2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Peki nakilden sonra 12 gün beklicem test için...en az 5 mi olmalı o zaman?
50nin alti olabilir.. ama 5in alti olursa gebe degilsin bak misal bnm degerim 43.. yani bnm bebgim daha 1haftalik.. daha yeni tutunmaya basladi cunku.. 2.gunembrysu okdugu icin.. cnm insallh sende.. guzel hberi alicaksin..

Hay eline kalbine sağlık transfer ne zaman?

Kizlar lutfen yardimmmmm.....bugun test gunumdu(2 tane 5. gun embriyosu 12. gun) yaaa tutmasa bu kadar uzuntu yasamazdim sanirim.degerim 2390 cikti,doktorum anormal bir durum,baska yerde tekrar ettir dedi.baska bir labaratuvara gittim bu kez de 2580 cikti.deger cok hizli ilerliyor.doktorum ya embriyolar tekrar bolundu ve 2 tane tek yumurta ikizinden 4 bebek oldu(dusuk bi ihtimal) ya da mol gebelik (üzüm gebeligi) olustu dedi.mol gebelik cok tehlikeli arastirdim ve kabus oldu bugun....2 gun sonra bi kan testi daha yapicaz.yaa bigisi olan var miiii,aglamaktan heba oldum....

Yaa ne güzel olur canım inşallah sonu güzel olur yarın kontrolüm var yine heyecanlandım.progesteron neden yükselir canım bilgin var mı dikkat edeyim rabbim hakkımızda hayırlı neyse onu versin
canım benim vücudum ilaçlara tepki vermiş,olabiliyormuş zaten opuya doğru test yapıp kontrol ediyorlar.hayırlısı olsun canım,dikkat et kendine...

bazı yabancı siteleri inceliyorum.tüp bebek tedavisi görenlerde gebelik haftasını yumurta toplama tarihine göre yapıyorlar.hatta pek çoğunda diyeyim.ya da transfer tarihini.
ben sat a göre hesapladığımda 4+0 çıkarken yumurta toplamaya göre hesapladığımda 4+4 çıkıyor.
çünkü benim yumurtam sat a göre 11. gün toplandı.sanırım biraz erken olgunlaştılar.
sizin de yumurta toplama işlemi erken olan var mı.
bu gebelik haftası hesabını etkiliyor büyük ihtimalle.ve dolayısıyla beta hcg değerlerini yorumlarken de yanıltıcı olabilir.
şu anda 4 gün farkediyor bende.

Canım üzülme lütfen inşaallah sağlıkla dünyaya gelirler

canım hemen telaşlanma.senin transferlerin 5. gün embriyosuymuş ve testi de 3. gün transferleri gibi 12. gün yapmışsın.aslında 2 gün geç bile yapmışssın.dolayısıyla o 2 günde ekstradan artmış tabi hcg.
tabi ki dr. unu dinle ve testi de tekrarla.
ama bence -yanıltmak istemem tabi kısıtlı bir bilgi ile yorum yapıyoruz haliyle-ikizlere hamilesin ve 5. gün transferinden dolayı da yüksek hcg değerin.

hiç,bşbilgim yok doktor muayene ettsi,mi kese falan gömesi gerekir bubfeğerde bildiğim,kadrıyla

Cnm doktorum daha once hic boyle bir durumla karsilasmadigini ve anormal oldugunu soyledi insallah senin dedigin gibidir.....ama cok umutsuzum....

canım benim vücudum ilaçlara tepki vermiş,olabiliyormuş zaten opuya doğru test yapıp kontrol ediyorlar.hayırlısı olsun canım,dikkat et kendine...
Her kontrole gittiğim zaman e2 hormon a bakıyorlar senin tedavinin hangi aşamasında iptal oldu tatlım bende korkuyorum ya iptal olur ters birşey olursa diye

Canim suan ne diycegimi bilmiyrum ne negatif ne pozitf biz senden pozitifi bwkliyrduk geldi ama oda ikiz.. diye dusunelim uzum gebeliginide ilk defa senden duydum cnmm bncr.ikizdir ikizzz.. kndini uzme aglmk da ne yahu..bakk bnm herzamnku lafimm kimsee ama kimse.. rahimde.ne.oldugunu nilmez.. pozitif dusunn lutfenn

Tatlım üzülme lütfen rabbim nasip ettiysem birşey olmaz allahın izni ile. ben sana şu bilgiyi verebilirim e2 değeri 3000 Bin olunca yumlar toplanıyor yumurta toplandığı gün ki değerini biliyor musun erken mi topladılar demişsin ya burdan içini rahatlatırsin belki

Cnm insallah dedigin gibidir ama cok korkuyorum....ben de ilk kez duydum.....ne desem bos bu saatten sonra...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…