2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar merak ediyorum birşey soracağım kanama olmadığı sürece kuzucuklarımız bizimle demektir değil mi hiçbirşey hissetmiyorum ben büyük ihtimalle sizde hissetmiyorsunuz. kendimi böyle teselli edebilirmiyim bişey olsaydı kanamam olurdu

kızlar merak ediyorum birşey soracağım kanama olmadığı sürece kuzucuklarımız bizimle demektir değil mi hiçbirşey hissetmiyorum ben büyük ihtimalle sizde hissetmiyorsunuz. kendimi böyle teselli edebilirmiyim bişey olsaydı kanamam olurdu
Aynn cnm bende oyle dusunuyorum kanama ve agrı olmadıgı sürece kuzucuklar bizimle Allah ın izniyle ❤️❤️

Kizlar doktordan geldim veee 2 tane kese gordu cok sukur ama biri daha kucuk,tabii icinde bebisler gorunmuyor.keseler de daha tam belirgin degillermis,pazartesi tekrar bakalim dedi.bir de keseye benzeyen yassi bisey daha gordu ama ne oldugunu tanimlayamadi.guzel haberler aldim bugun ama o yassi sey kafama takildi.neyse,bu haberi sizinle paylasmak istedim.nete fazla girmiyorum zarar verir diye korkuyorum.bu nedenle cok takip edemedim.Guzel haberler alan arkadaslara hayirli olsun diyorum,bekeyen arkadaslara hayirli haberler diliyorum.Allahim kucagimizi bos birakmasin,saglikli sihhatli kucagimiza alalim insallah...

merhaba arkadaşlar bende bu ay tüp bebek yaptıranlardanım donmuş tedavisi uygulanıyor bugün rahim kalınlığı oluşmuşmuş mu diye kontrole gittim 7.21 mm olmuş doktor yeterli değil dedi hafta sonu ilacı çoğaltarak kullanacağım estrofer 4 adet alacağım pazartesi kontrolüm var kalınlaştıysa transfer gününe karar verilecek. hamile arkadaşlar allah tamamına erdirsin darısı bize inşallah. sizlerin transferi rahim kalınlığı kaçken gerçekleşti ve tuttu

Kizlar doktordan geldim veee 2 tane kese gordu cok sukur ama biri daha kucuk,tabii icinde bebisler gorunmuyor.keseler de daha tam belirgin degillermis,pazartesi tekrar bakalim dedi.bir de keseye benzeyen yassi bisey daha gordu ama ne oldugunu tanimlayamadi.guzel haberler aldim bugun ama o yassi sey kafama takildi.neyse,bu haberi sizinle paylasmak istedim.nete fazla girmiyorum zarar verir diye korkuyorum.bu nedenle cok takip edemedim.Guzel haberler alan arkadaslara hayirli olsun diyorum,bekeyen arkadaslara hayirli haberler diliyorum.Allahim kucagimizi bos birakmasin,saglikli sihhatli kucagimiza alalim insallah...
Cnm sen ne zaman transfer oldun bide alttanmı baktı üsttenmi:)

Snoppppyymmmm cok sevindimmm baaak biz demistikkk ikislerr geliooo
Insallah dieri bisi diildir
Dualarim seninle kuzumm saglikla buyusun bebisler
Ayy ben simdi heycanlandim en uzun bekliycek olan bnmm 6ekim gelirmi ki bana daaa

arkadaşlar, OPU öncesi kaç yumurtanız olmuştu? doktor 12-14 beklerken, 6-7 tane görünüyor şimdi. çok merak endişeleniyorum...kaç yumurta ile girmiştiniz?
amh 1,69 benim :KK43:

arkadaşlar, OPU öncesi kaç yumurtanız olmuştu? doktor 12-14 beklerken, 6-7 tane görünüyor şimdi. çok merak endişeleniyorum...kaç yumurta ile girmiştiniz?
amh 1,69 benim :KK43:
Canım benim opu çarşamba bugün muayene oldum 15 tane görünüyor şimdilik.senin opu oldu mu canım ? Tatlım bugün hemşire dedi 1 tane bile yeter bize dedi :) üzülme yeter Canım

X