2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Çok şükür canım benim gözün aydın olsun ikize benziyor rabbim sen büyüksün

arkadaşlar kese yi ne zaman görüyoruz kanda değer kaç olması lazım ben yarın kan vericem bakalım yüksel miş mi
Canım keseyi biz 4+5 te görmüştük. Kalbini de 6.haftada duyduk. Yarın değerin yükselince doktorun artık kese için gün verir.Yüksek ihtimal bir hafta içinde bir gün. Hayırlısıyla keseyi görürsünüz.

Canım tebrik ederim hayırlısı neyse o olsun benim sonucum da 11. Gün 170 14.gün 549 çıktı kontrolde Tekiz gebelik olduğumu öğrendim hayırlısı olsun biraz ikiz bekliyodum ama doktorum tekiz gebelik her zaman ikiz gebeliğe göre daha sağlıklıdır diye teselli etti. Allah gönlünde ne varsa ve hayırlıysa onu nasip etsin kuzum çok güzel duygular hele bide kalp atışını duy o zmn gör sen inşallah benim gebeliğim devam eder hayırlısıyla

benden 10 yumurta toplandı,8 tanesi döllendi.progestronum yüksek diye trasfer ertelendi ve 3.gün 6 yumurtam donduruldu.3.adetimle tekrar başladık tedaviye.senin opu pazartesi olursa cuma-c.tesi transferin olur.yani yaklaşık aynı günlerde olur ikimizinde ve inş güzel haberi beraber veririz.

Sagol canin ben biraz heycan yaptim idrarim var sandim ama yokmus tam yattim giremedi doktor rahme sonra takti sondayi basti suyu pat sikistim aninda sonrasi 2 dk birazcik aciyor cok sukur kanamam falan olmadi agrim birazcik var
dikkat et kendine canım.bol bol dinlen.

Teşekkürler 500 üstü ikiz mi ?
Cnm misal.. anltiyrum..
0_1haftalik gebelik 5_50
1_2haftalik gebelik 50_500
2_3haftalik gebelik 100_5000 bole gidiyr.. misal ikiz gebelikte.. degerin 500 falan cikmasi 1 2 haftalikken normal ama degerin 1200 faln cikmasi.. ikiz ihtimalini yukseltr cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…