2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım östrojen hormonu adetle başlancak lucrinde kullanmadınmı
hayır lucrin de kullanmadım, şimdi adetin ikinci günü climera forte adında bir şeffaf bant kullanıyorum. rahim duvarı içinmiş. donmuş embriyolar beni bekliyor. 17 si kontrol her şey yolundaysa 19 u transfer, belki o iki günde verir, bilmiyorum..

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
canım ne güzel bir haber bu tebrikler rabbim tamamına erdirsin

Kizlarr sakin umudunuzu yitrmeyinn sakinnnnnnn allhim rahmimize can vercekk hepimizinn allh hepimizin yatdimcisi olsunn bnmm guzel annisleri,mm allhim hepimizi sewindirsin dualarims sizinle.. hepinizi cokk ama.vokk sewiyrummm. Bol bebsli topikler olsun.. yuce rabbim seaimizi duysun.. kucagimiza almyi nasip etsin..
Allahh sağ salim kucağına almayı nasip etsinn

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
Canimmmmmmm cok cok cok sevindim,rabbim guzel kalbine gore verdi cok sukur,allah tamamina erdirsin insallah seni ve esini tebrik ederim, ayyy cok cok mutlu oldummmmmm

Cnm bnmm bnnn inan sana ne diycegimi bilmiyrum... allhimm sanada nasip etcek bk sakinnnnn umudunu kirma yemin ederim dualrim hepinizle.. simdi okurken gordum ozurdilerim sakinn kndini hirpalama.. allhim.. yr ve yrdimcimuz olsun.. biz hep burdayiz allhin izniyle..

Canimmm gunlerdir seni takip ediyorum. Nasil sevindim anlatamam. Kendim hamile kalmış gibi mutluyum şu an. Allah tamamina erdirsin. Sag salim kavusmayi kismet etsin insallah.

hayır lucrin de kullanmadım, şimdi adetin ikinci günü climera forte adında bir şeffaf bant kullanıyorum. rahim duvarı içinmiş. donmuş embriyolar beni bekliyor. 17 si kontrol her şey yolundaysa 19 u transfer, belki o iki günde verir, bilmiyorum..
Lucrin dondurulmuş naklinde kullanılmıyor. Sana da vermemeleri normal. Yumurtalar toplanırken kullanılan bir ilaç o. Rahmi hazırlamak için estrofem kullanıyorum ben. 3 gün sonra dondurulmuşlarımı nakledecekler. Bugün de rahim içi jel Crinone'e başladım. Zaten bu iki ilacı Allah nasip ederde hamile kalırsam hep kullanacağım. Sen yeter ki iste sanırım her dr'un farklı bir ilacı var ama dondurulmuşlarla olan şu anki işlemim bu durumda. Sevgiler

Lucrin dondurulmuş naklinde kullanılmıyor. Sana da vermemeleri normal. Yumurtalar toplanırken kullanılan bir ilaç o. Rahmi hazırlamak için estrofem kullanıyorum ben. 3 gün sonra dondurulmuşlarımı nakledecekler. Bugün de rahim içi jel Crinone'e başladım. Zaten bu iki ilacı Allah nasip ederde hamile kalırsam hep kullanacağım. Sen yeter ki iste sanırım her dr'un farklı bir ilacı var ama dondurulmuşlarla olan şu anki işlemim bu durumda. Sevgiler
evet haklısın, her doktorun tarzı farklı. senin durumun benden önde, umarım iyi haberlerini alırım, iyi geceler :)

evet haklısın, her doktorun tarzı farklı. senin durumun benden önde, umarım iyi haberlerini alırım, iyi geceler :)
Teşekkür ederim, dilerim Allahım açtığım ellerimi boş çıkarmaz :) süreç içinde zaten haberleşiyor oluruz. Nakil kolayda sonrası 12 gün sanırım geçmek bilmeyecek...tatlı uykular

merhaba, estrofem ne için kullanılıyor? bana doktorum vermedi de.. benzer süreçteyiz.
Canim estrofem rahim duvarının kalinlasmasi ve bebeğin yerlesmesin yardimci oluyor transferden 12 gün önce bende almaya başladım şu an transferim oldu 7.gunundeyim ve hala kullanıyorum sabah aç karnına 4 tane içiyorum

Herkese selamlar.bugun neler oldu neler.tedavi yaptirdigim hastaneden aradılar. yalnis tarih vermişler meğer. yarin yaptirmam gereken gebelik testini bugün yaptirmam gerekiyormuş. eşimi cagirdim hemen gittik iki saat bekledik ve sonuç 0,28.maalesef sonuç negatif.o an çok kötü oldum ama hiç aglamadim.suan tevekkül ediyorum. ve rabbime guveniyorum.hep hayırlısıni istedik bundada bir hayir vardir dedik.belki bizim bilmediğimiz daha güzel bişi bizi bekliyor. bizler bilemeyiz umitsizlik bize yakışmaz arkadaşlar. Haber vermek istedim. hayırlısı ne ise olsun herkes için. .

Canlar yarın 13. Günüm tekrar teste gidicem sabah sonuc ögleden snra cıkar nasipse inşAllah artmıştır bebeklerim gündün güne tutunuyolardır inşAllah Rabbim herkesin kucaklarını yumuşak totişlerle doldursun inşAllah çifter çifter ya Rabbim❤️❤️
Ay pardon 14. Günüm:)

Rabbim sabır versin canım.en güzelini yapmışsın.. İnşaallah bir daha ki sefere kavuşursun
Herkese selamlar.bugun neler oldu neler.tedavi yaptirdigim hastaneden aradılar. yalnis tarih vermişler meğer. yarin yaptirmam gereken gebelik testini bugün yaptirmam gerekiyormuş. eşimi cagirdim hemen gittik iki saat bekledik ve sonuç 0,28.maalesef sonuç negatif.o an çok kötü oldum ama hiç aglamadim.suan tevekkül ediyorum. ve rabbime guveniyorum.hep hayırlısıni istedik bundada bir hayir vardir dedik.belki bizim bilmediğimiz daha güzel bişi bizi bekliyor. bizler bilemeyiz umitsizlik bize yakışmaz arkadaşlar. Haber vermek istedim. hayırlısı ne ise olsun herkes için. .

X