2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar benim de test günüm bugündü ama dayanamadık akşamdan yaptırdık. Maalesef 0,255 ile negatif :KK43: Hayırlısı Allahtan tabi diyecek birşey kalmıyor insana. Daha zamanı var demek ki.. Artık dondurulmuşlarla devam. En erken ne zaman başlayabiliriz? Bileniniz var mı? Bir de ne zaman adet olurum acaba ben? off yeni bir süreç, yeni sorular...

Bir de bence listeyi güncelleyelim. Negatifleri de ekleyelim ki en azından bu topik için bir istatistik çıkartırız kendimize.

Şu 12 günlük süreçte can yoldaşı oldunuz.. İyi ki varsınız..
Canimm bn malesef negatif yazamiyru,.. Listeye yola dewam diye yaziyrum cunku bu yolun sonu mutlaka..bebk.. nefes aldikca umutlarimiz var olcak..
dualrim sizinle

| nick | Yaş | Sebebİ | Kacıncı Deneme | Sonuç
| umudihar | 25 | erk ek infertılesi | ılk deneme |HAMİŞ:emir_bebek:
| yesılıncı | | pko.erkek ınfertılesi | 2.deneme | Beklemede
| nahre | 23 | erkek ınfertılesı | ılk deneme |Beklemede
| nezoo | 28 | Pko 1 cocugu var | 2.deneme |Beklemede
| sbry | 25 | sebebsız ınfertıle | ılk deneme |Beklemede
| Pbb | 36 | sebepsiz infertile | ilk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|bibebemolsa| 22 | agır pko | İlk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|prensim1975| 38 |erkek ınfrtılesı.rhım drlıgı| 3.deneme |HAMİŞ:emir_bebek:
| RUYA38 | 39 |çiko kıstı-erkek ınfertılesı | ilk deneme | Beklemede
| egelii | 27 | erkek ınfertılesi | ilk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|OzlTzk | 32 | erkek ınfertılesı | 2.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|gokyuzun | 31 | erkek ınfertılesi | ilk deneme |yola dewam
|Atayf | 36 |tup.tkali 1cocugu var | 2.deneme. | HAMİŞ:emir_bebek:
| gypsy84 | 30 | erkek infertilesi. | 2deneme. | yola dewam
| daniel | 31. | endometriozis. | ilk deneme. |HAMİŞ:emir_bebek:
|Jonguil. | 27. | erkek infertilesi. | ilk deneme.| beklemede
|Hcrky | 26. | Pko. . | 3.deneme. . | beklemede
| erre. | 28. | tupler tikali | 2.deneme | beklemede
| cantan3m | 22 | erkek infertilesi | 2.deneme. |beklemede
| rabishlek | 28 | cikolata kisti. | ilk deneme | beklemede
| ayshn | 30 | sebebpsiz infertile | 2.deneme | beklemede
| dere1905| 34 | yumi rezervi azligi| 5.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
| sersak14 | 31 | yumi rezervi azligi| ilk deneme | yola devam.
| ceyb | 29 | sebepsiz infertile | 2.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|Kanbolat| 31 | pko.tupleri tikali|3.deneme| HAMİŞ:emir_bebek:
|Senyeterkiiste|41 | tek tupu var| ilk deneme| Beklemede
|umut2255|34| endometriozis.|ilk deneme|Beklemede

|Sevcanf|28|erkek infertilesi|ilk deneme|Beklemede
|Doga14|35|erkek infertilesi.1oglu var|4.deneme|beklemede
kizlar listeye adini yazdirmak isteyen hamis.. yada.. yola dewam edenler.. yazsin
Yasi
Sebebi
Denemsi
Ne durumda oldugunu.. yazsin..

