2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Saol cnm gece gece rahatlattın yarın ztn dr gitcezde korktum birdebn kahve değil yaa toz pembe cok az ilk defa oldu banada tahriş gibi geliyo bu aksam sıktıgımda ztn içim acıdı resmen neyse yarın ola hayrola nasipte be varsa Rabbim onu gösterrsin
Kotu bisey yoktur insallah canin Allah yardimcin olsun

hazirancim oylee tatlim herkesi bosverip gecelim bak bizlerde yuva kurduk artik bizlerde birer anne sayiliriz...o mutlu gunleri hep beraber yasiycaz insaallah....sayili gunler gecsinde insaallah pozitif olur yaaa;-)

Herşey güzel olucak canım pozitifi de görüceksin sen asla umudunu kaybetme ve bol bol duanı et :KK39:

evet bir tane bile yeterli kaliteli olursa...hangi ilaci kaç ünite kullandın canım? ben aşılamada merional kullamıstım, 150'lik altı tane cok güzel yumurtalarım olmustu, simdi 300'lük puregonla altıyı zor bulduk, bünye değişik tepkiler verebiliyormuş.
Canım her ay aynı tepkiyi vermez vücut aşılamanin hemen peşine mi tüpe başladın tatlım vücudun dinlenmesi gerekiyor biraz belki ondan mı acaba. Canım 1 yumurtayı elde etmek için uğraşanlar var şükür halimize. Ben gonal f kullandım 4 gün 225 bir gün 175 dün 150 e doz a başladım canm.bide yanında menapur oluyorum 1 toz +1 su 3 gün önce de yum çatlamasın diye iğneye başladım.sen şuan hangi aşamadasın t a tatlım?

Merhaba kizlar ben bugun transferimi yaptirdim .20 dakika dinlenebildim cok sikismistim tuvalete gitmem gerekti.zeynep kamilde yaptirdigim icin cok bir ilgi zaten beklemiyoru.zaten yatak kitligi var.neyse tuvalete gittim ve cok dinlenemedim ancak eve gelince yattim.yanliz pembemsi hafif tuvalete gittikce tuvalet kagidina akinti gibi kan geliyor kanda degil pembe bir akinti acaba sizlerede oldumu ilk gun boyle bisey
Bendede ilk gün ve ikinci gün olmuştu bende kaygı ettim ama araştırdım sorun değilmiş

kızlar bir şey soracağım transfer sonrası ne zaman banyo yaptınız :oops:
Günaydıııınnnn... Ertesi gun ayakta yapabilirsin demişti doktorum bana ama ben o günü de geçtim ondan sonraki gün ayakta ılık suyla hemen 2 dakka bir duş alıp çıktım. Sonucu öğrenene kadar banyolarım hep ayakta, ılık suyla ve 2 dakikaydı...

Günaydıııınnnn... Ertesi gun ayakta yapabilirsin demişti doktorum bana ama ben o günü de geçtim ondan sonraki gün ayakta ılık suyla hemen 2 dakka bir duş alıp çıktım. Sonucu öğrenene kadar banyolarım hep ayakta, ılık suyla ve 2 dakikaydı...

teşekkür ederim benim transfer günü ile bugün 3gun oldu hala yıkanmaya korkuyorum suyu görünce çıkamam diye girmiyorum :d

kızlar bir şey soracağım transfer sonrası ne zaman banyo yaptınız :oops:

Canım 3-4 gün sonra ve ılık suyla en çok 5 dknı banyoda geçirecek şekilde en önemlisi oturmadan ayakta banyonu yapabilirsin ben bir hafta bekledim nasıl olsa evdeyim nolucak diye daha doğrusu evdekiler yaptırtmadı :KK52:

Kızlar ya şimdi baktım camasırıma jel geri gelmiş jelinde azcık birazı cook acık pembeydi olabilirmi böyle bişe yaa kokrtum azcık acaba tahriştenmidir

Canım hastanene Danış çok önemli bişey olacağını sanmıyorum ama çok çok dikkat et hareketlerine eğilme mesela bu haftalardan biraz sakın kuzum Allah inşallah seni de bebişlerini de korur :KK39:

Hamile arkadaslar beta hcg lerini yazarmisiniz. Dunden beri sayfalara bakiyorum. Benimki biraz dusuk gibi geldi. Tutunamayan bebislerim oldugu icin icim hic rahat degil :KK43:

kızlar size değer vermeyenlere sizde değer vermeyin tecrübeyle sabit benim de ilk tüp bebek denememdi kayınvalidem 5 gün sonra geldi ilk geldiğim gün beni aradı kendin de kalmamı istedi orada bakacakmış bana bende evimde rahat ediyorum dedim gitmedim sonrasında sözde ilgi o kadar hepsi o kadar yapay geliyor ki mesafeyi koyup kafan rahat edecek ve ben artık kimseden hiç bir beklenti içerisinde değilim sizde deneyin saçma sapan ilişkiler içindeyiz benim derdimle dertlenmeyen kimseyi hayatımda istemiyorum. Yapaylıktan bıktım gerçekten bizi bizden başka kimse anlamıyor o yüzden kendimize değer verelim gerisi koy verelim :) sevgiler öpüyorum sizi.
Çok haklısınız kızlar çooook. Evet beni de en çok bu belirsizlik yoruyor. Herşeyin çaresi var. Negatif , suni insanlardan uzak dururuz ama şu bekleme süresi ve Allah'ın ne takdir ettiğini bilememek çok yorucu. Sevgiyle öpüyor, Allahım bebişlerimizi bize bağışla diyorum ❤️

X