2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Dun gece biraz üzüldüm agladim.bugünde biraz yoruldum.aksam üstü acik kirmizi az bi kanamam oldu.sonradanda iki kere kahverengi kanamam oldu.ilkinde doktorumu aradim.ikizlerden zayif olani kaybediyoruz buyuk ihtimal.sirtüstü yat dinlen.kanaman artarsa haber ver dedi.kan sulandirici igneyide kesti.yattiyorum simdi, beklemedeyim.insallah sikinti sadece bu kadardir

Huhu naber kizlar aklim sizde ama fazla giremiorum yogunum buaralar düğünler hastalar falan kizlar arkadasimin hamile olduğunu solemistim kimyasal gebelikmis düşük yapti çokuüzgün bundan oncede iki düşüğü vardi simdi bitik durumda canlarim sizden dyalarinizi istiyorum çok kotu durumda Rabbim cumlemiİzin hakkında hayirlisini nasip etsin bebislerim

Bitanem Mevlam seninle olsun inşallah bebişlerin bi ömürboyu seninle olurlar bunu o kdr yürekten söylüyorum ki sen hiç üzülme herşeyde vardır bi hayır bizim de imtihanımız buymuş yeter ki sonumuz güzel olsun gerisi hikaye duygusal olarak bugün çok diplerdeyim ben canım bütün umudumu yarına sakladım seni gibi kontrolüm var ve ilk günkünden daha heyecanlıyım acaba benimle mi gönlüm ferah aslında birşey olacaksa önüne geçemezsin bunu biliyorum ama acabalarla gitmek pek hoş olmıcak neyse yarın ikimiz için de hayırlısı olsun inşallah Rabbim ikimizin yanında olsun

geçmiş olsun inşallah iyi haber verirsin dikkat et kendine uzat bacakları dinlen

gecmis olsun cnm arkadasimm sakin ol demek istiyorum ama biliyorum elinde degil ama rabbim den daha iyi yardimci yoktur ona bol bol dua et bizimde dualarimiz seninle uzan hic kalkma dikkat et gerisini rabbime birak

allah razi olsun cnmm cok ama cokkk tesekkurler aynen imtihanimiz boyle bazen her ne kadar dayanamasamda rabbim bi sekilde bana o gucu veriyo tekrardan diyorum bu son sansimmis gibi hissediyorum toparlanamamaktan cok korkuyorum inanirmisin bu sene cocuk icin izne bile gitmedim ailemi ozluyorum ameliyat gecirdim esimin kendi ailesi ayri dert yalnizlik ayri sorun zaten cok agladim cok uzuluyorum esim bazen diyo sen abartiyosun diye ama oylemi gervekten benmi yapiyorum diye dusunuyorum ..biliyomusun aslinda okadar korkuyorumki yine husran yasamaktan yine basa donmekten umutsuzlugu aklima getirmek istemiyorum ama olmuyo surekli o korkuyu yasadigim icin...umarim hersey yarin ikimiz icin cok iyi olur buna cok ihtiyacimiz var cunku birazcik ümide birazcik mutluluga...

Bi sey soracam peki sizde baska bi sorun varmi yoksa bi tek morfoloji bozukluğu. Negatif sonuc almaktan cok korkuyorum
Ben Cem beye gitmiştim çok iyi bir dr benim yumurta rezerv azlığım oldugu için direk tüp bebek demişti. dr sana güven veriyorsa bence dediklerini yap negatif sonuçlanırsa bu dr başarısızlığı değil saedece zamanı gelmemiş de evet negatiften çok korkuyorum ben ve dört kere (bunu ikisi transfer bile olamadı) negatiflik yaşadım şimdi pozitif diğerlerinde farklı hiç bir şey yapılmadı sanırım zmanı şimdiydi ve oldu. çok uzattım diyeceğim o ki birinci dr sana kesinlikle sana güven vermeli benim dr bu konuda bence çok iyi tavsiye ederim (Kadıköy Acıbadem Tayfun Bağış) ikincisi kendine güvenmelisin. ve hazır oldugunda hemen başla

Canlarim selamlar hepinize Allahin rahmeti bereketi uzerinizde olsun bi sorum olucak bu jel hani vajinadan uyguladiginiz benim geri geliyor putur putur yatmiyorum kalkip geziyorum ama geliyor sizinde boylemi oluyor yada ne yapmaliyim
canım benimde öyle gayet normal geri atıyor. jeli uyguladıktan sonra enaz 15-20 dk yürüyorum sonra ne yapacaksam yapıyorum. endişe etme atması normal

canım hiçbir şey olmayacak sakin ol ve sadece dinlen

Canlarim selamlar hepinize Allahin rahmeti bereketi uzerinizde olsun bi sorum olucak bu jel hani vajinadan uyguladiginiz benim geri geliyor putur putur yatmiyorum kalkip geziyorum ama geliyor sizinde boylemi oluyor yada ne yapmaliyim
Cnm 5 dk yat snra 15 dk gez öyle geri gelmiyo pek

Cnm ben sakaryada oturuyorum istanbulda tedavi görüyorum iki saat yattıktan snra yola cıktık ön koltugu yatırdım öyle geldik nasip ya işte tutundu ballı lokmammı diyim lokmalarımmı daha bilmiyorum hepinize nasip olsun inşAllah

kizlarr cnm arkadaslarimm nasilsinizz dualarim hep sizinle banada dualarinizi eksik etmeyin olurmu bi problem olmadan yarin bebislerimi alip geleyimm ayyy hemde 2 tane olcak
Hayırlısı olsun inşAllah fatmacımm gördünmü 2. Tedavine bile başladın bu hayatta bize neler nasip olcak bilemeyiz Rabbim bunlara ömür versinde kucağına almak nasip olsun inşAllah cok mutlu oldum ve heyecanlandım senin adına güzel haberlerini bekliyoruz

Kızlaaarrr

Biraz geç kaldım ama
Bugün transferin 8. Günü dayanamadım test yaptırdım.
Sonuç 86.55 çıktı.
Oldu galiba öyle mi
Merhaba, Tebrikler Allah saglicakla kucagina almayida nasip eder insallah.
Kacinci gun embriyosuydu seninki benimde cmt 8.gunum sali yaptir dedi doktor ama bende yaptirsammi sizden guzel haber duyunca dahada niyetlendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…