Ruyammm sen bni ruyanda gormustun dimi... bak ruyan gerck oldu cnm bnmm allhim insallhh sennde hyrli hberlerini almyi nasip etain insallh..
Evet canım senle ikimizin hastanede görmüştüm rüyam gerçek oldu:KK66:)Senin mutlu haberi aldığın gün ben de kendim için mutlu haberi aldım:KK66:))Dr'um kistimin baskılandığını ve başarı şansımın 2 katına çıktığını söyledi:KK66:)Kısmetse 15 gün sonra transferim yapılacak.Inşallah benimde dualarım kabul olur ve ben de mutlu haberi paylaşırım canım:KK66:))
Senin için çok mutlu oldum canım.Burda hepimize umut oluyorsun:KK66:)Allah razı olsun canım..Dualarında bize de yer ver,Hamilelerin duası kabul olurmuş:KK66:))

Ne güzel canım burda hepimizin ayrı ayrı sıkıntıları var ama derdimiz ortak o yüzden içimizden birinin sıkıntısının geçmesi güzel haberlerini almak hepimizi mutlu ediyor. rabbim dua eden kullarını geri çevirmezmiş İnşallah sonunda rabbim nasip edecek hepimize
Canım benim ne doğru söylüyorsun:KK66:)Her güzel haberde mutlu oluyoruz seviniyoruz :KK66:)Inşallah güzel haberlerin devamı gelir:KK66:)Allah bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder:KK66:))

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..

Canımm, çok sevindimm, Allah sağlıkla, huzurla kucağınıza almayı nasip etsin inşallahhh. Slogana devam, o bebek bu eve girecek :emir_bebek::KK73:

Evet canım senle ikimizin hastanede görmüştüm rüyam gerçek oldu:KK66:)Senin mutlu haberi aldığın gün ben de kendim için mutlu haberi aldım:KK66:))Dr'um kistimin baskılandığını ve başarı şansımın 2 katına çıktığını söyledi:KK66:)Kısmetse 15 gün sonra transferim yapılacak.Inşallah benimde dualarım kabul olur ve ben de mutlu haberi paylaşırım canım:KK66:))
Senin için çok mutlu oldum canım.Burda hepimize umut oluyorsun:KK66:)Allah razı olsun canım..Dualarında bize de yer ver,Hamilelerin duası kabul olurmuş:KK66:))
Canimmmmm cok sewindimm sende.. geliyrsun merak etme.. cok sewindim kistinin gecmeaine.. canimmm gerckkten.. allh hepimizden raI.olsun allhim.. allhim dualarimizi kabul etcek...

KIZLARRRR; dün Dr'un odasından çıktım kapının önünde hemşirelerle sohbet ederken Dr'um odasından çıkıp dedi ki :"Folic Acid'e başla"
Ayyyy Allam yaaa bundan daha güzel bi kelime olamaz.Nasıl mutlu oldum anlatamam.Dünden beri "O"an aklımda kendi kendime gülüp duruyorum:KK66:))Sanki bana hamilesin demiş gibiyim en ufacık bi umuda bile sarılıyoruz:KK66:))

KIZLARRRR; dün Dr'un odasından çıktım kapının önünde hemşirelerle sohbet ederken Dr'um odasından çıkıp dedi ki :"Folic Acid'e başla"
Ayyyy Allam yaaa bundan daha güzel bi kelime olamaz.Nasıl mutlu oldum anlatamam.Dünden beri "O"an aklımda kendi kendime gülüp duruyorum:KK66:))Sanki bana hamilesin demiş gibiyim en ufacık bi umuda bile sarılıyoruz:KK66:))
Isteee hrpp boleee dewammm et ruyam bu is olacak... hadi hyrli olsun cnm folio mu kulln dedi mrka verdimi ne kllncksin simcik

Huhuhu başka sonuç alan yokmu ya burada oğlum olursa adi şimdiden belli (UMUt ) kizima isim yokmu sandiniz teyzeleri oda (RÜYA) eeee ne diyelim hayaller olmasa yaasayamayiz ne yapalim biz hayalini kuralim Rabbim bugün onuzmuze getirir insallah :110:
Canım ben de kız yada erkek farketmez adını MUCİZE'mi koysam diyorum:KK66:))

X