2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

nasılsın canım?bende dün başladım tüpe.eşimde örnek vermiş sayımız biraz artmış ama her türden morfolojik bozukluk var.test günün ne zaman?
iyiyim sen nasılsın canım ? Daha trasfer olmadi. İğne kullanıyorum dün kontrolüm vardı 14 yumurta oluşmuş, persembe kontrol var. Pazar yada pazartesi opu... İnşaallah seninde bu tedavin son olur kavuşursun tatlım benim :)

Canim estrofem rahim duvarının kalinlasmasi ve bebeğin yerlesmesin yardimci oluyor transferden 12 gün önce bende almaya başladım şu an transferim oldu 7.gunundeyim ve hala kullanıyorum sabah aç karnına 4 tane içiyorum
Oooo! aç karnına 4 tane mi? aaa belki transferden sonra öyle dozaj oluyordur...transfer öncesi ben şu anda 3 öğün kullanıyorum bir de jel var...

canım rabbim sabır versin. En kısa sürede kavuşursun inşaallah
Çok üzüldüm...sabırlar ve dayanma gücü diliyorum sana. sanırım 1 ay sonra dondurulmuşları deneyebilirsin. sonuç olumsuzsa bir kaç gün sonra adet görürsün. ilaçları kesince doğal haline dönüyor. Allah en kısa sürede hepimize bebişler versin inşallah

Oooo! aç karnına 4 tane mi? aaa belki transferden sonra öyle dozaj oluyordur...transfer öncesi ben şu anda 3 öğün kullanıyorum bir de jel var...
Şöyle anlatayım canın ben transferden 12 gün önce başladım ilk 4 gün 1 tane sonraki 4 gün 2 tane sonraki 4 gün 3 tane transfer gününden bi kacgun önce de 4 taneyi içmeye başladım şu an transferimin 8.gunu hala 4 tane almaya devam ediyorum hamilelik boyunca böyle devam edecekmisim tutarsa inşallah canım ama ben jel kullanmadım hiç hala da kullanmıyorum

Rabbim hamileyim diye yazmayı nasip etsin canım :) inşaallah güzel haberler getireceksin
Canım jelle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum kaç gündür kullanıyorum neden bugün olsun ki kanama bi de bugün kullanmadım akşam gene kanadım rahimden geliyor belliki. Kahverengi akıntı için rahimde kanayan bir yerin kalıntısıdır gibi bişey dedi hemşire. Umutlarım sönüyo gün geçtikçe çok korkuyorum alacağım sonuçtan :KK43:

İNŞALLAHHHHHHH

Şöyle anlatayım canın ben transferden 12 gün önce başladım ilk 4 gün 1 tane sonraki 4 gün 2 tane sonraki 4 gün 3 tane transfer gününden bi kacgun önce de 4 taneyi içmeye başladım şu an transferimin 8.gunu hala 4 tane almaya devam ediyorum hamilelik boyunca böyle devam edecekmisim tutarsa inşallah canım ama ben jel kullanmadım hiç hala da kullanmıyorum
her dr'un tarzı farklı demek ki...Aslında pozitif sonuç alan arkadaşlar bizle hangi yolu izlediklerini paylaşırlarsa bizde dr'larımıza sorar, endişelerimizi atarız. değil mi?

benim dünkü değerim 954 çıktı arkadaşlar.heralde ikizler.
haftaya çarşamba belli olacak.
içimde hep tek olduğuna dair bir his var ama göreceğiz bakalım.
hakkımızda en hayırlısı ne ise onu versin rabbim.
Ayyy süper! ben hep ikiz istiyorum. Olmuşken bi kız bi erkek :KK70:

KIZLARRRR; dün Dr'un odasından çıktım kapının önünde hemşirelerle sohbet ederken Dr'um odasından çıkıp dedi ki :"Folic Acid'e başla"
Ayyyy Allam yaaa bundan daha güzel bi kelime olamaz.Nasıl mutlu oldum anlatamam.Dünden beri "O"an aklımda kendi kendime gülüp duruyorum:KK66:))Sanki bana hamilesin demiş gibiyim en ufacık bi umuda bile sarılıyoruz:KK66:))
çok şekersin :KK70:

her dr'un tarzı farklı demek ki...Aslında pozitif sonuç alan arkadaşlar bizle hangi yolu izlediklerini paylaşırlarsa bizde dr'larımıza sorar, endişelerimizi atarız. değil mi?
Tabi ki canım ama herkezin problemi de farklı problem farklı olunca ilaçlarda tedavilerde farklı oluyor ama aynı sorunu yasiyanlar paylasabilirler aslında mesela bizim tek sorun Sperm sayısı

merhaba arkadaslar benimde dun dondurulmus 2 tane embriyom konuldu ilk tup bebek tutmadi zaten bi tane konmustu 1 ay ara verdik simdi dondurulmuslarla sansimizi denedik dun transferim yapildi ayin 20 sinde test yapicam cok dua edin bu sefer insallah hepimizin yuzu guler gunde 1 bardak suya 41 tane fatiha okuyun yada okutun hepsini sizin okumaniz sart degil ailenize dagitip hergun test yapana kadar bunu uygulayip icin insallah hepimizin bebisleri bize tutunur Allahin izniyle

iyiyim sen nasılsın canım ? Daha trasfer olmadi. İğne kullanıyorum dün kontrolüm vardı 14 yumurta oluşmuş, persembe kontrol var. Pazar yada pazartesi opu... İnşaallah seninde bu tedavin son olur kavuşursun tatlım benim :)
iyilik sağlık sağol canım.14 çok iyi maşallah.inşallah çokta sağlıklıdır hepsi.test yaptırdınızmı bu arada?

Bugün canım çok acıcak evde büyük bir sessizlik olcak herkes arıcak üzülme hayırlısı dicek yarın canım biraz daha acıcak eşim üzülme bidaha yaptırırız biz elimizden geleni yaptık dicek içi oysa içi içini yicek bir sonraki gün canım biraz daha az acıcak göbeğimde kalan morluklar yeşilimsi bi görüntü alacak ve benim her yaşadığım acı biraz daha geçicek sonra adet olucam tekrar tedavi için ataştırmalar başlıcak biliyorum bunlarda geçicek biliyorum ben allahıma sığınıyorum rabbim dilerim ki en kısa zamanda bizede nasip edecek umudumu kaybetmicem rabbim sana sığınıyorum

Bugün canım çok acıcak evde büyük bir sessizlik olcak herkes arıcak üzülme hayırlısı dicek yarın canım biraz daha acıcak eşim üzülme bidaha yaptırırız biz elimizden geleni yaptık dicek içi oysa içi içini yicek bir sonraki gün canım biraz daha az acıcak göbeğimde kalan morluklar yeşilimsi bi görüntü alacak ve benim her yaşadığım acı biraz daha geçicek sonra adet olucam tekrar tedavi için ataştırmalar başlıcak biliyorum bunlarda geçicek biliyorum ben allahıma sığınıyorum rabbim dilerim ki en kısa zamanda bizede nasip edecek umudumu kaybetmicem rabbim sana sığınıyorum
Canım rabbim sabrını veriyor.inşaallah seninde yavrun olacak Allahin izni ile... İki rekat namaz kıl her rekatta fatiha ve ihlas oku..bitince kenzul arş duasini oku... Dualarımız kabul olacak...

X