2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım benim de bı arkadaşımın eşinın hiç spermi yoktu,imkansızdı çocuklarının olması.bi ameliyat olması gerekliymış adamın ve çok riskliymış,ameliyat sonrası erkekliğini kaybetme riski varmış.göze alamadılar tabi.sonra istanbulda bi merkeze başvuruyorlar tüp bebek için ve doktor onlara ne veriyorsa artık erkeğin değerleri artıyor.bundan sonra doğal yolla biile hamile kalabilirsinişz demiş doktor ama yıne de riske atmadılar ve tüp bebek yaptırdılar ve suan hamile.bızde hiçbir sebep yok olmamamsı için,onların daha imkansız gibiydi ama suan o hamile ama ben değilim.Rabbım ol desin yeter ki.hiç üzme kendini

geçmiş olsun canım,çok üzüldüm. çok değil bi kaç hafta önce ben de olumsuz sonuç alanlardanım. ben de yıkılmış,çok ağlamıştım ama hiçbir acı ilk günkü gibi kalmıyor.hemen kendimi toparlmam ve yeni umutlara sarılmam lazımdı ve öyle de yaptım.bi süre denemem diye düşünürken hemen bu ay tekrar denemeyi düşünüyorum.umarım sen de bişran önce kendini toparlarsın.Allah yardımın olsun

Kızlar şakamı bilmiyorum ama sonuc 172 cıktı soktayım hem aglıyom hem gülüyom Rabbim hepinize nasip etsin 3 senedir ilk defa pozitif gördüm inşAllah siz kat be katlarını yaşayın
hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim.Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.ilk denemen miydi senin?

merhaba, benim yedi tane donmuşum var. climara forte adında şeffaf bir bant kullanıyorum. rahim duvarı inceliği içinmiş. 17 eylül de kontrolüm var. yaşım 41, doktorum dikkatli gidiyor. Allahıma şükür bir sorunumuz yok. Bu ilk deneme , bir tek yaş var, ancak her şey yolunda diyorum ...

Canlarim yumurta toplamadan sonra sizinde sanki karniniz gaz doluymus gibi oldumu boyle ara ara vuran sokulmalar

[QU="hcrky, post: 36793784, member: 369726"]Canım benimde trasferin 7. Günü bende bugün yaptım kocaman tek çizgi gölgesi bile yoktu açıkçası benimde umudum kalmadı
Cnm bnenimde umudum azaldi ama sabretcwz beklicez hem senin cok erken kana bile 8.gun karisiyomus hormon yitirme umudunu hembak kanbolat arkadasin 10. gun cikmamis idrarda ama kanda cikmis insallah tutnmustur bebislerimiz bizi birakmazlar[/QUOTE]
Seninle aynı durumdayız arkadaşım...bende dondurulmuşla işlem yapıcam önümüzdeki perşembe...ilk denemede beklemeden yumurtaları nakletmişlerdi ve tutmamıştı. her sonuç süper dediler, elde var koca bir sıfır! yıkıldım tabii. ama sonra dedim ki bu bir doğal seleksiyon...hastalıklı dna lar tutunmuyor rahimde. demek ki bunda da var bir hayır. Daha iyisi gelecek merak etme. Üzülme demiyorum, içini rahat tut. Allahım lütfu kereminden hepimize birer varis versin inşallah. Amiiiin.

Kızlar şakamı bilmiyorum ama sonuc 172 cıktı soktayım hem aglıyom hem gülüyom Rabbim hepinize nasip etsin 3 senedir ilk defa pozitif gördüm inşAllah siz kat be katlarını yaşayın

Caanım hayırlı olsun inşallah kalp atışını da duyarsın artık kız kardeşinin aldığı şeyler işe yarıyacak ne demiştim sana o hedişler boşa alınmadı Aman lütfen kendi çok çok dikkat et artık sen Datluş bi annesin asla benim düştüğüm hataya düşme kendine hareketlerine ve sağlığına çok çok dikkat et yorma kendini

Benim hemen basladi o jel sen hangi asamadasin canim ben dun opu oldum
benim dondurulmuşlar vardı 2 adet. 3 ay oldu donduralı...arada tazelerle bir deneme yaptık, tutmadı...1 haftadır estrofen kullanıyorum. perşembe günü dondurulmuşları nakledecekler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…