2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canimm benim cok dogru soyluyosun rabbim bigun karsiligini verecek bize insaallah...bende aynen uzak duruyorumm en iyisi bu hayatta hic birsey dortdortluk olmuyomus bunuda ogrenmis oluyoruz...sende iyi yapioyosun kotu gununde yaninda olmayanin iyi gununde olmasina ihtiyacimiz yok....benimde bugun transferim oldu 2 yumos verildi insaallah tatlim bu sefer olurda bu hayatimdaki belli belirsizliklerden kurtulurum umarim inan bi stres daha kaldiracak halim yok...hersey gonlumuzce olsunnnn...dualarini eksik etme bizden...bizimde dualarimiz seninlee...

kızlar size değer vermeyenlere sizde değer vermeyin tecrübeyle sabit benim de ilk tüp bebek denememdi kayınvalidem 5 gün sonra geldi ilk geldiğim gün beni aradı kendin de kalmamı istedi orada bakacakmış bana bende evimde rahat ediyorum dedim gitmedim sonrasında sözde ilgi o kadar hepsi o kadar yapay geliyor ki mesafeyi koyup kafan rahat edecek ve ben artık kimseden hiç bir beklenti içerisinde değilim sizde deneyin saçma sapan ilişkiler içindeyiz benim derdimle dertlenmeyen kimseyi hayatımda istemiyorum. Yapaylıktan bıktım gerçekten bizi bizden başka kimse anlamıyor o yüzden kendimize değer verelim gerisi koy verelim :) sevgiler öpüyorum sizi.

Canım benim opu çarşamba bugün muayene oldum 15 tane görünüyor şimdilik.senin opu oldu mu canım ? Tatlım bugün hemşire dedi 1 tane bile yeter bize dedi :) üzülme yeter Canım

evet bir tane bile yeterli kaliteli olursa...hangi ilaci kaç ünite kullandın canım? ben aşılamada merional kullamıstım, 150'lik altı tane cok güzel yumurtalarım olmustu, simdi 300'lük puregonla altıyı zor bulduk, bünye değişik tepkiler verebiliyormuş..:KK43:

benim muayenede 12 civarı görünüyordu opu da 7 tane çıktı o belli olmuyor bakmışsın daha fazla çıkmış hiç sayıya takılma.

inşallah canım, bakalım benim kaç çıkacak, merakla bekliyorum...

Inşallah canım çok korkuyorum ilk defa oldu

Ya öyledir değil mi başka bişey yoktur canım:KK43:

yoktur canım, yerleşme kanamasıdır, dinlen bol bol, yorma kendini :)

kızlar size değer vermeyenlere sizde değer vermeyin tecrübeyle sabit benim de ilk tüp bebek denememdi kayınvalidem 5 gün sonra geldi ilk geldiğim gün beni aradı kendin de kalmamı istedi orada bakacakmış bana bende evimde rahat ediyorum dedim gitmedim sonrasında sözde ilgi o kadar hepsi o kadar yapay geliyor ki mesafeyi koyup kafan rahat edecek ve ben artık kimseden hiç bir beklenti içerisinde değilim sizde deneyin saçma sapan ilişkiler içindeyiz benim derdimle dertlenmeyen kimseyi hayatımda istemiyorum. Yapaylıktan bıktım gerçekten bizi bizden başka kimse anlamıyor o yüzden kendimize değer verelim gerisi koy verelim :) sevgiler öpüyorum sizi.

kesinlikle katılıyorum. ben kimseyle paylaşmadım, bizi ancak biz anlıyoruz kızlar. kendimizi koruyalım, insallah güzel haberleri alacağız bayram öncesinde, çifte bayram olacak hepimiz için!

