2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ahh arkadasim soylemen yeter cok tesekkur ederim.hani maydanoz yasak ya nane de ayni segmentte bilemedim icsem mi
Canim bende bilemedim ki naneyi hic duymamistim maydonozu duydumda neyse sen limon sik ic risk almayalim :)

Kizlarrr.sanirim hasta oluyorum butun vucudum dokuluyor.sut isitip icine bal koydum.yayiyorum.aklina baska bir fikir gelen var mi??ne yesem icsem iyi gelir

ayrıca bebeklerimizin muhtemel doğum tarihleri arasında bir gün var:) pazartesi kese için dr gidecem.sen göündün mü dr a.

Canim korkmak yok aaa once ben sonra sen alicaksin guzel haberi lutfen umutsuzluk yok stres yok insallah olucak ben inaniyorum ikimizde hatta gam gam yapicaktik unuttun mu
Unutturma sen emi...ben bazen olumsuza kayıyorum o zaman sars beni ağzına yüreğine sağlık ne güzel söyledin. Tamam dans edeceğimiz günleri bekleyelim allahım korkularımızdan emin kıl bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et

Kizlarrr.sanirim hasta oluyorum butun vucudum dokuluyor.sut isitip icine bal koydum.yayiyorum.aklina baska bir fikir gelen var mi??ne yesem icsem iyi gelir
Canım bol meyve sebze ye bol sıvı al. Portakal suyu iç, limonata iç, ballı süt iç... Bitki çaylarından uzak dur. Rahim kasılmalarını arttırabilir. Bol bol da dinlen. Eğer boğazın falan ağrımaya başlarsa, ateşin çıkarsa mutlaka doktorunu ara. O ilaç verir daha çabuk atlatırsın. Ama bunları yapıp dinlendiğin sürece 2 günde vücut kendini toparlar diye düşünüyorum.
Geçmiş olsun cnm...

Unutturma sen emi...ben bazen olumsuza kayıyorum o zaman sars beni ağzına yüreğine sağlık ne güzel söyledin. Tamam dans edeceğimiz günleri bekleyelim allahım korkularımızdan emin kıl bize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et
Heh soyle kubracim ya inanmak basarmanin yarisi biz inaniyoruz Allahin izniyle olucak yeterki dua edip icimizi ferah tutalim inanalim Allaha mevlam gorelim neyler neylerse guzel eyler

Ben kullanoyorum canim.transfer sonrasi 4 gunde bir yaptiriyorum.cok yagli bir igne.yaptirmaya giderken yaninda biri olsun.enjeksiyon sonrasi yanindaki alkollu pamukla sertce bastirsin.ignenin dagilmasina yardimci oluyor.
Tamam canım bazı arkadaşlar hafta da bir yapıyoruz diyo sende 4 gün bir yaptiriyormussun hemen doktoru aradım bugün yaptır hafta ya bi tane daha yaprirabilirsin dedi pazartesi 2.ci testimi vercem, gittiğimde daha detaylı sorarım

Evet heycan doruktaaa :) persembe 11 oluyor aslinda yapsam mi ki

bende günümü beklemeden yapıcam 22eylul ama 20 eylül fecyapucam bugün 3.gunum benimde heyecan benimde dorukta zaten heyecandan günü beklemek zor denemenin hiç zararı olmaz bence

bende günümü beklemeden yapıcam 22eylul ama 20 eylül fecyapucam bugün 3.gunum benimde heyecan benimde dorukta zaten heyecandan günü beklemek zor denemenin hiç zararı olmaz bence
Aynen canim ya idrardada cikarmiki 11 gunde

X