2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım yaaaa. sen daha transfer öncesi bu kadar takarsan, 12 gün bekleme sırasında bizden beter hale gelirsin :)))) rahat bırak kendini. Transfer sonrası 1 gün geçmek bilmiyor. Ama bu arada evinle kesin ilgilen çünkü en azından 3 gün ağır işler yapmamalısın. Klübe hoşgeldin diyorum <3
çook tşk ederim canım.. ya ben bide kimseye soylemedim transferin bu ay olacağını kimseyle konuşamadıkça içimden taşıyo :confused: başka hiç bişe düşünemiyorum sanki bi bebeğim olsa başka bişe gözüme görunmeyecek gibi.. cok odaklandım.

errecim burda çoğu arkadaş hep aynı durumdayız. Bak mesela ben bi eşim biliyor. 2. denemem ve anneme bile söylemedim. kimseyi umutlandırmak ve sonra utanmak istemiyorum. Aslında hata mı yapıyoruz diye düşünüyorum...çünkü en azından yakın çevremiz bize dua ederler. Ama sonra da diyorum ki; normal zamanda zaten iyi olmamı istemeyen arkadaşlarım neden şimdi hayır duası etsinler!!!! kesin köstek olurlar :) belki ben önyargılı davranıyorum ama kendime saklamak istedim bu deneyimimi. Bir burdaki benimle aynı durumda olan arkadaşlar var. Ben herkese dua ediyorum...herhalde biri de benim için eder diye düşünüyorum. Etmezlersede canları sağolsun :) sabahtan bende umutsuzdum...ama napabilirim ki...beklenecek ve yaşanacak bir süreç var. Allahım dualarımızı duysun ve kabul etsin. Ben eşimle evlenene kadar hiç çocuk düşünmedim. İş güç derken yolu yarıladım. Sonra geçen sene kendiliğmden hamile kaldım ama kese gözüktüğü halde kalp atışını duyamadık ve kaybettik. Sonra aklıma bebek fikri düştü tabii ki. sevdiğim bir kocam var ve bizim bir bebeğimiz olmalı dedim. Bir de ne öğreneyim...geçen sene ki düşükten sonra tüplerim tıkanmış...bir miyom ameliyatı geçirdim ve 1.dnemeyi yaptık. olumsuz oldu. şimsi 2. deniyorum. Allahım sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin diyorum hep. bakalım nasıl olacak...hep beraber göreceğiz. Canımızı sıkmayalım. Allahım bizler için ne planlıyor, bilemiyoruz malesef. kocaman öpüyorum. bu arada isim nedir? :)

inşallah canım iyi sonuçlar alacağız sırayla olmazsa da vardır bir hayır demekten başka yapabileceğimiz bir şey yok maalesef tabiki dua ediyoruz hepimiz birbirimize benim de sadece kendi ailem biliyor eşimin alesine soylemedik aynı binada oturunca biraz daha zor oluyor :KK43:

Bttgmgn Bttgmgn hep iyi tarafı o düşünelim,ama o kotu ihtimali de unutmamak gerekir hepimiz birer sınavdan geçiyoruz inşallah bizler bu sınavdan çok güzel geçeriz bizler veocuklatımız farklı oluyor bence biz özel insanlarız ve imtihanımız çok büyük
inşallah KIZLAR dua ediyorum hepimiz için inşallah RABBİM kucaklarımızı doldurur benimde 2. Deneme

çook tşk ederim canım.. ya ben bide kimseye soylemedim transferin bu ay olacağını kimseyle konuşamadıkça içimden taşıyo :confused: başka hiç bişe düşünemiyorum sanki bi bebeğim olsa başka bişe gözüme görunmeyecek gibi.. cok odaklandım.
hep öyle oluyor...insan transfer öncesi heyecanla taşıyor...herkese anlatmak istiyor. ama susuyor...nakil sonrası daha beter hale geliyor bu istek. gerçekten bundan başka bir şey düşünülmez oluyor. keçileri kaçırmak an meselesi yani :)

hep öyle oluyor...insan transfer öncesi heyecanla taşıyor...herkese anlatmak istiyor. ama susuyor...nakil sonrası daha beter hale geliyor bu istek. gerçekten bundan başka bir şey düşünülmez oluyor. keçileri kaçırmak an meselesi yani :)
aynen oyle eşim bile bi bebiş olursa benim pabucumu dama atarsın sen diyo:KK74: bende diyorum 7buçuk yıl seni sevdim bırak da artık bebiş seveyim :KK54: bide insan çok düşünüyo hakkaten bazı şeyleri anlamaya çalışıyorum -196 derecede donduruldu 10 tane bebiş buzları çözülecek benim içimde canlanacaklar Allahın izniyle tabi:KK49: mucize yani ama inşallah ilk ve son olur bida uğraşmak zorunda kalmam.yoruldum artık bu çocuk tedavisinden çevrenin lafından vs.. aşılamalarla vakit kaybettim. birde sebepsiz infertilite olunca hep bi umut dedim bunca yıl yani. artık son noktadayım :KK3:

Nezahatcim, Burcucum resmen sıraya girdik :KK70: 22 si Burcu - 23 ben - 24 Nezahat sonuç alacağız. Allahım hepimize güzel haberler nasip etsin. Başka hiçbir şey istemiyorum ben. Bayram hediyesi olsun bize bebklerimiz inşallah.

cnmm benimkide ayin 24unde ama 22 sinde yaptiricam sirayla hepimizinkini ogrenicez bakalimmm:-)

Nezahatcim, Burcucum resmen sıraya girdik :KK70: 22 si Burcu - 23 ben - 24 Nezahat sonuç alacağız. Allahım hepimize güzel haberler nasip etsin. Başka hiçbir şey istemiyorum ben. Bayram hediyesi olsun bize bebklerimiz inşallah.
Insallah canim ay ne guzel olucak ya Allahim guldursun yuzumuzu insallah :)

X