2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar iyi dilekleriniz ve dualariniz icin bin kere allah razi olsun sizden.icime su serptiniz.desteginizi hissetmek o kadar iyi geliyoki anlatamam.allah hepimizin yardimcisi olsun inşallah.
Amin canim.kendine dikkat et.uzulmenin ne yazik ki bi faydasi yok.allah birini alacak olursa bile onun omrunu digerine versin insallah.ayaklarini uzatip guzelceeee dinlen bakalim.dualarimizdasin

Günaydin arkadaslar,
tahmin ettiigim gibi dün kann verdim ve iki Saat sonra koskoca bir negativ aldim.
cok üzgünüm bu 5.ci denememdi

E="beta07, post: 36877506, member: 624288"]Arkadaşlar bugün transferimin 4. Gunune giriyorum .sabah iki kere beyaz akıntı geldi sivi halde birşey olmaz demi.bileniniz yada başından geçen varsa yazsın lütfen.
Sakin ol normal bende de olmuştur Rabbim korusun kuzucuklarımızı cuma günü yüzü suyu hürmetine[/QUOTE]
Amin.Allah korusun su test günü beklemek çok zormus gelmiyor günler.teşekkür ederim rahatladim biraz iyiki burası var birbirimizden fikir alış verisi yapabiliyoruz.

Günaydin arkadaslar,
tahmin ettiigim gibi dün kann verdim ve iki Saat sonra koskoca bir negativ aldim.
Çok üzüldüm arkadaşım.mucadeleden vazgecmeyelim moralin bozuk biliyorum fakat herşey mücadele ile.dua edelim.üzülme.

Günaydin arkadaslar,
Diyecek ne olabilir ki.. üzüldüm arkadaşım :KK43: Ama Allah yardımcımız olsun dün dokuzuncu denemesinde hamile kalan bir ana sınıfı öğretmeninin haberini okumuştum. O gücü ve inancı kendinde bulduğunda yeniden denemek isteyebilirsin. Her yeni bir gün yeni bir umut... Allah yardımcımız olsun :)

Günaydin arkadaslar,
Günaydın canım çok üzüldüm ben de geçen hafta negatifimi aldım çok iyi anlıyorum seni ama Allahın takdiri bir şey diyemiyorum olup kaybetsek daha çok üzülürdük demekki şu an için bu dünyada kısmeti yokmuş hiç kolay değil ama böyle düşünmeye çalış ve her ne olursa olsun umudunu hiç kaybetme Allah sevdiği kullarinin duasını daha çok duymak için sıkıntı verirmis dua edelim inşallah olacak bizimde bebislerimiz.

günaydın kızlarrrrrr

bir hafta daha geride kalıyor ve bugun lucrin iğneye başlıyorum dua edin olur nihayet start veriyorun haftaya inşallah adet gelir ve kontrol inşallah bayram öncesi buz bebişlerrr göbüşeee gelir inanın bu iğneler mayıstan beri evde bekliyor ve 14 nisanda opu oldum cok bekledimmmmmm valllaaaaa tuhaf oldu hislerimmmm su annnnn rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin artık ertelenmesin inşallahhh :) :) :) :)

günaydın kızlarrrrrr

bir hafta daha geride kalıyor ve bugun lucrin iğneye başlıyorum dua edin olur nihayet start veriyorun haftaya inşallah adet gelir ve kontrol inşallah bayram öncesi buz bebişlerrr göbüşeee gelir inanın bu iğneler mayıstan beri evde bekliyor ve 14 nisanda opu oldum cok bekledimmmmmm valllaaaaa tuhaf oldu hislerimmmm su annnnn rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin artık ertelenmesin inşallahhh :) :) :) :)
Amiiiinnnn canım inşallah bir an önce göbişine gelir bebişlerin:KK66:)

günaydın kızlarrrrrr

Beklediğine değecek inşallah zamanı bu ay demek ki...buz bebislerin rahminde ısınsın seni ısıtsın inşallah

Galiba dayanamıcam Pazartesi transferimin 9. Günü test yaptırcam kan testi çıkar değilmi ozamna..

Canlarim hepinize selamlar sevgiler opucukler bugun 6. gunum transferden sonra bebeklerim insallah benimledir agrilarim hic gecmedi afedersiniz buyuk abdestime ciktiktan sonra daha bi agriyor bazen bunlari iyiyemi isaret goguslerim kocaman oldu ama iyi oldu :) cok soru soruyorum ama kusura bakmayin cunku sizden baska kinsem yok ve evdede yalnizim beni anlayan bi sizlersiniz iyiki burdayim :)

X