2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlarim selamlar hepinize Allahin rahmeti bereketi uzerinizde olsun bi sorum olucak bu jel hani vajinadan uyguladiginiz benim geri geliyor putur putur yatmiyorum kalkip geziyorum ama geliyor sizinde boylemi oluyor yada ne yapmaliyim

Canım bende aynı durumda sayılırim iki dolmuş değişiyorum aslında Arabamız var ama eşim zaten opu ve transfer günü izin alacak okulda dikkat çekmesin diye bu muayenelere kendim gidiyorum.bende dr diyeyim o zaman benide yatirsin hastanede. Peki arabanın arkasında uzanarak gitsem eşim arabayi çok yavaş kullansa olur mu öyle hastanede iki üç saat yatsam

Kizlarrrrr
Bu estrofemi... hamileligin hangi evresinde.kesiyruz..
Yada hic eksiltme oldumu.. merk ediyrum.. arastrdim ama bulmadimm..
Canım ben estorfemi yumurta toplandığı gun basladim sabah aksam ictim 1 kutu 14 adet vardi 29 ağustosta yani tranferin 13.gunu bıraktım bir daha icmiyoruz dedi doktorum simdi sadece folik asid ve bebek aspirinii birde croniel jel kullanıyorum 12 haftaya ladar bunları kullanicaz dedi....p.tesi kese icin gittigimde asagidan ultrasonla bakıldı o gun yine 1 igne verdi proloton bugun yaptir dedi korkarak sordum tedbir amacli dedi ....

olur tabiki canım bende taksinin arkasında yatarak eve gidicem.. Akşam iş çıkış saatine denk gelmişti geçen tedavimde. Köprüde trafik oluyor.. O yüzden yatmak istedim.. Trafikte kalmamak için.. :) sizin aracınız varmış rahat olur senin için

merhaba kızlar uzun süredir giremiyorum... ne güzel bir sürü güzel haber var..... olumlu sonuç alanlara hayırlı olsun diyorum... bizde de her şey olumlu gidiyor çok şükür.... bebeklerimin ikisinin de kalp atışını duyduk..... o ne güzel bi sestir öyle :)Rabbim herkese nasip etsin inşallah....

doktor bana rstrofem vermedi neden ki,acep
Bana onu verdi folik asit verdi bi kalcadan bi koldan igne verdi biri kan sulandirici biri progestan artik kalcam koptu oburunu zaten hic demiyorum cok yakiyor ne zamana kadar suruyor bunlar

Bana onu verdi folik asit verdi bi kalcadan bi koldan igne verdi biri kan sulandirici biri progestan artik kalcam koptu oburunu zaten hic demiyorum cok yakiyor ne zamana kadar suruyor bunlar

bana da progestan vajinal ve folik asit verdi sadece

canimm benimm iyi aksamlar oyle ya tatlim kimse kimsenin halinden anlamiyo benim yabanci eltim var dusun o bile bana hava atiyo kendi probleminimden bahsediyorum bana diyo olur neden kafana takiyosun normalde bide derleki yabancilar pek cocuk getirmez benim ki ikinciyi doguracak...elbet bigun bunlar gececek o mutlu gunlerim gelcek insaallah....sen nasilsin cnm yaa iyisindir umarimm..banada dua et olurmu yarin problem olmadan bebislerimi alip geleyim♡♡

Canim ben de seni merak ediyodum nerelerde diye. İyi olmanıza çok sevindim demek iki taneler haaa . Masallah Allah sag salim kucağına almayi da nasip etsin insallah. Bu arada çizelgede gösterilen doğum tarihi benimkiyle aynı

Allahim bizde böyle mutlu haberler yazabilecek miyiz acaba?bugün 3.günüm zaman geçmiyor heyecandan ölüyorum.o iki gün olan kasık ağrılarım bugün biraz geçti daha rahatım çok şükür.korkuyorum.

Kizlar bisey sorucam gonal f den sonra banyo yapilabilir mi saat 8 bucukda oldum ignemi yarim saat oldu

Allahim bizde böyle mutlu haberler yazabilecek miyiz acaba?bugün 3.günüm zaman geçmiyor heyecandan ölüyorum.o iki gün olan kasık ağrılarım bugün biraz geçti daha rahatım çok şükür.korkuyorum.
bende bugün transfer oldum ama gazdan oluyorum herkes demişti gaz vermişler sanki sende de öyle oldu mu
herkes de mi öyle oldu gazdan sıkıntı şimdiden başlar mı

Canim doktorumunbu konuda anliyorum,benden fazla telaslandi :) zaten frkli sehirdeyiz,yarin baskai bakacak. 2 tane transfer edilmisti ve 5. gun embriyosuydu.

Canim cok tesekkur ederim,ben de sizi tanidigim icin cok mutluyum.bu arada erkek bebeklerde oldugunu ilk kez duyuyorum.yarin bakalim,insallah kese ya da keseler gorunur de biraz daha rahatlarim...tabii ki mutlaka size de haber vericem..hersy icin tesekkurler

Ca

Canim senin ikizmi cok yuksrk deger insallah sag salim kucgina alirsin bebisini yada bebisleri
tatlim bilmiyorum,2 tane 5. gun embriyosu transfer edilmisti.zaten cok yuksek diye cok korkmustuk ya,cok sukur deger normal katladi.insallah yarin keseler.....amin canim saglikli bi sekilde hepimiz alalim insallah bebislerimizi kucagimiza....

Inşallah tatlım ya içim de heyecandan yanıyor rabbim bizimde yüzümüzü güldürür inşallah.ben daha tedavi asamasındayım senin kaçıncı gün embiryosuydu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…