2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
tebrikler tatlım.allahım bizlere verdiğin manevi desteği bebişinle müfakatlandırdı.çok güzel bi anne olacaksın sen canım.

UOTE="umudihar, post: 36821038, member: 505821"]Atayfmmm. Sen de bnm en buyuk umudmdun 2.gun embrysu.. bizmkisi.. allh hepinizden tazi.olsun.. allhim simdi keseyi gormeyi sonra ayy bilmiytum bacim.. doktrumu aradim.. oda sewindi.. saskinim hala[/QUOTE]
Ay cok sevindim canim ya tum gun senin sonuçları okumak icin girdim ciktim İnşallah yakinda bebisinin kalp atislarini duyarsin canim

Can arkadaslarim bnm topigimin guzel yurekli anneleriiiii iyi dilkleriniz icin allh raI olsun.. hepiniz aklimdasiniz o bebk bu ewe girecekkk sakin umudlarinizi yitrmyin..yuce rabbim ol desinn yetrkii ol desin.. ol. Ve oldu.. sakin imitlerinizi koreltmeyin hepinize tek tek tek tesekkur ederimm allhim hepinizin dualarini kabul etsin.. allhim kucaklarimizi bos birakmasin.. yar ve yardimcimiz olsun.. allh tekrar tekrar razi olsun cumlelerin. Ittigi yeedeyim.suan.. bnm ocin dua edenler.. dualrim hepiniz icin her yagmur damlasinda dua edin.. O yeri gogu inleten rabbim.. yunurtaya can veren rabbim.. cenin yawrularimiza can bbizlere de cann cenntinden can emanet edecek.. allhim hepimizin yuznu guldursun..

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
hayırlı olsun tebrikler

haziran cnmm benim durumunu az once okudum cok gecmis olsun nasilsin simdi iyimisin rabbim bebeginle seni hep korusunn

Canım hiç önemli deil çok şükür Bikaç saattir iyiyim ama zor günler geçiriyorum bel ağrısı vardı gece şiddeti ağlattı uyutmadı beni şimdi geçti kasıklarımda batma var lekelenme çok Az devam ediyo bunlar iyi mi kötü mü bilmiyorum kanamam ikinci gün sabah bitti ama ne bileyim ya kuşku içinde olmak lekelenme normal mi ki cumaya randevum var bakalım hayırlısı artık

araya haftasonu girdi cevap veremedim özür dilerim :KK37: evet kendimi bildiğimden beri :KK70:bu arada kendimi dışarıya vurdum. Perşembeye 3 gün kaldı. Seninde sadece 2 günün var transfere...dışarıdan bakıldığında cool gözüküyorum, çaktırmıyorum heyecan, endişe ve korkumu ama içten içe kemiriyorum kendimi...2. denemem olumlu olsun lütfen Allahım. sen neler yaptın? öpüyorum
Canim ben tranferimi oldum bebeklerimide aldim geldim bugun su an 3 canliyiz bakalim insallah birakmazlar beni

merhaba, benim yedi tane donmuşum var. climara forte adında şeffaf bir bant kullanıyorum. rahim duvarı inceliği içinmiş. 17 eylül de kontrolüm var. yaşım 41, doktorum dikkatli gidiyor. Allahıma şükür bir sorunumuz yok. Bu ilk deneme , bir tek yaş var, ancak her şey yolunda diyorum ...
canım kusura bakma yeni gördüm yazını.benim de 17 eylül de kontrolüm var.dün estrofeme başladım.10 gü kullanıp 11.gün kontrol ve transfer tarihi belli olacak.senin o zaman transferin belli olur heralde.yine haberleşelim...

Canım hiç önemli deil çok şükür Bikaç saattir iyiyim ama zor günler geçiriyorum bel ağrısı vardı gece şiddeti ağlattı uyutmadı beni şimdi geçti kasıklarımda batma var lekelenme çok Az devam ediyo bunlar iyi mi kötü mü bilmiyorum kanamam ikinci gün sabah bitti ama ne bileyim ya kuşku içinde olmak lekelenme normal mi ki cumaya randevum var bakalım hayırlısı artık

canimmm yaa insaallah gececek bu gunler sen dikkat et yeterki surekli uzan ve doktorunlada iletisimde ol hep bizim tedavilerimiz zor geciyo ondandir insaallah korkulacak birsey olmayacak emin ol dualarimiz seninle hep bebegin seninle olacak....

Canlarim ben bebislerimi aldimda geldim :) cok mutluyum cok bugun ki duygunun tarifi yok onlari gordum koyulurken o nasil bir andir Rabbim mucize dua edin bebeklerim kalsin benimle birakmasinlar beni
Canım benim hadi İnşallsh sıkı tutunur annesini bırakmayacak yavrun. Rabbim inşallah yüzünü güldürür.

Canlarim ben bebislerimi aldimda geldim :) cok mutluyum cok bugun ki duygunun tarifi yok onlari gordum koyulurken o nasil bir andir Rabbim mucize dua edin bebeklerim kalsin benimle birakmasinlar beni
hayırlı olsun canım,nasıl geçti transfer zormuydu...hayırlı haberini merakla bekliyorum.

X