2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kizlarrr hepinize iyi aksamlarr.....
yazim biraz uzun olacak ama lutfen bana birseyler soyleyin yoksa cildirmak uzereyim ben gecen ay dondurulmus embriyo transferimden once adetim 1 hafta erken geldi ve benim transferim ayin 15 inde oldu yumurta buyuklugum icin gonal kullandim neysee tutmadi...bu ayki adetim ayin 29 unda geldi hesaplamama gore benim bu ayki transferim ayin 16 si gibi falan olmasi gerekiyodu tabi intrenette okuduklarima bakarak hani adetin 17. ve 21.gunleri arasinda diye...doktor bana randevuyu adetimin 13.gune verdi ama ben daxanamadim bugun gittim kontrole ve kan aldi bi baktim demiski bugun catlatma ignesi olsun cumada transfer demis sasdim kaldim cuma gunu adetimin 15.gunu oluyo sizce bu tedavi ne kadar dogru buranin doktorlari tuhaf olduklari icin bi aciklamada yapmamis....

Canım ağla ağla bir hal oldum cok hayal kurmustum bugün kurban kesecektim Allahım güç ver sabır ver ne çok acıtıyor canımı hala inanamıyorum bende sordum hemşire tabi doktorla gorusmedim gerek yok boşu boşuna girmeyin öyle şeylere olmadı artık olmaz dedi Allahtan umut kesilir mi bende düşünüyorum
Ahh canım benim ya nolur üzme kendini gerçekten çok zor herkes arıyor olmadı diyorum başka bir şey çıkmıyor bogazim dügumleniyor Allahım hepimizin kucagini doldursun. Sonradan kendi kendime düşünüyorum ya tutup tekrar kaybetseydim diyorum pıt pıt o melek kalbini duysaydım o çok daha zordur Allah kimseye yasatmasın. Kendimizi çok üzüldüm de yüce Rabbimin zoruna gitmesin çok şükür bir umudumuz var. Senin kaçıncı denemeydi canım nerede yaptirmistim?

Tatlım seni sanki varıkosel topiginden hatırlıyorum. Allahım bu yolda yardımcımız olsun artık yüzduk yüzduk kuyruğuna geldik inşallah hepimiz sonunda mutlu olur bebeklerimize kavuşuruz.:KK70:
slm canım evet ben de seni hatırlıyorum.o topikte yüzümüz gülmedi inş bunda güler,hayırlı haberlerimizi alırız.ben donmuşla deniycem ve ilaca başladım.büyük ihtimal 20-23 arası transferim olacak inş.senin nasıl gidiyor.

umudihar, post: 36820753, member: 505821"]Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
Tatlm hayirlisi olsun Rabbim once kalp sesini duymayi sorada kucagina almaya nasip etsin inşallah yavrum ay bugün meraktan catladim valla böle hayirli haberlerde bize ornek oluyor masllah masllah canim:emir_bebek::nazar:

slm canım evet ben de seni hatırlıyorum.o topikte yüzümüz gülmedi inş bunda güler,hayırlı haberlerimizi alırız.ben donmuşla deniycem ve ilaca başladım.büyük ihtimal 20-23 arası transferim olacak inş.senin nasıl gidiyor.
Ahh Canım ne umutlarla varıkosel topiginde bekliyorduk.rabbim inşaallah bu yolda yardımcımız olur. Tatlım benim de bugün ilk kontrolüm vardı 10/11 mm boyutlu solda 3 sağda 8 yumurta var. Inşallah daha artar yumurtalar erkek infertilitesi olduğu için ne kadar yum o kadar şans demek.senin kaç yum toplanmıştı canım ? Sanırım benim opu pazartesi olur transfer bakalım yumlar kaçıncı güne kadar dayanacak

Kizlarr sakin umudunuzu yitrmeyinn sakinnnnnnn allhim rahmimize can vercekk hepimizinn allh hepimizin yatdimcisi olsunn bnmm guzel annisleri,mm allhim hepimizi sewindirsin dualarims sizinle.. hepinizi cokk ama.vokk sewiyrummm. Bol bebsli topikler olsun.. yuce rabbim seaimizi duysun.. kucagimiza almyi nasip etsin..
Canım gözün Aydın çok ama çok sevindim:KK66:)Allah tamamını erdirsin:KK66:))

hayırlı olsun canım,nasıl geçti transfer zormuydu...hayırlı haberini merakla bekliyorum.
Sagol canin ben biraz heycan yaptim idrarim var sandim ama yokmus tam yattim giremedi doktor rahme sonra takti sondayi basti suyu pat sikistim aninda sonrasi 2 dk birazcik aciyor cok sukur kanamam falan olmadi agrim birazcik var

Amin canim insallah Rabbim hepimizi guldursun gozumun onunde gitmiyor o koyulduklari an cok agladim o ani gorunce tarifi yokmus bunun:nazar:
Ben muayane giderken Bile ağlayarak gidiyorum gerçekten tarifi çok zor bi duygu yaşıyoruz Kim bilir hamile kalsak İnşallsh nasıl duygu olur

Kızlar slm iyi akşamlar:KK66:))Bugün Dr'a kontrole gittim dediğine göre çok şükür ki çikolata kistim ile ilgili güzel gelişmeler var:KK66:)Menapoz süreci işe yaramış ve yarından itibaren transfer hazırlıklarına başlıcam.Kısmetse 15 gün sonrada bebişlerimi yuvalarına yerleştircez:KK66:))

Kızlar slm iyi akşamlar:KK66:))Bugün Dr'a kontrole gittim dediğine göre çok şükür ki çikolata kistim ile ilgili güzel gelişmeler var:KK66:)Menapoz süreci işe yaramış ve yarından itibaren transfer hazırlıklarına başlıcam.Kısmetse 15 gün sonrada bebişlerimi yuvalarına yerleştircez:KK66:))
Ne güzel canım burda hepimizin ayrı ayrı sıkıntıları var ama derdimiz ortak o yüzden içimizden birinin sıkıntısının geçmesi güzel haberlerini almak hepimizi mutlu ediyor. rabbim dua eden kullarını geri çevirmezmiş İnşallah sonunda rabbim nasip edecek hepimize

Tatlm hayirlisi olsun Rabbim once kalp sesini duymayi sorada kucagina almaya nasip etsin inşallah yavrum ay bugün meraktan catladim valla böle hayirli haberlerde bize ornek oluyor masllah masllah canim:emir_bebek::nazar:
Allh razi olsun cnmm allhim hepimuze nasip etsin.. kucagimiza almayi.. iste ozamn rahtliycaz aslinda..rbbim herseyin hyrkisini versin..

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
canıııııııııııııııııııııııııııııııııııım çok sevindim allah tamamına erdirsin inan çok mutlu oldum

X