2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlarr sakin umudunuzu yitrmeyinn sakinnnnnnn allhim rahmimize can vercekk hepimizinn allh hepimizin yatdimcisi olsunn bnmm guzel annisleri,mm allhim hepimizi sewindirsin dualarims sizinle.. hepinizi cokk ama.vokk sewiyrummm. Bol bebsli topikler olsun.. yuce rabbim seaimizi duysun.. kucagimiza almyi nasip etsin..
Ayyyy canımmm ballı annemm benimm yerim senin o tutunan minikleriniii Rabbim sana şükürler olsun kalbim nasıl küt küt varya kendime nasıl sevindiysem sizede öyle sevindim şükür yaaa çok mutluyum çokk dikkat et kendine cnm nolur dahada tutunsun minik kuzumuz❤️❤️❤️

Kizlarr sakin umudunuzu yitrmeyinn sakinnnnnnn allhim rahmimize can vercekk hepimizinn allh hepimizin yatdimcisi olsunn bnmm guzel annisleri,mm allhim hepimizi sewindirsin dualarims sizinle.. hepinizi cokk ama.vokk sewiyrummm. Bol bebsli topikler olsun.. yuce rabbim seaimizi duysun.. kucagimiza almyi nasip etsin..
Aminnnnnnnnnnnnnnnnn canım

Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
Kizlarr
Degerim 43 cikmis... 2.gun embrysu.. ve 10.gunum.. allbim hepinizinduaaini duydu.. allh hepinizden razi olsun.. allhim hepimize yardim etain.. insallh.. suan elim ayagim ttriyr.. burdan hasimato hastalarina sesleniyrum sakin olmaz diye korkmayin.. bnm suan tsh 11e cikmis.. doktru ardim cvp bkliyrum.. hepinizi vok seviyrum..
Gozun aysin cnm rabbim bizimde yuzumuzu guldursun

Canim gözün aydın çok sevindim allahım kucağına almayi nasip etsin

Kizlarr
canim hayirli olsun cok mutlu ettin bizi. bu arada benimde ikinci gun transferiydi.

Kizlarr
Çok sevindim canım Allahım güzel bebisini saglikla ağız tadiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. .

COTE="umudihar, post: 36820753, member: 505821"]Kizlarr
[/QUOTE]
Cnm çok sevindim allah kucagina almayida nasip etsin sen burada herkese umut verdin pozitifliginle inancınla

Kuzucumm yaa beklettigine degdii bak bebisinn bizi.. Allah saglikla kucagina almayi da nasip etsin bitanem. Sonra da hep gusel gunlerini gostersin bizee.. Hep mutlu olsunlar bizi de hep boylr mutlu etsinler... Kocamannn opuyorummm siziii

11.gün yaptım canım bugün eşimin ısrarıyla tekrar kan verdim yarın sonucu alacağım bugün 13.günüm işte bir umut dedik bide doktorum kanaman oldu mu dedi ben de olmadığını söyledim bir daha yaptir ona göre yarın konuşalım dedi bakalım zannetmiyorum da işte yine de bir mucize olur mu diye düşünmüyor değilim hayırlısı.
Canım ağla ağla bir hal oldum cok hayal kurmustum bugün kurban kesecektim Allahım güç ver sabır ver ne çok acıtıyor canımı hala inanamıyorum bende sordum hemşire tabi doktorla gorusmedim gerek yok boşu boşuna girmeyin öyle şeylere olmadı artık olmaz dedi Allahtan umut kesilir mi bende düşünüyorum

A
Canım ağla ağla bir hal oldum cok hayal kurmustum bugün kurban kesecektim Allahım güç ver sabır ver ne çok acıtıyor canımı hala inanamıyorum bende sordum hemşire tabi doktorla gorusmedim gerek yok boşu boşuna girmeyin öyle şeylere olmadı artık olmaz dedi Allahtan umut kesilir mi bende düşünüyorum
Ayrıca benimde kanamam olmadı hala onları içimde diye ümit ediyorum inanmak çok zor

Canim
Kizlarr
Canimmmmmn bin sukur rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim bizlere tum gonulden isteyenlere nasip etsin hayirlisi ise rabbim gonulden isteyenlere nasilda nasip ediyor rabbimin hazinesi bol bizleride duysun rabbim

Ayyyy canımmm ballı annemm benimm yerim senin o tutunan minikleriniii Rabbim sana şükürler olsun kalbim nasıl küt küt varya kendime nasıl sevindiysem sizede öyle sevindim şükür yaaa çok mutluyum çokk dikkat et kendine cnm nolur dahada tutunsun minik kuzumuz❤️❤️❤️
Insallh cnmm bnmmm allhim herkese nasip etsin simdi carsamba gunude bkicam insallh guzel okur.. hepimuz icin.. allh razi olsun..

Mrb kizlar bugun benimde test gunumdu 12.gun degerim 98 cikti Rabbime binlerce kez sukur hamibi gun bende buraya bu haberi yazabilcemmi diye dusunuyodumhep Rabbim hepinize nasip etsin insallah hala inanamiyorum 2 gun sonra deger artmasi icin dua edin kizlar bende umudihar arkadasim icin dua ediyorum hayirli haberlerle gelsin insallah ben 10. ve 11. gunlerde idrar testi yaptim negatif cikmosti umudum azalmisti ama burayi okuyodum surekli takip ediyodum sizleri bir ikikez yazmistimda o zaman umudihar rahmimizde ne oldugunu R abbimden baska kimse bilemezyazmis ve bu sozu beni cok etkilwmis umutlarimi artirmistir Allah onun ve hepinixin yardimcisi olsun iyiki varsiniz kizlar uzun oldu ama degerim iyimi hamile arkadaslar sizinnasildi 12.gun
tebrikler canım.allah tamamına erdirsin inşallah...

Kizlarr
çokkk sevndim senın adına canım benımmm yaa ..benım umudumm da oldunn:)pamuğun ve sen rabbime emanetsiniz:):)hayırlı olsun

Umudihar canım o kadar sevindim ki tahmin bile edemezsin yupiiiiiiiiiiiiii :emir_bebek: Allah kucağınada almayı nasip etsin tatilden döndüm ara ara hep baktım dünde aklımdaydın allahım inşallah dedim hep, bügünde o güzel haberini bekledim, canım ya allah o güzel kalbine göre verdi inşallah buradaki herkez güzel haberler verirler bizlerde çok mutlu oluruz ama olmazsada üzülmek yokkkk... Yola devam.....elbet vakti var demektir.çok öpüyorum ohhh be :)

X