2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

bende bugün transfer oldum ama gazdan oluyorum herkes demişti gaz vermişler sanki sende de öyle oldu mu
herkes de mi öyle oldu gazdan sıkıntı şimdiden başlar mı
Cnm ilk hafta cok gazım oldu geceler kalkıp yürüyodum snra gecti simdi gazlı bişeler yiyince yine oluyo bence dikkat et yediklerine sende

Aman cnm dikkat et kendine oyy kuzularımm tutunsunlar sıkı sıkı annelerine hakkında hayırlısı acil şifalar diliyorum

Merhaba, Tebrikler Allah saglicakla kucagina almayida nasip eder insallah.
Kacinci gun embriyosuydu seninki benimde cmt 8.gunum sali yaptir dedi doktor ama bende yaptirsammi sizden guzel haber duyunca dahada niyetlendim
Cnm herkeste aynı sonuc olmuyo en azından 10. Gün yap 8. Gün kana karıstıgı için belki gec tutunmuştur bosuna üzülmezsin ama yinede sen bilirsin umarım pozitifi görürsün hayırlısıyla

Merhaba, Tebrikler Allah saglicakla kucagina almayida nasip eder insallah.
Kacinci gun embriyosuydu seninki benimde cmt 8.gunum sali yaptir dedi doktor ama bende yaptirsammi sizden guzel haber duyunca dahada niyetlendim
Âmin canım hepimize duacıyım
Benim 5. Gün embriyosuydu. Doktorun söylediği tarih 15 ekimdi Pazartesi sabah kanamam olmuştu o günden beri kahverengi akıntı hep devam ediyo umutsuzlukla yaptırdım testi ama Rabbim yüzüme baktı elhamdülillah sevindirdi darısı başına inşallahYolun daha başındayız hepimizi son güne kadar mutlulukla sağlıkla götürsün inşallah Allahım. Amin

Kizlar iyi dilekleriniz ve dualariniz icin bin kere allah razi olsun sizden.icime su serptiniz.desteginizi hissetmek o kadar iyi geliyoki anlatamam.allah hepimizin yardimcisi olsun inşallah.

Oldu tatlım kasma kendini ama.karnım 2-3 gün sis oldu.oturur kalkarken hissettim.ağrıları sonrası biraz rahat ama her tuvalete girip ciktiktan sonra ağrım kasiklarimda oluyor.doktorum kabız olma dedi nezoo

Canım Allah mutlaka bebişinin geleceği zamanı tayin etmiştir biz naparsak yapalım üzülelim kaygı duyalım ağlayalım... Zamanı var belki de o gün bugündür bunu bilemiyoruz ki hiç üzülme Allah'ı vekil tayin et de ki Allah'ım sen yanımda ol da gerisi boş bana sen yetersin de hem bugün mübarek bigün herşey güzel olucak umudunu asla kaybetme bırak eşinin ailesini kafana takmaya senin yaşadıkların sana yeter bebişlerini düşün bugün onlarla yeniden buluşacaksın ve herşey çok güzel olucak benim eşimin ailesi de yakın da ama hani bi koşalım gelelim yapalım edelim yok transferden sonra hiç aramadılar ya düşün birde dalga geçer gibi 12. Test günü deli gibi arıyo kaynanam açmadım utanmadan hangi amaçla arıyo dedim anlamıştır bak kanamam oldu düşük tehdidinden yatıyorum bi kere bile gelmediler ama ben de onları aramıyorum sorunu böylece halletmiş oluyorum Eee yapacak bişey yok hiç sıkma canını mesafeli durmak en zararsızı hiç onları dert etme bugün sen bebişlerinle buluşacak bundan daha önemlisi var mı ya bak ben çok stres yaptım üzüldüm noldu düşük tehdidi yaşıyorum o yüzden güzel gidiyosun hayallerini alıyosun bir tek yanına hepimiz senin yanındayız hep beraber seninle beklicez heyecanla umutla veeeeeeee mutlu son Olumsuzu asla düşünmüyosun hatta semtine bile uğratmıyosun anlaştık mı

Son düzenleme:
Bende öyle yapayım o zaman rabbim nasip ettikten sonra hiç bir şey olmaz allahın izni ile. ikiz mi istiyorsun Canım? inşallah benimde lokmalarim olur

Arkadaşlar bugün transferimin 4. Gunune giriyorum .sabah iki kere beyaz akıntı geldi sivi halde birşey olmaz demi.bileniniz yada başından geçen varsa yazsın lütfen.

E="beta07, post: 36877506, member: 624288"]Arkadaşlar bugün transferimin 4. Gunune giriyorum .sabah iki kere beyaz akıntı geldi sivi halde birşey olmaz demi.bileniniz yada başından geçen varsa yazsın lütfen.[/QUOTE]
Sakin ol normal bende de olmuştur Rabbim korusun kuzucuklarımızı cuma günü yüzü suyu hürmetine

Tebrikler canım,gözün aydıııııınnnnn)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…