herkese merabalar uzun suredır yazısmaları okuyordum ama bugun bende aranıza katılmaya karar verdim. dondurulmus embrıyolarla (buz bebeklerım dıyorum ben) bu ayın 25 26 sı gibi transferım var. gecen ay alınmıstı yumurtalarım ama ohss olmustum bekleyelım demıstı dr um ıkı gun once erken adetle kontrole gıttım ve harıka dedı toparlamıs vucut bu ay baslayalım dedı. oyle heyecanlı bı durum kı yalnız gecmıyo gunler. ve ben esım ve en yakın arkadasım dısında aılelere bıle soylemedım transferın bu ay olacagını. maksadım olurda Allah gostermesın tutmazsa ben yıkılırım barı herkes benımle uzulmesın dıye dusundum. bu surecı atlatanlar ve benım gıbı bekleyıste olanlar destegınıze ıhtıyacım var :KK19:

canimm benim cok dogru soyluyosun rabbim bigun karsiligini verecek bize insaallah...bende aynen uzak duruyorumm en iyisi bu hayatta hic birsey dortdortluk olmuyomus bunuda ogrenmis oluyoruz...sende iyi yapioyosun kotu gununde yaninda olmayanin iyi gununde olmasina ihtiyacimiz yok....benimde bugun transferim oldu 2 yumos verildi insaallah tatlim bu sefer olurda bu hayatimdaki belli belirsizliklerden kurtulurum umarim inan bi stres daha kaldiracak halim yok...hersey gonlumuzce olsunnnn...dualarini eksik etme bizden...bizimde dualarimiz seninlee...[/QUOTE

Dualarım seninle olsun bitanem zor günlerde senin yanında olmayan biri varsa uzak durmaktan başka çare yok ben bana yapılan terbiyesizliğe o kdr çok üzüldüm ki oturup ağla ağla içim katıldı sabahında da kanama oldu demek ki neymiş üzülmeyecekmişiz değdi değmedi asla az kala bebeğimi kaybediyodum o yüzden sadece bebeğini düşün ve ona sımsıkı sarıl Allah'a bol dua et herşeye Kadir olan O'dur bu sefer herşey çok güzel olucak ve senin hamile olduğunu öğreniceksin

herkese merabalar uzun suredır yazısmaları okuyordum ama bugun bende aranıza katılmaya karar verdim. dondurulmus embrıyolarla (buz bebeklerım dıyorum ben) bu ayın 25 26 sı gibi transferım var. gecen ay alınmıstı yumurtalarım ama ohss olmustum bekleyelım demıstı dr um ıkı gun once erken adetle kontrole gıttım ve harıka dedı toparlamıs vucut bu ay baslayalım dedı. oyle heyecanlı bı durum kı yalnız gecmıyo gunler. ve ben esım ve en yakın arkadasım dısında aılelere bıle soylemedım transferın bu ay olacagını. maksadım olurda Allah gostermesın tutmazsa ben yıkılırım barı herkes benımle uzulmesın dıye dusundum. bu surecı atlatanlar ve benım gıbı bekleyıste olanlar destegınıze ıhtıyacım var :KK19:
hoş geldin canım,ben de donmuşla deniycem,pazar günü (adetin 3.günü)estrofeme başladım.iacı 10.günü kotrole gidicem.sen ne kullanıyorsun,nasıl hemen transfer günün belli oldu,kontrolün ne zaman...

evet bir tane bile yeterli kaliteli olursa...hangi ilaci kaç ünite kullandın canım? ben aşılamada merional kullamıstım, 150'lik altı tane cok güzel yumurtalarım olmustu, simdi 300'lük puregonla altıyı zor bulduk, bünye değişik tepkiler verebiliyormuş..:KK43:

kesinlikle katılıyorum. ben kimseyle paylaşmadım, bizi ancak biz anlıyoruz kızlar. kendimizi koruyalım, insallah güzel haberleri alacağız bayram öncesinde, çifte bayram olacak hepimiz için!
Tamam canım içimi rahatlattiniz sağolun hepiniz :)

ayseeem alıntı yapmayı beceremedım :KK48:hosbuldum tsk ederım tahmını bı tarıh soyledı dr um. bende estrofem kullanıyorum folık asıt ve aspırın turu bı ılac dun basladım adetımın 3. gunuydu benımde.20sınde kontrole cagırdı tekrar. muhtemelen 25 26 sı gıbı dedı transfer ıcınde .

