz infertilite olunca hep bi umut dedim bunca yıl yani. artık son noktadayım

Nezahatcim, Burcucum resmen sıraya girdik 22 si Burcu - 23 ben - 24 Nezahat sonuç alacağız. Allahım hepimize güzel haberler nasip etsin. Başka hiçbir şey istemiyorum ben. Bayram hediyesi olsun bize bebklerimiz inşallah.

cnmm benimkide ayin 24unde ama 22 sinde yaptiricam sirayla hepimizinkini ogrenicez bakalimmm

Nezahatcim, Burcucum resmen sıraya girdik 22 si Burcu - 23 ben - 24 Nezahat sonuç alacağız. Allahım hepimize güzel haberler nasip etsin. Başka hiçbir şey istemiyorum ben. Bayram hediyesi olsun bize bebklerimiz inşallah.
Insallah canim ay ne guzel olucak ya Allahim guldursun yuzumuzu insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…