2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

selam canım benimde donmuslarla olucak zaten ilk deneme ama transfer yarım kalıp dondurulmustu cuma adetin 21.gunu lucrin iğne başlıycak haftaya adet estrofem baslancak başka neler olur bu surecte beraber sayılırız
benim 3. denemem ama benim de transferim ertelenip donduruldu.ben lucrin kullanmadım.3 adetimle estrofeme başladım.kontrole gidince transfer günüm belli olacak ve progesterol fitil kullanıcam.zaman geçsin de bebişimizi alıp evimize gelelim...

Kislar son 2bucuk saatim kaldi
Karnima agrilar girio heyecan yapioRum allahim ne olur bu sefer bebegim beni birakmasin
Kislar degerimin pozitif cikmasi da onemli diil
Ilkinde de pozitifti ama devami gelmedi insallah bu sefer devami gelsin kucagima da aliyim inci tanemi

benden 10 yumurta toplandı,8 tanesi döllendi.progestronum yüksek diye trasfer ertelendi ve 3.gün 6 yumurtam donduruldu.3.adetimle tekrar başladık tedaviye.senin opu pazartesi olursa cuma-c.tesi transferin olur.yani yaklaşık aynı günlerde olur ikimizinde ve inş güzel haberi beraber veririz.
Yaa ne güzel olur canım inşallah sonu güzel olur yarın kontrolüm var yine heyecanlandım.progesteron neden yükselir canım bilgin var mı dikkat edeyim rabbim hakkımızda hayırlı neyse onu versin

Karnima agrilar girio heyecan yapioRum allahim ne olur bu sefer bebegim beni birakmasin
Ilkinde de pozitifti ama devami gelmedi insallah bu sefer devami gelsin kucagima da aliyim inci tanemi
Alcaksinn cnmm guzel hberlerini alvaz.. su eylulmumuz bitsinn so.rada gebelerimiz icinn.. topik.accaz.. yetrki rbbim versin.. allhim.. yar ve yardimcimiz.. hep..

merhaba arkadaslar; aranıza yeni katiliyorum.15 yıllık evliyim.evlendikten 5 sene sonra 2 kez üst üste tüp bebek denetik olmadı hemen bir sonraki ay hamile kaldım.su an 10 yaşında bir oğlum var.oda kardeş istiyor ve tekrar tüp bebek işine karar verdik su an hastanedeyim transferimi bekliyorum.cumartesi 7 yumurta topladilar pazar arandim ve 4 embriyomuz olduğunu söylediler.çok heyecanlıyım.hayirlisi dua edin arkalar
Allah yardımcın olsun canım.İnşallah çok başarılı geçer işlemin.

Canım keseyi biz 4+5 te görmüştük. Kalbini de 6.haftada duyduk. Yarın değerin yükselince doktorun artık kese için gün verir.Yüksek ihtimal bir hafta içinde bir gün. Hayırlısıyla keseyi görürsünüz.
senin hcg değerlerin yüksekmiydi canım.kese bu haftada görülebiliyormu.en az beş haftalık olması gerekmiyormu acaba.

Hayirlisi boyleymis rabbim formdaki diger arkadaslarin yuzunu goldursun benim bebek seruvenim bukadarmis hayallerden oteye gidemedim :'( :'( :'(
gün gelir hayallerden de öteye geçersin ,yavruna sarılırsın sımsıkı inşalllah.
hangimiz hissetmedik ki bu duyguyu.tüp bebek tedavim ilk olsa da geride pek çok hayal kırıklığım var.
anlıyoruz sonuçta karşılıklı olarak hislerimizi.
üzülme desek te üzülürsün elbet.
ancak sabır ve sabır ve sabır.
kendini toparladıkdan sonra tekrar devam edersin tedavine.

Amin cnm cümlemize inşAllah❤️❤️
Cnm degerin cok guzel artmis masallah bebisimize(bebislerimize)darisi keselerine kalp atislarina olsun insallah
merhaba arkadaslar; aranıza yeni katiliyorum.15 yıllık evliyim.evlendikten 5 sene sonra 2 kez üst üste tüp bebek denetik olmadı hemen bir sonraki ay hamile kaldım.su an 10 yaşında bir oğlum var.oda kardeş istiyor ve tekrar tüp bebek işine karar verdik su an hastanedeyim transferimi bekliyorum.cumartesi 7 yumurta topladilar pazar arandim ve 4 embriyomuz olduğunu söylediler.çok heyecanlıyım.hayirlisi dua edin arkalar
Arkadasim hayirli ugurlu olsun ogluna kardesi gelsin insallah
arkadaşlar kese yi ne zaman görüyoruz kanda değer kaç olması lazım ben yarın kan vericem bakalım yüksel miş mi
taSruk cnm hcg 1500iken vaginal ultrasondan gozukuomus kesecik

Evet canım inşallah değerin pozitif çıkar ve kucağına almanı nasip eder.bizde seninle birlikte heyecanla bekliyoruz :KK70::KK70:

Alcaksinn cnmm guzel hberlerini alvaz.. su eylulmumuz bitsinn so.rada gebelerimiz icinn.. topik.accaz.. yetrki rbbim versin.. allhim.. yar ve yardimcimiz.. hep..
Aminnn cnmmm inSallah alicam
Allahimmm hepimize nasip etsin yuregimizin yangini dinsin
Senin deyiminle o bebisler evlerimize giRsin insallah:KK60:

Evet canım inşallah değerin pozitif çıkar ve kucağına almanı nasip eder.bizde seninle birlikte heyecanla bekliyoruz :KK70::KK70:
cnmmm inSallahh inSallah nasil heyecanliyim bi bilsen evin icinde bi saga bi sola gidiorum
En iyisi cikip biraz hava aliyim parkta falan oturuyum

Cnm misal.. anltiyrum..
0_1haftalik gebelik 5_50
1_2haftalik gebelik 50_500
2_3haftalik gebelik 100_5000 bole gidiyr.. misal ikiz gebelikte.. degerin 500 falan cikmasi 1 2 haftalikken normal ama degerin 1200 faln cikmasi.. ikiz ihtimalini yukseltr cnm..
Canım , ne yaptın ? ben de seni merak ediyordum ? Transfer gerçekleşti mi ?

Canim benim transferim dondurulmuslarla adetin 16.gunu yapildi.cok sukur simdi hamileyim.su aciklama yapmayan kil dönmelerinede ayrica uyuz oluyorum.sen icini ferah tut tatlim.akisina birak kendini.olmadimi... bi daha bi daha dene...

canimm benimm ya allah razi olsun cvp verdigin icin icimi rahatlattin sabah indn uyuyamadim maalesefki bu yabanci doktorlar bizim doktorlar gibi degil inan kendi sorunumuz bizi yipratmadi burdaki doktorlarin gevsekligi vurdumduymazligi mafetti bizi....dayanamadik sabahta aradik hemsire dedi bazen boyle olabiliyo hormonlar
degisebiliyo demis endise edecek birsey yok demis gayet hersey iyi falan ama bilmiyorum bu 3.deneme olacak denemek sorun degil ama psikolojik olarak cok
yiprandim bu sefer 2 tane 3.gun embriyosu transfer edecekler hayirlisi artik diyecek birseyim hic kalmadi...senin kacinci denemendi kac tane transfer edildi cnm kafamin rahatlamasina cook ihtiyacim var:-(

canim arkadaslarim hamile olan anne adaylarimizi tebrik ediyorum negativ alan arkadaslarima can yoldaslarima rabbim sabirlar ve en kisa zamanda toparlanip mutlu haberler alirlar insaallah bekleyen arkadaslarimada hayirli haberler almalarini diliyorum benim gibi transfer hazirliginda olan arkadaslarimada allah yardimcimiz olsun hepinizi takip ediyorum canlarim butun dualarim sizinle rabbim gonlumuzdeki istedigimiz butun dileklerimizi nasip etsin♥♥♥♥

Şöyle anlatayım canın ben transferden 12 gün önce başladım ilk 4 gün 1 tane sonraki 4 gün 2 tane sonraki 4 gün 3 tane transfer gününden bi kacgun önce de 4 taneyi içmeye başladım şu an transferimin 8.gunu hala 4 tane almaya devam ediyorum hamilelik boyunca böyle devam edecekmisim tutarsa inşallah canım ama ben jel kullanmadım hiç hala da kullanmıyorum
slm canım bende dondurulmuş tedavisindeyim.estrofem aynen senin gibi 1 ile başladım ve 4 olacak ama ben transferden önce progesteron fitile başlıycam.sen başka bişey kullanmayacakmısın.kaçıncı gün oldu transferin ve kaç gün de bir gittin kontrole.

canim arkadaslarim hamile olan anne adaylarimizi tebrik ediyorum negativ alan arkadaslarima can yoldaslarima rabbim sabirlar ve en kisa zamanda toparlanip mutlu haberler alirlar insaallah bekleyen arkadaslarimada hayirli haberler almalarini diliyorum benim gibi transfer hazirliginda olan arkadaslarimada allah yardimcimiz olsun hepinizi takip ediyorum canlarim butun dualarim sizinle rabbim gonlumuzdeki istedigimiz butun dileklerimizi nasip etsin♥♥♥♥
Fatmacim sen hangi ûlkedesin ?

Cnm misal.. anltiyrum..
0_1haftalik gebelik 5_50
1_2haftalik gebelik 50_500
2_3haftalik gebelik 100_5000 bole gidiyr.. misal ikiz gebelikte.. degerin 500 falan cikmasi 1 2 haftalikken normal ama degerin 1200 faln cikmasi.. ikiz ihtimalini yukseltr cnm..
Peki nakilden sonra 12 gün beklicem test için...en az 5 mi olmalı o zaman?

slm canım bende dondurulmuş tedavisindeyim.estrofem aynen senin gibi 1 ile başladım ve 4 olacak ama ben transferden önce progesteron fitile başlıycam.sen başka bişey kullanmayacakmısın.kaçıncı gün oldu transferin ve kaç gün de bir gittin kontrole.
Canim progesterone transferden 3 5 gün önce başladım transfer günü de koydum transfer akşamı progesteron iğne yaptırdım transferden sonraki 3 gün iğnesini yaptırdım son yaptırdığım akşam fitile geri gördüm şu an transferimin 8.gunu hergün 3 defa koyuyorum 5.gun embriyosu benimki

X