oyle cnmm benim yaa maalesefki bu hayatta el kapisi diye birsey varmis....ben onlara soyleme geregi bile duymadim zaten ben esim ve kendi ailem biliyo...ben sadece bigun bunlar gececek diyorum....su gunleri bi atlatayim bi kendime geleyim kimseye eyvallahim yok zaten....hepimiz birgun burda mutlu haberlerimizi yazicaz insaallah cnmm♥♥

hoş geldin canım,ben de donmuşla deniycem,pazar günü (adetin 3.günü)estrofeme başladım.iacı 10.günü kotrole gidicem.sen ne kullanıyorsun,nasıl hemen transfer günün belli oldu,kontrolün ne zaman...
sanırım simdi oldu :) senın bebişler ne zaman dondurulmustu ?

ayseeem alıntı yapmayı beceremedım :KK48:hosbuldum tsk ederım tahmını bı tarıh soyledı dr um. bende estrofem kullanıyorum folık asıt ve aspırın turu bı ılac dun basladım adetımın 3. gunuydu benımde.20sınde kontrole cagırdı tekrar. muhtemelen 25 26 sı gıbı dedı transfer ıcınde .
canım yazıın heme sağ altında ki cevapladan yazarsan alıntı yapmış olursun.seni de doktorun ilacın 10.günün de çağırmış o zaman.ben de ayın 16 sında gidicem.inş benim de 20 eylül c.tesi olur,haftasonu dinlenir p.tesi işe giderim diye düşünüyorum.ben estrofemi ilk 4 gün 1 tane,2. 4 gün 2 tane, artıkta 3 tane içiyorum.

canım yazıın heme sağ altında ki cevapladan yazarsan alıntı yapmış olursun.seni de doktorun ilacın 10.günün de çağırmış o zaman.ben de ayın 16 sında gidicem.inş benim de 20 eylül c.tesi olur,haftasonu dinlenir p.tesi işe giderim diye düşünüyorum.ben estrofemi ilk 4 gün 1 tane,2. 4 gün 2 tane, artıkta 3 tane içiyorum.
ya bana dırek gunde 3 tane baslattı eczacı da verırken tereddut ettı bız gunde bı taneden fazla onermıyoruz dedı dr u aradım sordum yanlıslık yok o sekılde kullancaksın dedı ama ben baktım baya bı yan etkısı var.. neler cekıyoruz bununla mı yıkılcaz dedım kullanıyorum o sekılde.tek istedıgım bebısım olsun artık ılk denemem ve ınsallah bıdaya gerek kalmaz 8. yılım bu arada evlılıgımde daha once ıkı asılamam var bırı tutmamıstı bırı dusukle son buldu :cry: ınsallah hepımız ısteyen herkese hayırlı evlatlar verır Rabbım

oyle cnmm benim yaa maalesefki bu hayatta el kapisi diye birsey varmis....ben onlara soyleme geregi bile duymadim zaten ben esim ve kendi ailem biliyo...ben sadece bigun bunlar gececek diyorum....su gunleri bi atlatayim bi kendime geleyim kimseye eyvallahim yok zaten....hepimiz birgun burda mutlu haberlerimizi yazicaz insaallah cnmm♥♥
Amin canımcım geçecek bu günlerde inşallah Allah büyük bizim sıkıntılarımızı görüyor elbet mutlu ve umutlu günlerimiz de gelecek inan hiç içten gulemiyorum bile inşallah bir gün kaybettigim gülüşümü tekrar kazanacagim.

olmuş canım:KK49:ben temmuzda başlamıştım tedaviye,1.adette doğum kontrole kullandım,bu 2.adetim canım.6 adet donmuşum var,sen de anlat biraz...
aynı zamanda baslamışız tedavıye bende bır ay yum top opudan once dogm kontrol ılacı kullandım. kıstım vardı.benım de 10 tane dondurulmusum var. ıkı ay beklerız demıstı ohss olunca ama son kontrolde yanı dun bekledıgımden cok cabuk toparlandın dedı. beslenmeme cok dıkkat etmıstım ama ben.

Amin inşallah canım benim o günleri de rabbim nasip edecek bizlere.

aynı zamanda baslamışız tedavıye bende bır ay yum top opudan once dogm kontrol ılacı kullandım. kıstım vardı.benım de 10 tane dondurulmusum var. ıkı ay beklerız demıstı ohss olunca ama son kontrolde yanı dun bekledıgımden cok cabuk toparlandın dedı. beslenmeme cok dıkkat etmıstım ama ben.
aynı zamanlarda alıcaz güzel haberleri inş canım...

X