2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

hazirancim oylee tatlim herkesi bosverip gecelim bak bizlerde yuva kurduk artik bizlerde birer anne sayiliriz...o mutlu gunleri hep beraber yasiycaz insaallah....sayili gunler gecsinde insaallah pozitif olur yaaa;-)
Hosgeldin cnm nasılsın gördünmü bebişlerini ne tatlılar dimiii

ınsallah ya... 7bucuk senedır kendımı parçaladım resmen cocuk dıye.. artık hakettım bence sen ne kadardır evlısın ve ılk denemen mı benım gıbı.
6 yıllık evliyim ama 2 yıldır istiyoruz.eşim varikoselden ameliyat oldu,bu 3.canım ve inş son olur.ben de çok istiyorum,yıpratıcı bir süreç çünki..

6 yıllık evliyim ama 2 yıldır istiyoruz.eşim varikoselden ameliyat oldu,bu 3.canım ve inş son olur.ben de çok istiyorum,yıpratıcı bir süreç çünki..
ben cok dua edıyorum ve bundan sonra emın ol sende dualarımda olcaksın ayseem nıklı arkadas dıcem ınsallah dedıgın gıbı son olur bu sefer senın ve benımde ılk ve son ben bu tedavıye basladıgımdan berı ozellıkle de tamam bu ay yapalım transferı dedıgınden berı baska hıc bıse dusunemıyorum bu arada transfer oncesı nelere dıkkat edıyosun beslenme konusunda bana bı kac akıl verenler oldu ama daha uygulamaya gecemedım bı hafta kala baslamayı dusunuyorum onerılere

ben sabahları 1 bardak süt içiyorum şimdilik,sen neler yapıyorsun...

Canım benim 9 yumurta gorunuyordu ultrasonda toplanan 7 oldu.bindanda

bakalım benim kaç çıkacak. çıkan 7 yumurtanın kaliteleri nasıldı canım? ne dediler? önemli olan kalitesiymiş..

ben de kimseye demedim canım. eşim ben ve doktorumuz biliyoruz. ailelere bile demedik. ne benim ailem ne de eşimin ailesi destek yerine hep köstek oldular bu güne kadar...ben de kendime geleyim kimseye eyvallahım olmayacak insallah güzel sonuçlar alalim...

ben de aynen, hiç içten gülemiyorum ben de çooooooooooook uzun zamandır, çok zor çook...

insallah son olur canım, hayırlı haberler insallah hepimize. cok yorucu cok yıpratıcı...

ya canım benim de şiş estoferm yapıyor mu bilmiyorum ama ilaçlar bence vücudu şişiriyor ödem yapıyor resmen
Ben yumurtlama için Gonal F kullandım,Menapoz için ise Lucrin Depot.Bunları kullanırken herhangi bi sorun yaşamadım ama Estrofem de karnın davul gibi şişti.

Cnm herkeste aynı sonuc olmuyo en azından 10. Gün yap 8. Gün kana karıstıgı için belki gec tutunmuştur bosuna üzülmezsin ama yinede sen bilirsin umarım pozitifi görürsün hayırlısıyla

Ya evet vazgeçtim zaten arkadasın 5. Gün embrıyosuymus o daha çabuk belli oluyor dıye duymuştum benim 3. Gün embriyosu inşallah hepimiz pozıtıfı görürüz

oyle cnmm maalesef o icten samimi olan insanlar yok etrafimizda en iyisi boyle gun gelecek bizde mutlu olcaz umarim....

Kızlar ya şimdi baktım camasırıma jel geri gelmiş jelinde azcık birazı cook acık pembeydi olabilirmi böyle bişe yaa kokrtum azcık acaba tahriştenmidir

[OTE="umut46, post: 36889823, member: 616162"]Amin canımcım geçecek bu günlerde inşallah Allah büyük bizim sıkıntılarımızı görüyor elbet mutlu ve umutlu günlerimiz de gelecek inan hiç içten gulemiyorum bile inşallah bir gün kaybettigim gülüşümü tekrar kazanacagim.[/QUOTE]

insaallah cnmm insaallah..yaa okadar guzel soyledinki inan icten gulemiyorum bile hep bi yanim buruk hep bi yanim mahzun....kafam beynim oyle doluki ne ailemin yanina gidebiliyorum ne kendi evime sigibiliyorum iki arada kalmisim uzaktayim aikemi goremiyorum gitsem diyorum tedavim yarida kalacak oyuzden herseyi icime gömüp bi yola girmisim...umarim o gülüslerimiz o mutluluklarimiz gelir...rabbim birgun bizide gorup duyar umarimm

oyle cnmm maalesef o icten samimi olan insanlar yok etrafimizda en iyisi boyle gun gelecek bizde mutlu olcaz umarim....

insallah canım insallah, bayram çifte bayram olacak insallah..

insaallah cnmm insaallah..yaa okadar guzel soyledinki inan icten gulemiyorum bile hep bi yanim buruk hep bi yanim mahzun....kafam beynim oyle doluki ne ailemin yanina gidebiliyorum ne kendi evime sigibiliyorum iki arada kalmisim uzaktayim aikemi goremiyorum gitsem diyorum tedavim yarida kalacak oyuzden herseyi icime gömüp bi yola girmisim...umarim o gülüslerimiz o mutluluklarimiz gelir...rabbim birgun bizide gorup duyar umarimm[/QUOTE]

ben de aynı hisler içindeyim. hiçbir yere sığamıyorum, kimseyle konuşamiyorum...insallah güzel günler de gelecek..

Kızlar ya şimdi baktım camasırıma jel geri gelmiş jelinde azcık birazı cook acık pembeydi olabilirmi böyle bişe yaa kokrtum azcık acaba tahriştenmidir
Canim korkma benimde geri geliyor ve boyle kahvemsi bisey oluyor icinde bugun sormustum geri gelenler varmis bence tahristen olabilir diye dusunuyorum yoksa bende paniklerdim kesin :)

Canim korkma benimde geri geliyor ve boyle kahvemsi bisey oluyor icinde bugun sormustum geri gelenler varmis bence tahristen olabilir diye dusunuyorum yoksa bende paniklerdim kesin :)
Saol cnm gece gece rahatlattın yarın ztn dr gitcezde korktum birdebn kahve değil yaa toz pembe cok az ilk defa oldu banada tahriş gibi geliyo bu aksam sıktıgımda ztn içim acıdı resmen neyse yarın ola hayrola nasipte be varsa Rabbim onu gösterrsin

Cnm sorun yok mrk etme. Belirtiler bundan sonra başlayacakkk...

Merhaba kızlar gecede burdayız uyku yok bize:)şimdi kalktım bir karin agrisi ile tuvalete ciktm kabızlık olmuşum.halbuki sabah aç karna kayısı yedim hosaf ictim.fayda etmemiş.biraz zor oldu yapmam.su an bile biraz ağrım var kasiklarda bebeklere birşey oldu mu ki ???korktum.leke yok.bugün transferin 5. Gününe giriyoruz.dua ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…