2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kislar slm
Nasilsiniz canlaRim

Belirtileriniz varmi ben hala bisi hiSsetmiorum kuzu sole bir kendini hissettirse bana diorum sizler ne durumdaSiniz :)
Bugun troid icin kan verdim yatin sonuc cikicak insallah cok yukselmemistir kuzum icerde saglikla buyusun insallah hepimizin minikleri allaha emanet

ya canım benim de şiş estoferm yapıyor mu bilmiyorum ama ilaçlar bence vücudu şişiriyor ödem yapıyor resmen
kızlar ben de pazardan beri kullanıyorum,şişlik yok ama bugün bel ağrısı ve kısa süreli kasık ağrısı oldu,acaba rahim kalınlaştıkça bel ağrısı olur mu.kaçıncı gün kontrolünüz...

Cnm mrb rahim buyudukce baSki agri falan olurmus bunlar bebegin gelisimi icin olan normal agrilar :) gonlunu ferah tut olur mu

caniiiimm tdbrik ederim cook sevindim Allah tamamina erdirsin insallah :)
Cnmmmmmmm cok tesekkur ederim ben senin topice yazmayi unuttum allah razi olsun balim daRisi sana ve dier arkadaslara oLsun insallah
Sana da kese ve kalp atisi icin mi gun vermislerdi hatirliosun diilmi 6ekime randevu verdiler ozamana kadar 8.haftada olucam galiba

ama benim daha transferim olmadı ki,rahimi hazırlamak için estrofem kullanıyorum
Ahhh simdi okudum tam seni sen cvp yazdin
Ilac kullanirken de rahim hazirlanio sekerim bu hazirliklarda bebegin tutunmasi icin :)
Insallah bebisin icindeyken de sImsIki tutunucak annecine

canım seninde mi buz bebekkkk

Canim yumurta toplandı döllenme oldu ertesi gün dondurdular transferden 5 gün önce çözduler 5.gun transfer oldu 5.gun embriyosu kaliteli en iyisini transfer ettik dediler zaten

Merhaba canim hayirli olsun transferin insallah bende ayni gun transfer oldum ayni gun test gunumuz insallah ikimizde guleriz Rabbim yardincimiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…