2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kizlarr iyii aksamlar canlarimm bugun transferim oldu 2 yumosumuda aldim geldimmm....hayirlisi artik test tarihim 24 unde ama ben kendi domtoruma gidip ayin 22 sinde yaptirabilirsem orda yaptiricam...ayrica yazdiklarinizi okudum ayy eylulun 20 sinden itibaren bi cok arkadasimizla beraber ogrenicicez

Canim yumurta toplandı döllenme oldu ertesi gün dondurdular transferden 5 gün önce çözduler 5.gun transfer oldu 5.gun embriyosu kaliteli en iyisini transfer ettik dediler zaten
kaç tane çözdütdüler peki...benim 6 tane var 3-3 ayrı.önce 3 tanesi çözülecek.benim 3.dondurdular...

arkadaşlar, OPU öncesi kaç yumurtanız olmuştu? doktor 12-14 beklerken, 6-7 tane görünüyor şimdi. çok merak endişeleniyorum...kaç yumurta ile girmiştiniz?
amh 1,69 benim
benim muayenede 12 civarı görünüyordu opu da 7 tane çıktı o belli olmuyor bakmışsın daha fazla çıkmış hiç sayıya takılma.

bugün ilacın ve adetin kaçıncı günüydü ve şimdiye kadar kaç tane içiyordun.ben de pazar günü başladım,salı günü(iacın 10,adetin 12.)kontrole gidicem

Bu gelismelerin hayirli ve sorunsuz olanini nasip etsin allahim sana canim.
Amin canım, dileklerin için teşekkür ederim.
Hayırlı olsun canım, bekleyenler kervanına hoşgeldiiiiîin Benden 1 gün sonra öğreneceksin inşallah heb beraber gülüp oynicaz. Sevgiler

canimm benim cok dogru soyluyosun rabbim bigun karsiligini verecek bize insaallah...bende aynen uzak duruyorumm en iyisi bu hayatta hic birsey dortdortluk olmuyomus bunuda ogrenmis oluyoruz...sende iyi yapioyosun kotu gununde yaninda olmayanin iyi gununde olmasina ihtiyacimiz yok....benimde bugun transferim oldu 2 yumos verildi insaallah tatlim bu sefer olurda bu hayatimdaki belli belirsizliklerden kurtulurum umarim inan bi stres daha kaldiracak halim yok...hersey gonlumuzce olsunnnn...dualarini eksik etme bizden...bizimde dualarimiz seninlee...

Amin canım, dileklerin için teşekkür ederim.

Hayırlı olsun canım, bekleyenler kervanına hoşgeldiiiiîin Benden 1 gün sonra öğreneceksin inşallah heb beraber gülüp oynicaz. Sevgiler

hosbulduk cnmm benimm aynenn kervana bende katildim...insaaallahhh hep beraber mutlu bi sekilde ogreniriz yaaa...Allah hic birimizin emeklerini bosa cikarmasin

ya canım benim de şiş estoferm yapıyor mu bilmiyorum ama ilaçlar bence vücudu şişiriyor ödem yapıyor resmen
Bende aynı dertten muzdaribim estrofem değil ama sanırım bana kortizonlo bi hap verdi prednol diye o yapıyormuş dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…