2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Snoppppyymmmm cok sevindimmm baaak biz demistikkk ikislerr geliooo
Insallah dieri bisi diildir
Dualarim seninle kuzumm saglikla buyusun bebisler
Ayy ben simdi heycanlandim en uzun bekliycek olan bnmm 6ekim gelirmi ki bana daaa
Caniiiiiim,cok saool,,ben hala soktayim.esim bile garibim inanamiyorum diye dolasip duruyo evde :) dediginiz cikti walla,insalla bi aksilik cikmaz artik...sen niye 6 ekimi bekliyon ki,kalp atisi icin mi?

canım aşılamadan sonra üç ay ara verdim. psikolojik olarak da kaldıramazdım zaten. aşılamada doktor da biz de çok umutluyduk...bünye işte neye nasıl tepki vereceğini kestiremiyoruz. yaşım 30. k benim haftaya sali ya da çarşamba OPUm var insallah yumurtalar yeterince büyürse...kaç yumurtan oldu canım senin bu dozlarla?

Cnm gayet güsel değerin merak etme genelde 12. Gün 30larda olursa sıkıntılı bakıyorlar. Bir de yükselirse hiçbir problem yok ki yükselir bu değer kimyasal falan için hayli yüksek mek etme..
Tesekkurler canim pazartesi belli olacak artik. Cok fazla dusugum oldu endisem o yuzden. Hayirlsi bakalim :)

Reactions: Pbb
Günaydın kızlaaar. Bugün transferimin 3. günü. Hiç bir şey hissetmiyorum...İlk denememde de hiçbişi hissetmemiştim ve sonuç negatif olmuştu. Giderek endişeleniyorum ve korkuyorum...

Kızlar proluton depot diye bi iğne verdi dr.um sadece bugun yaptircakmisim lekelenmem olduğu için ne işe yarıyor kullanan var mı

Bide stres etkiliyor canım benimde opu çarşamba aynı günlerde olacağız demek:) benim şimdilik 15 yumurta görünüyor canım yumurta toplanınca tam net sayı vereceklermis. Rabbim tedavilerimiz in sorunsuz geçmesini nasip etsin inşallah

Kızlar proluton depot diye bi iğne verdi dr.um sadece bugun yaptircakmisim lekelenmem olduğu için ne işe yarıyor kullanan var mı
Ben kullanoyorum canim.transfer sonrasi 4 gunde bir yaptiriyorum.cok yagli bir igne.yaptirmaya giderken yaninda biri olsun.enjeksiyon sonrasi yanindaki alkollu pamukla sertce bastirsin.ignenin dagilmasina yardimci oluyor.

Günaydın kızlaaar. Bugün transferimin 3. günü. Hiç bir şey hissetmiyorum...İlk denememde de hiçbişi hissetmemiştim ve sonuç negatif olmuştu. Giderek endişeleniyorum ve korkuyorum...
Canim korkmak yok aaa once ben sonra sen alicaksin guzel haberi lutfen umutsuzluk yok stres yok insallah olucak ben inaniyorum ikimizde gulucez hatta gam gam yapicaktik unuttun mu

Kizlarrr.sanirim hasta oluyorum butun vucudum dokuluyor.sut isitip icine bal koydum.yayiyorum.aklina baska bir fikir gelen var mi??ne yesem icsem iyi gelir

Kizlarrr.sanirim hasta oluyorum butun vucudum dokuluyor.sut isitip icine bal koydum.yayiyorum.aklina baska bir fikir gelen var mi??ne yesem icsem iyi gelir
Canim nane limon denesen iyi gelir diye dusundum sicak sicak ustunu kalin giy ayaklarin sicak olsun dinlen guzelce ah ah ben geleyimde sana mis gibi anne tarhanasi yapayim sip kalkarsin :)

Canim nane limon denesen iyi gelir diye dusundum sicak sicak ustunu kalin giy ayaklarin sicak olsun dinlen guzelce ah ah ben geleyimde sana mis gibi anne tarhanasi yapayim sip kalkarsin :)
Ahh arkadasim soylemen yeter cok tesekkur ederim.hani maydanoz yasak ya nane de ayni segmentte bilemedim icsem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…