2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Durr bismillahhh canimmmm doktrunu aradinmi cokagir bir kanamn yoksa.. cnm bak opudan so.ra bnden nir kn geldi dedim ajnda hittim.. cikmk istesim.. ordan.. ve bnm.trnsferim 2.gun yapildi icimde azda.olsa kan kalmisti.. rahim temizleme yapr unutma.. sen gonlunu ferah tut.. rabbime teslim et kndine sen.elinden geleni yptin bni duaun bn birde sistit oldum.. antibiytik ilaci ictim.. tutmaz demesim.. alh isteain yetrki.. umudunu hemn cope atma.. ne okur.. dualrim hepinizle..ne yasarsan.yasa birtek ona can vercek yice rabiim..
Canım şüphesiz Allah'ın takdiri olacak inşallah seviniriz biz de ama kanama olunca kafa karışıyo ister istemez :KK43:

A

Ayrıca benimde kanamam olmadı hala onları içimde diye ümit ediyorum inanmak çok zor

Sanırım aynı durumdayız arkadaşım... Ama vardır bunun da bir hayrı. BEnim de hiç kanamam olmadı. Üstelik çok da ümitliydim. Ama kısmet değilmiş. Bir haftayla bir buçuk hafta arasında adet olacağımı söylediler. Sizde dondurulmuş var mıydı? Ne zaman devam etmeyi düşünüyorsunuz?

Kızlar sonuç malesef yine negatif
Hayırlısı böyleymiş diye düşünmekten başka çare yok canım. Kısmet ne zamansa o zaman gelecek. Üzülme demek böyle durumlarda hiç içimden gelmiyor. Ne mümkün üzülmemek. Ama sakın pes etme. Kendini toparladıktan sonra tekrar başla tedavine ve bu sefer inşallah güzel sonuçların olsun.

Cnmm kanimi verdim geldim
Bnmki malesef cok gec cikicak akSam 5te ama sonu guzzel olsunda insallah beklerim az daha

inşallah canım dualarımız seninle. bugünlük bu kadar olumsuz haber yeter.. istatistiği yükseltmeniz lazım... bu topiğe daha çok bebiş lazım

kızlar benim de test günüm bugündü ama dayanamadık akşamdan yaptırdık. Maalesef 0,255 ile negatif :KK43: Hayırlısı Allahtan tabi diyecek birşey kalmıyor insana. Daha zamanı var demek ki.. Artık dondurulmuşlarla devam. En erken ne zaman başlayabiliriz? Bileniniz var mı? Bir de ne zaman adet olurum acaba ben? off yeni bir süreç, yeni sorular...

Bir de bence listeyi güncelleyelim. Negatifleri de ekleyelim ki en azından bu topik için bir istatistik çıkartırız kendimize.

Şu 12 günlük süreçte can yoldaşı oldunuz.. İyi ki varsınız..
Cnm arkadasim bnmkide dondurulmusla
Ilki devam etmedi pes etme olurmu ben dondurulmus icin 5ay bekledim ama normalde doktorlar iki adet sureci gecince basliolar
Ben inaniorum dondurulmusla olucak
Cunku her halukarda bem bedenin hem kafan rahat oluo
Dualarimdasin cnmm

Uzun zaman giremedim maşallah baya hamisler olmuş Allah tamamına erdirsin inş negatif alanlara da sabır diliyorum bende negatif aldım üstelik 4denememde de üzülmeyin demicem elde değil dilerim en yakın zamanda doğal yolla hamile kalabiliriz

Cnm arkadasim bnmkide dondurulmusla
Ilki devam etmedi pes etme olurmu ben dondurulmus icin 5ay bekledim ama normalde doktorlar iki adet sureci gecince basliolar
Ben inaniorum dondurulmusla olucak
Cunku her halukarda bem bedenin hem kafan rahat oluo
Dualarimdasin cnmm

çok teşekkürler arkadaşım. bir haftayla bir buçuk hafta arasında adet olacakmışım. belki ondan soraki belki de bi sonraki adetle yeniden denerim. birazcık bünyem dinlensin diyorum hem de kafa olarak rahatlarım tatil matil yaparım ne biliim. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Bizim morfolojik sıkıntıdan dolayı en önemli problemimiz zaten döllenme olmamasıydı. mucize eseri onu atlattık. 10 yumurta döllendi Allah şükürler olsun. Bundan sorası artık kısmet. ...

kızlar benim de test günüm bugündü ama dayanamadık akşamdan yaptırdık. Maalesef 0,255 ile negatif :KK43: Hayırlısı Allahtan tabi diyecek birşey kalmıyor insana. Daha zamanı var demek ki.. Artık dondurulmuşlarla devam. En erken ne zaman başlayabiliriz? Bileniniz var mı? Bir de ne zaman adet olurum acaba ben? off yeni bir süreç, yeni sorular...

Bir de bence listeyi güncelleyelim. Negatifleri de ekleyelim ki en azından bu topik için bir istatistik çıkartırız kendimize.

Şu 12 günlük süreçte can yoldaşı oldunuz.. İyi ki varsınız..
canım rabbim sabır versin. En kısa sürede kavuşursun inşaallah

X