2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

[\QUOTE]="nezooo, post: 36822797, member: 143179"]teşekkür ederim canım hayırlısı bakalım biraz ağrım var ama çok,şükür Eyüp le biraz. Zor oluyor dinlemedim[/QUOTE]
Gecmiz olsun tatlm dikkat et kendine yavrum

R
canıııııııııııııııııııııııııııııııııııım çok sevindim allah tamamına erdirsin inan çok mutlu oldum
RoooooooSemmmmmmmmm sagolsin.cnmm bnmmmm. Allhhim hepimuze nasip etsinnn bu hberi almyi... kucklarimiza almaui ..allh razi olsun..

RUYA38post: 36823136 .!.:
Kızlar slm iyi akşamlar:KK66:))Bugün Dr'a kontrole gittim dediğine göre çok şükür ki çikolata kistim ile ilgili güzel gelişmeler var:KK66:)Menapoz süreci işe yaramış ve yarından itibaren transfer hazırlıklarına başlıcam.Kısmetse 15 gün sonrada bebişlerimi yuvalarına yerleştircez:KK66:))
Slm canim hakkinda hayirlisi olsun gordumuz gibi umut umudumu iyi olsunki iyilerle karsilasalim canm

Huhuhu başka sonuç alan yokmu ya burada oğlum olursa adi şimdiden belli (UMUt ) kizima isim yokmu sandiniz teyzeleri oda (RÜYA) eeee ne diyelim hayaller olmasa yaasayamayiz ne yapalim biz hayalini kuralim Rabbim bugün onuzmuze getirir insallah :110:

Ben muayane giderken Bile ağlayarak gidiyorum gerçekten tarifi çok zor bi duygu yaşıyoruz Kim bilir hamile kalsak İnşallsh nasıl duygu olur
O zaman beni kimse tutamaz oturur aglarim zaten sulu gozun tekiyim :) mutluluktan aglayalim insallah canim bundan sonrasi Rabbime kaldi o neylerse guzel eyler sabredip beklicez

Umudum Rüyam sabirsizlikla sizleri bekliyorum geleceğiniz günü nasipse iple cekiyorum iyiki sizler varsini iyiki bi siteye girmisim desteklerle hepimiz birbirimize umut oluyoruz kozlar oluyorum sizleriiiiiiii

Huhuhu başka sonuç alan yokmu ya burada oğlum olursa adi şimdiden belli (UMUt ) kizima isim yokmu sandiniz teyzeleri oda (RÜYA) eeee ne diyelim hayaller olmasa yaasayamayiz ne yapalim biz hayalini kuralim Rabbim bugün onuzmuze getirir insallah :110:
Ayy benimde hayalim bir kiz bir erkek kiz azra erkek arda :KK4::KK4:tabii ki saglikli sihhatli olsun gerisi bos:KK37:

Ahh canım benim ya nolur üzme kendini gerçekten çok zor herkes arıyor olmadı diyorum başka bir şey çıkmıyor bogazim dügumleniyor Allahım hepimizin kucagini doldursun. Sonradan kendi kendime düşünüyorum ya tutup tekrar kaybetseydim diyorum pıt pıt o melek kalbini duysaydım o çok daha zordur Allah kimseye yasatmasın. Kendimizi çok üzüldüm de yüce Rabbimin zoruna gitmesin çok şükür bir umudumuz var. Senin kaçıncı denemeydi canım nerede yaptirmistim?
Ilk denememdi bu 2 embriyo olmuştu doktor çok iyi demişti 2 si de 1.kaliteydi 8 hücreli Anatolia hakan yaralı doktorum 5 yıllık evliyim yumurta rezervim azmis esimde hiçbir problem yok durumumuz böyle

Umudihar canım tebrik ederim Allah yardımcın olsun Rabbim sana sağlıklı sıhhatli nur topu gibi bebisler nasip etsin inş sağlıkla kucağına almayı öpüp koklamayi nasip etsin senin adına çok sevindim bitanem tebrik ederim çok öpüyorum

