2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ilk denememdi bu 2 embriyo olmuştu doktor çok iyi demişti 2 si de 1.kaliteydi 8 hücreli Anatolia hakan yaralı doktorum 5 yıllık evliyim yumurta rezervim azmis esimde hiçbir problem yok durumumuz böyle
ALLAHIM dilerse hepsi boş canımcım yeterki yürekten inan ve iste olacak bizimde bebislerimiz. Bizde 4.5 yıllık evliyiz eşim de ileri hareketli sperm az onun dışında bir sorunumuz yok bak normalde çok önemli bir sorun yok gibi görünüyor ama olmadı Rabbim dilesin yeter ki..

Ilk denememdi bu 2 embriyo olmuştu doktor çok iyi demişti 2 si de 1.kaliteydi 8 hücreli Anatolia hakan yaralı doktorum 5 yıllık evliyim yumurta rezervim azmis esimde hiçbir problem yok durumumuz böyle
Benim de ilk denememdi arkadaşım kayseri acibadem dr.Turgut A

kizlarrr hepinize iyi aksamlarr.....
yazim biraz uzun olacak ama lutfen bana birseyler soyleyin yoksa cildirmak uzereyim ben gecen ay dondurulmus embriyo transferimden once adetim 1 hafta erken geldi ve benim transferim ayin 15 inde oldu yumurta buyuklugum icin gonal kullandim neysee tutmadi...bu ayki adetim ayin 29 unda geldi hesaplamama gore benim bu ayki transferim ayin 16 si gibi falan olmasi gerekiyodu tabi intrenette okuduklarima bakarak hani adetin 17. ve 21.gunleri arasinda diye...doktor bana randevuyu adetimin 13.gune verdi ama ben daxanamadim bugun gittim kontrole ve kan aldi bi baktim demiski bugun catlatma ignesi olsun cumada transfer demis sasdim kaldim cuma gunu adetimin 15.gunu oluyo sizce bu tedavi ne kadar dogru buranin doktorlari tuhaf olduklari icin bi aciklamada yapmamis....
Canim benim transferim dondurulmuslarla adetin 16.gunu yapildi.cok sukur simdi hamileyim.su aciklama yapmayan kil dönmelerinede ayrica uyuz oluyorum.sen icini ferah tut tatlim.akisina birak kendini.olmadimi... bi daha bi daha dene...

Kızlar nolur bana bişe deyin çıldırcam :KK43:
Transferin 6.günüydü bugün sabah kanamam oldu akşama kadar da hep kahverengi lekelenmeler devam etti vajinal jelden tekrar progestan iğneye geçtik. Şimdi tam yatıcam baktım gene kan gelmiş :KK43: böyle olanlar var mı aramızda bişey söyleyin bacılarım çıkmaza girdim umudum hep çöp yaaaa :KK43: :KK43:

Kızlar nolur bana bişe deyin çıldırcam :KK43:
Transferin 6.günüydü bugün sabah kanamam oldu akşama kadar da hep kahverengi lekelenmeler devam etti vajinal jelden tekrar progestan iğneye geçtik. Şimdi tam yatıcam baktım gene kan gelmiş :KK43: böyle olanlar var mı aramızda bişey söyleyin bacılarım çıkmaza girdim umudum hep çöp yaaaa :KK43: :KK43:
Cnm jel tahriş etmmiş olabilir ben koparıyom ucunu plastik ya diken gibi kalıuo bazen canım acıyo resmen ama benimki folofoş oldu artık 3 senedir dr larda etki etmedi demek senin tenin nazik öyle düşündüm yani:)

Cnm jel tahriş etmmiş olabilir ben koparıyom ucunu plastik ya diken gibi kalıuo bazen canım acıyo resmen ama benimki folofoş oldu artık 3 senedir dr larda etki etmedi demek senin tenin nazik öyle düşündüm yani:)
Canım jelle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum kaç gündür kullanıyorum neden bugün olsun ki kanama bi de bugün kullanmadım akşam gene kanadım rahimden geliyor belliki. Kahverengi akıntı için rahimde kanayan bir yerin kalıntısıdır gibi bişey dedi hemşire. Umutlarım sönüyo gün geçtikçe çok korkuyorum alacağım sonuçtan :KK43:

Canım jelle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum kaç gündür kullanıyorum neden bugün olsun ki kanama bi de bugün kullanmadım akşam gene kanadım rahimden geliyor belliki. Kahverengi akıntı için rahimde kanayan bir yerin kalıntısıdır gibi bişey dedi hemşire. Umutlarım sönüyo gün geçtikçe çok korkuyorum alacağım sonuçtan :KK43:
Cnm korkma inşAllah yerleşme kanamasıdır Rabbim yüzünü güldürsün inşAllah üzülme sen❤️❤️

Canimmmmmmm cok cok cok sevindim,rabbim guzel kalbine gore verdi cok sukur,allah tamamina erdirsin insallah seni ve esini tebrik ederim, ayyy cok cok mutlu oldummmmmm
Loveforummmm sukur yarbbimize.. allhim simdi aklim geride kalanlarda.. allhim hepsinee nasip.etcekk.. rabbim cokkk buyukk.. allh razi olsun vnm bnm..

Canimmm gunlerdir seni takip ediyorum. Nasil sevindim anlatamam. Kendim hamile kalmış gibi mutluyum şu an. Allah tamamina erdirsin. Sag salim kavusmayi kismet etsin insallah.
Aminn kuzummmm allhim sanada.burdaki herkesede nasip etcek.. her duamda hepinuz varsiniz.. dua edin hep sukur.. dua.. allh dilklerini kabul etvek allh yar ve yardimcimiz olsu...

Herkese selamlar.bugun neler oldu neler.tedavi yaptirdigim hastaneden aradılar. yalnis tarih vermişler meğer. yarin yaptirmam gereken gebelik testini bugün yaptirmam gerekiyormuş. eşimi cagirdim hemen gittik iki saat bekledik ve sonuç 0,28.maalesef sonuç negatif.o an çok kötü oldum ama hiç aglamadim.suan tevekkül ediyorum. ve rabbime guveniyorum.hep hayırlısıni istedik bundada bir hayir vardir dedik.belki bizim bilmediğimiz daha güzel bişi bizi bekliyor. bizler bilemeyiz umitsizlik bize yakışmaz arkadaşlar. Haber vermek istedim. hayırlısı ne ise olsun herkes için. .
Canimmmmmmmm sennle gurr duyyorum geecektenn hepimiz buyuk bir sinvdayiz kulum banami doncek yoksa sirtini donup isyan mi etcek diye sen allhi sewindirdin.. ona layik bir kul oldugunu goaterdin.. allhim sana kapilarini sonsuz acicak.. allhim dualarini duycak.. insallh.. allh yar ve uarsimcin olsun..

Yaaa niyee bana dua etmiyorsunuz :KK43:((
Canimmmm en guzel dua sesiz yapilan duadir .. allhimmm sanda yardim etainn cnmm bnmm uzulme... ben hepinize dua ediyrum rabbim sennde guzel hberlerini gtrcekkk insallllllaaahhhh kurbn oldugum rabbim cenntinden bir mlek gondercek.. senn ve burda bekleyn herkes icin..amun ecmain

X