2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar nolur bana bişe deyin çıldırcam :KK43:
Transferin 6.günüydü bugün sabah kanamam oldu akşama kadar da hep kahverengi lekelenmeler devam etti vajinal jelden tekrar progestan iğneye geçtik. Şimdi tam yatıcam baktım gene kan gelmiş :KK43: böyle olanlar var mı aramızda bişey söyleyin bacılarım çıkmaza girdim umudum hep çöp yaaaa :KK43: :KK43:
Durr bismillahhh canimmmm doktrunu aradinmi cokagir bir kanamn yoksa.. cnm bak opudan so.ra bnden nir kn geldi dedim ajnda hittim.. cikmk istesim.. ordan.. ve bnm.trnsferim 2.gun yapildi icimde azda.olsa kan kalmisti.. rahim temizleme yapr unutma.. sen gonlunu ferah tut.. rabbime teslim et kndine sen.elinden geleni yptin bni duaun bn birde sistit oldum.. antibiytik ilaci ictim.. tutmaz demesim.. alh isteain yetrki.. umudunu hemn cope atma.. ne okur.. dualrim hepinizle..ne yasarsan.yasa birtek ona can vercek yice rabiim..

günaydın hayırlı haberler akalım kucağımız karnımız bwbişli olsun bu arada umudihar umudihar senin kadar pozitif insan görmedim hayatımda ne güzel her şeye iyi tarafından bakmak

Kızlarr kan testine gidiyorum rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah hayırlısıyla bizlerde bugün pozitif sonuçlRımızla döneriz rabbim yar ve yardımcımız olsun

hadi canım senin de pozitif sonucunu bekliyoruz mutlu haber senden gelsin bugünde yüzümüz gülsün

Canlar yarın 13. Günüm tekrar teste gidicem sabah sonuc ögleden snra cıkar nasipse inşAllah artmıştır bebeklerim gündün güne tutunuyolardır inşAllah Rabbim herkesin kucaklarını yumuşak totişlerle doldursun inşAllah çifter çifter ya Rabbim❤️❤️
hayırlı olsun canım.Allah tamamına erdirsin inş.
ilk sonucun kaçtı.ikiz olabilir mi dediler yoksa.

Herkese selamlar.bugun neler oldu neler.tedavi yaptirdigim hastaneden aradılar. yalnis tarih vermişler meğer. yarin yaptirmam gereken gebelik testini bugün yaptirmam gerekiyormuş. eşimi cagirdim hemen gittik iki saat bekledik ve sonuç 0,28.maalesef sonuç negatif.o an çok kötü oldum ama hiç aglamadim.suan tevekkül ediyorum. ve rabbime guveniyorum.hep hayırlısıni istedik bundada bir hayir vardir dedik.belki bizim bilmediğimiz daha güzel bişi bizi bekliyor. bizler bilemeyiz umitsizlik bize yakışmaz arkadaşlar. Haber vermek istedim. hayırlısı ne ise olsun herkes için. .
En güzel şekilde düşünmüşsün canım.Hayırlısı böyleymiş deyip tevekkül edebilmek ne güzel.
İnş. bir sonraki tedavinde alırsın güzel sonuçlar.

merhaba, estrofem ne için kullanılıyor? bana doktorum vermedi de.. benzer süreçteyiz.
selam canım.
transfer sonrası beklemedeysen genelde progestereon ve estrofem veriyorlar.bunlar normalde vucudumuzda salgılanan hormonlar ancak tedavi aşamasında hormon değerlerinde düşmeler dalgalanmalar olabileceği için ve bebeğin tutunmasını kolaylaştırmak amaçlı takviye olarak veriliyor.estrofem östrojen hormonu.

günaydın hayırlı haberler akalım kucağımız karnımız bwbişli olsun bu arada umudihar umudihar senin kadar pozitif insan görmedim hayatımda ne güzel her şeye iyi tarafından bakmak
Gunaydinn nezommmmm hayt bni bole yapti.. canim.. yikilmayacagiz.. direnicegiz.. ama ne glirse allhtan gelcekgini biliyruz.. biz aciz kullanirina.. yardim etcek.. kalpten inaniyrum.. allh razi olsunn canmm bnmm hepimiz cok guzel vunler bekliyr...

kızlar benim de test günüm bugündü ama dayanamadık akşamdan yaptırdık. Maalesef 0,255 ile negatif :KK43: Hayırlısı Allahtan tabi diyecek birşey kalmıyor insana. Daha zamanı var demek ki.. Artık dondurulmuşlarla devam. En erken ne zaman başlayabiliriz? Bileniniz var mı? Bir de ne zaman adet olurum acaba ben? off yeni bir süreç, yeni sorular...

Bir de bence listeyi güncelleyelim. Negatifleri de ekleyelim ki en azından bu topik için bir istatistik çıkartırız kendimize.

Şu 12 günlük süreçte can yoldaşı oldunuz.. İyi ki varsınız..

kızlar benim de test günüm bugündü ama dayanamadık akşamdan yaptırdık. Maalesef 0,255 ile negatif :KK43: Hayırlısı Allahtan tabi diyecek birşey kalmıyor insana. Daha zamanı var demek ki.. Artık dondurulmuşlarla devam. En erken ne zaman başlayabiliriz? Bileniniz var mı? Bir de ne zaman adet olurum acaba ben? off yeni bir süreç, yeni sorular...

Bir de bence listeyi güncelleyelim. Negatifleri de ekleyelim ki en azından bu topik için bir istatistik çıkartırız kendimize.

Cnm cok üzüldüm Rabbim yardımcın olsun ama yılmak yok cok savastık bu yolda ve Zafer görene kadar pes etmicez nasipse❤️❤️

Canım nedesem boş belki de aynı durumu bende yasayacağım.ama dediğin gibi biz isteyince değil rabbim isteyince olacak inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın. Bu yolda ne para ne tedavi ne de ağlamak sızlamak Çaremiz oluyor.tek Çaremiz allaha inanarak dua etmek rabbim İnşallah dualarımızı kabul edecek

benim dünkü değerim 954 çıktı arkadaşlar.heralde ikizler.
haftaya çarşamba belli olacak.
içimde hep tek olduğuna dair bir his var ama göreceğiz bakalım.
hakkımızda en hayırlısı ne ise onu versin rabbim.

hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :):):):)

benim dünkü değerim 954 çıktı arkadaşlar.heralde ikizler.
haftaya çarşamba belli olacak.
içimde hep tek olduğuna dair bir his var ama göreceğiz bakalım.
hakkımızda en hayırlısı ne ise onu versin rabbim.
Masallhhh cnmmm sende cizelgeni yap artik hamis.. allhim geride kalan arkadaslarimizada nasip etsin.. insallh..

X