2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Günaydıııınnn Arkadaşlar hepimize hayırlı Cumalar)Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin)Kızlar bişey sorucam size Salı gününden beri Estrofem kullanıyorum,sabah akşam 1 tane.karnım sanki şiş gibi!!!ama gaz değil!!!Sizde de kullanırken böyle oldu mu merak ettim.

Iyiye işarettır inşallah canım bebeğin bugünlerde rahmine yerleşiyor ağrılar ondan

Dualarina amin canim bende kullaniyorum sis degil ama gaz doluyum bazen tutamiyorum kaciyor esimin yaninda diyorum ben yapmadim bebeklerden

Çok güzel bi cuma ve hafta sonu diliyorum hepiniseee... Bol bol güsel haberler alalım inşallahhh... Sonuç alacaklara iyi şanslar diliyorum, ayrıca haziran ve snopycim sizlerden de güzel haberler bekliyoruz...Güzel annenleri, anne adaylarını ve bütün anne karnına gelmiş, gelmemiş, gelmiş de büyüyen bütün bızdıkoları öpüyorummmm

aynen ağrı çektim ben de canım.transfer sonrası 3. gün başladı kasıklarımda ağrı.buraya da hep yazıp sormuştum.göğüslerde de hassasiyet sızlama o günden beri var.bence iyiye işaret.:))
benim olumluydu test sonucum bu arada.
ancak ilaçların da tesirini gözardı etmemek lazım.o kadar hormonal ilaç kullanıyoruz sonuçta.
ama umarım canım sende de pozitifliğe işarettir belirtilerin

Cok tesekkur ederim :) internetten ogrendim sonucu dr ile goeusmedik daha. Simdi hastaneye gidicem. Allahim isteyen herkese nasip etsin ..

Arkadaşlar bugün transferimin 4. Gunune giriyorum .sabah iki kere beyaz akıntı geldi sivi halde birşey olmaz demi.bileniniz yada başından geçen varsa yazsın lütfen.
bende de oldu hala da oluyor az az .normal akıntılar.oluyor genelde.endişelenme:))

Insallah canim insallah tesekkur ederim heycanlandim bak simdi su 1 haftada cabucak gecsin pozitifi goreyim Allahin izniyle

halamı istiareye yatmasını istedim o da sağ olsun yatmış şimdi geldi bahçeli bir yerde kokteyl yapmışım,kapıda gelenleri karşılıyormuşum bir adamda da yeşilli kırmızılı bir kravat varmış iyiye işaret demi

Kıııızlarrrr ben geldim ben yokken dilerim herkes için herşey yolunda gitmiştir. Bebeksizler bebek bulmuş, yüklüler bebeklerini biraz daha büyütmüşlerdir :) Dün transferim 2 yumurta ile yapıldı. Bugün ne hissettiğimi anlamak için kendimi dinliyorum. Bu arada yazıştığım bir çok arkadaşın ismini bilmiyorum. Nicklerle hitap etmek değil şahsen isimle hitap edebilmeyi isterim. Ben Kübra...memnun oldum

bende kendimi dnliyorum benimde dünde heyecan tavanlarda yatıyorum,ayaklarımın altında yastık tabi arada kalkıyorum oğlumun istek ve arzusu bitmiyor sen nasılsın test günün ne zaman pekş

Allahim bizde böyle mutlu haberler yazabilecek miyiz acaba?bugün 3.günüm zaman geçmiyor heyecandan ölüyorum.o iki gün olan kasık ağrılarım bugün biraz geçti daha rahatım çok şükür.korkuyorum.
Korkunun ecele faydası yok :) korkmak yooook! herşey yolunda gidecek. güzel şeyler hayal et tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…