2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

merhaba arkadaslar benimde dun dondurulmus 2 tane embriyom konuldu ilk tup bebek tutmadi zaten bi tane konmustu 1 ay ara verdik simdi dondurulmuslarla sansimizi denedik dun transferim yapildi ayin 20 sinde test yapicam cok dua edin bu sefer insallah hepimizin yuzu guler gunde 1 bardak suya 41 tane fatiha okuyun yada okutun hepsini sizin okumaniz sart degil ailenize dagitip hergun test yapana kadar bunu uygulayip icin insallah hepimizin bebisleri bize tutunur Allahin izniyle
Canım inşallah güzel haberlerini alırız ve mutlu oluruz. bende dondurulmuşlarla perşembe deneyeceğim. Dua önemli, dediğini yapacağım.

çok teşekkürler arkadaşım. bir haftayla bir buçuk hafta arasında adet olacakmışım. belki ondan soraki belki de bi sonraki adetle yeniden denerim. birazcık bünyem dinlensin diyorum hem de kafa olarak rahatlarım tatil matil yaparım ne biliim. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bizim morfolojik sıkıntıdan dolayı en önemli problemimiz zaten döllenme olmamasıydı. mucize eseri onu atlattık. 10 yumurta döllendi Allah şükürler olsun. Bundan sorası artık kısmet. ...
geçmiş olsun kuzum bende çok üzüldüm hep seni globozoosperm topiğinden takip ediyordum. çok inanmıştım olacağına şok oldum ama bu son değil dondurulmuşlarla şansın çok çok daha fazla

Canimmmmmmmm sennle gurr duyyorum geecektenn hepimiz buyuk bir sinvdayiz kulum banami doncek yoksa sirtini donup isyan mi etcek diye sen allhi sewindirdin.. ona layik bir kul oldugunu goaterdin.. allhim sana kapilarini sonsuz acicak.. allhim dualarini duycak.. insallh.. allh yar ve uarsimcin olsun..
allah razı olsun inşallah bu sınavı gecmisimdir.
Canım bu arada hayirli olsun sonucun olumlu çıkmış çok sevindim iyi haberlerini bekliyorum.allaha emanet ol.iyi dileklerin için teşekkür ederim

allah razı olsun inşallah bu sınavı gecmisimdir.
Canım bu arada hayirli olsun sonucun olumlu çıkmış çok sevindim iyi haberlerini bekliyorum.allaha emanet ol.iyi dileklerin için teşekkür ederim
Sagol canimm allhim hepinize nasip etsin.. aminnn ecmain.. dualrim hepinizle.. sende allha emnet ol arkadasim.dikt et kndine..

Kızlarr sonucumu aldım
11. Gün 172.63
13. Gün 587.11
İyimi sizce ikizmi yaa cok mutlu oldum kuzularım tutundumu yoksa Rabbime binlerce şükürler olsun bugünlerimizi aratmasın Allah ım isteyen herkesin gönlünde ne varsa fazlasını versin Rabbim e binlerce şükür❤️❤️
Canim hadi tekrar gozun aydin.. bnmde yarin tekrarim olcak.. allh yuzumuze gulsun hepimizin kiz neikizmi tekizmi diye dusnme.. saglikli sihhetli kucagina almayi nasip etsinn rabbim.. allhim geride kalnlarada nasip etsin.. bebgin iyi tutnmus.. masallh..

selam canım.
transfer sonrası beklemedeysen genelde progestereon ve estrofem veriyorlar.bunlar normalde vucudumuzda salgılanan hormonlar ancak tedavi aşamasında hormon değerlerinde düşmeler dalgalanmalar olabileceği için ve bebeğin tutunmasını kolaylaştırmak amaçlı takviye olarak veriliyor.estrofem östrojen hormonu.
teşekkür ederim, henüz transferim gerçekleşmedi 19 unda inşallah :)

Canim hadi tekrar gozun aydin.. bnmde yarin tekrarim olcak.. allh yuzumuze gulsun hepimizin kiz neikizmi tekizmi diye dusnme.. saglikli sihhetli kucagina almayi nasip etsinn rabbim.. allhim geride kalnlarada nasip etsin.. bebgin iyi tutnmus.. masallh..
Amin canım dualrım hep sizinle olanla olmayanla hiç üzülmesinler Rabbim nasip ettimi ne zaman oldugunu anlamıyosın bile çok şükür tutunsunlar yeterki daha ne isterim bin şükür Allah ıma❤️❤️

Kızlarr sonucumu aldım
11. Gün 172.63
13. Gün 587.11
İyimi sizce ikizmi yaa cok mutlu oldum kuzularım tutundumu yoksa Rabbime binlerce şükürler olsun bugünlerimizi aratmasın Allah ım isteyen herkesin gönlünde ne varsa fazlasını versin Rabbim e binlerce şükür❤️❤️
gözünüz aydın hayirlisi olsun inşallah.Allah tüm Olmayanlara versin

gözünüz aydın hayirlisi olsun inşallah.Allah tüm Olmayanlara versin
merhaba arkadaslar; aranıza yeni katiliyorum.15 yıllık evliyim.evlendikten 5 sene sonra 2 kez üst üste tüp bebek denetik olmadı hemen bir sonraki ay hamile kaldım.su an 10 yaşında bir oğlum var.oda kardeş istiyor ve tekrar tüp bebek işine karar verdik su an hastanedeyim transferimi bekliyorum.cumartesi 7 yumurta topladilar pazar arandim ve 4 embriyomuz olduğunu söylediler.çok heyecanlıyım.hayirlisi dua edin arkalar

merhaba arkadaslar; aranıza yeni katiliyorum.15 yıllık evliyim.evlendikten 5 sene sonra 2 kez üst üste tüp bebek denetik olmadı hemen bir sonraki ay hamile kaldım.su an 10 yaşında bir oğlum var.oda kardeş istiyor ve tekrar tüp bebek işine karar verdik su an hastanedeyim transferimi bekliyorum.cumartesi 7 yumurta topladilar pazar arandim ve 4 embriyomuz olduğunu söylediler.çok heyecanlıyım.hayirlisi dua edin arkalar
su an laboratuvaradyim idrara sıkışık halde doktorumu bekliyorum .bebislerime inşallah hayirlsiyla kavusurum.34 yaşındayım.çok heyecanlıyım

Kızlarr sonucumu aldım
11. Gün 172.63
13. Gün 587.11
darısı bizim başımıza ayy nasıl mutlu oluyorum vsrya sizleri böyle mutlu ve heyecanlı gördükçe

X