2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım inşallah güzel haberlerini alırız ve mutlu oluruz. bende dondurulmuşlarla perşembe deneyeceğim. Dua önemli, dediğini yapacağım.

geçmiş olsun kuzum bende çok üzüldüm hep seni globozoosperm topiğinden takip ediyordum. çok inanmıştım olacağına şok oldum ama bu son değil dondurulmuşlarla şansın çok çok daha fazla

allah razı olsun inşallah bu sınavı gecmisimdir.
Canım bu arada hayirli olsun sonucun olumlu çıkmış çok sevindim iyi haberlerini bekliyorum.allaha emanet ol.iyi dileklerin için teşekkür ederim

allah razı olsun inşallah bu sınavı gecmisimdir.
Canım bu arada hayirli olsun sonucun olumlu çıkmış çok sevindim iyi haberlerini bekliyorum.allaha emanet ol.iyi dileklerin için teşekkür ederim
Sagol canimm allhim hepinize nasip etsin.. aminnn ecmain.. dualrim hepinizle.. sende allha emnet ol arkadasim.dikt et kndine..

Canim hadi tekrar gozun aydin.. bnmde yarin tekrarim olcak.. allh yuzumuze gulsun hepimizin kiz neikizmi tekizmi diye dusnme.. saglikli sihhetli kucagina almayi nasip etsinn rabbim.. allhim geride kalnlarada nasip etsin.. bebgin iyi tutnmus.. masallh..

teşekkür ederim, henüz transferim gerçekleşmedi 19 unda inşallah :)

Amin canım dualrım hep sizinle olanla olmayanla hiç üzülmesinler Rabbim nasip ettimi ne zaman oldugunu anlamıyosın bile çok şükür tutunsunlar yeterki daha ne isterim bin şükür Allah ıma

gözünüz aydın hayirlisi olsun inşallah.Allah tüm Olmayanlara versin

gözünüz aydın hayirlisi olsun inşallah.Allah tüm Olmayanlara versin
merhaba arkadaslar; aranıza yeni katiliyorum.15 yıllık evliyim.evlendikten 5 sene sonra 2 kez üst üste tüp bebek denetik olmadı hemen bir sonraki ay hamile kaldım.su an 10 yaşında bir oğlum var.oda kardeş istiyor ve tekrar tüp bebek işine karar verdik su an hastanedeyim transferimi bekliyorum.cumartesi 7 yumurta topladilar pazar arandim ve 4 embriyomuz olduğunu söylediler.çok heyecanlıyım.hayirlisi dua edin arkalar

su an laboratuvaradyim idrara sıkışık halde doktorumu bekliyorum .bebislerime inşallah hayirlsiyla kavusurum.34 yaşındayım.çok heyecanlıyım

darısı bizim başımıza ayy nasıl mutlu oluyorum vsrya sizleri böyle mutlu ve heyecanlı gördükçe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…