Umudihar canım tebrik ederim Allah yardımcın olsun Rabbim sana sağlıklı sıhhatli nur topu gibi bebisler nasip etsin inş sağlıkla kucağına almayı öpüp koklamayi nasip etsin senin adına çok sevindim bitanem tebrik ederim çok öpüyorum
Cnm bnmm bnnn inan sana ne diycegimi bilmiyrum... allhimm sanada nasip etcek bk sakinnnnn umudunu kirma yemin ederim dualrim hepinizle.. simdi okurken gordum ozurdilerim sakinn kndini hirpalama.. allhim.. yr ve yrdimcimuz olsun.. biz hep burdayiz allhin izniyle..

slm canım evet ben de seni hatırlıyorum.o topikte yüzümüz gülmedi inş bunda güler,hayırlı haberlerimizi alırız.ben donmuşla deniycem ve ilaca başladım.büyük ihtimal 20-23 arası transferim olacak inş.senin nasıl gidiyor.

selam canım benimde donmuslarla olucak zaten ilk deneme ama transfer yarım kalıp dondurulmustu cuma adetin 21.gunu lucrin iğne başlıycak haftaya adet estrofem baslancak başka neler olur bu surecte beraber sayılırız

| nick | Yaş | Sebebİ | Kacıncı Deneme | Sonuç
| umudihar | 25 | erk ek infertılesi | ılk deneme |Beklemede
| yesılıncı | | pko.erkek ınfertılesi | 2.deneme | Beklemede
| nahre | 23 | erkek ınfertılesı | ılk deneme |Beklemede
| nezoo | 28 | Pko 1 cocugu var | 2.deneme |Beklemede
| sbry | 25 | sebebsız ınfertıle | ılk deneme |Beklemede
| Pbb | 36 | sebepsiz infertile | ilk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|bibebemolsa| 22 | agır pko | İlk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|prensim1975| 38 |erkek ınfrtılesı.rhım drlıgı| 3.deneme |Beklemede
| RUYA38 | 39 |çiko kıstı-erkek ınfertılesı | ilk deneme | Beklemede
| egelii | 27 | erkek ınfertılesi | ilk deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|OzlTzk | 32 | erkek ınfertılesı | 2.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|gokyuzun | 31 | erkek ınfertılesi | ilk deneme |Beklemede
|Atayf | 36 |tup.tkali 1cocugu var | 2.deneme. | HAMİŞ:emir_bebek:
| gypsy84 | 30 | erkek infertilesi. | 2deneme. | Beklemede
| daniel | 31. | endometriozis. | ilk deneme. |HAMİŞ:emir_bebek:
|Jonguil. | 27. | erkek infertilesi. | ilk deneme.| beklemede
|Hcrky | 26. | Pko. . | 3.deneme. . | beklemede
| erre. | 28. | tupler tikali | 2.deneme | beklemede
| cantan3m | 22 | erkek infertilesi | 2.deneme. |beklemede
| rabishlek | 28 | cikolata kisti. | ilk deneme | beklemede
| ayshn | 30 | sebebpsiz infertile | 2.deneme | beklemede
| dere1905| 34 | yumi rezervi azligi| 5.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:

sersak14 | 31 | yumi rezervi azligi| ilk deneme | beklemede
| ceyb | 29 | sebepsiz infertile | 2.deneme | HAMİŞ:emir_bebek:
|Kanbolat| 31 | pko.tupleri tikali|3.deneme| HAMİŞ:emir_bebek:

Beni de eklersen sevinirim. senyeterkiiste- 41- tek tüpüm var, yaş ileri- ilk deneme- beklemede

selam canım benimde donmuslarla olucak zaten ilk deneme ama transfer yarım kalıp dondurulmustu cuma adetin 21.gunu lucrin iğne başlıycak haftaya adet estrofem baslancak başka neler olur bu surecte beraber sayılırız
merhaba, estrofem ne için kullanılıyor? bana doktorum vermedi de.. benzer süreçteyiz.

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..

canım tebrik ederim rabbim nazardan korusun hayırlısı olsunnnnnn :):):):)::)):)

X